Opinie o MJM Molak Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MJM Molak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MJM Molak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Molak Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Pytanie
 Pytanie

Czy w MJM Molak Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Iwona
Inne

Ciężko zrozumieć takie wypłaty w ratach. W takim razie co trzyma ludzi w tym miejscu? Atmosfera jest pozytywna między pracownikami?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w MJM Molak Sp. z o.o. na Kierownik Robót jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 3 stycznia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Kadry Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Jeżeli ilość kontraktów jest większa i firma ma nowe zlecenia i nowe zadania to logiczne jest że wzrasta zapotrzebowanie na kadrę kierowniczą . Zapraszamy do składania CV na stanowisko kierownik robót, kierownik budowy jak również inżynier w specjalności budowa dróg. Zapraszamy do współpracy.

anonim Nowy wpis
Inne
@Kadry

Jeśli chodzi o kierownika budowy to jest do dyspozycji samochód? Trzeba się przemieszczać między budowami czy oferta pracy dotyczy jednej konkretnej? Chciałbym dostać informacje zanim wyśle CV.

anonim
Inne

Od Kierownika robót firma domaga się w ogłoszeniu wykształcenia wyższego o kierunku budownictwo drogowe i/lub pokrewne, jak również min. 2 lat doświadczenia w nadzorze i prowadzeniu robót budowlanych (hale magazynowe i drogi). A jak płacą na tej posadzie i czy można się tu rozwijać, awansować? Była wcześniej wewnętrzna rekrutacja w firmie na to stanowisko?

Jarkes
Inne
@anonim

Sam widzisz po komentarz co się dzieje w tej firmie.Ja osobiście odradzam szkoda czasu i nerwów.Czego można się nauczyć od ekipy która przejeżdża walcem na pełnej prędkości po ubijanej warstwie :)

anonim Nowy wpis
Inne
@Jarkes

Hm no niby tak, widać te wpisy, ale może z czasem zaszły jakieś zmiany, co? Nadal jest aktualne to ogłoszenie dla kierownika robót, a ja szukam czegoś na przeczekanie. I chciałbym wiedzieć, czy w umowie, jaką dostaje taki pracownik, jest jakiś okres wypowiedzenia, którego wypełnienie wymaga firma, czy jak ktoś chce odejść, to idą na ręke i nie trzeba przepracować tego okresu?

Jonny
Pracownik

Witam.Pragnę podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat firmy MJM Molak. Sprzęt jest działający , ludzie znają się na rzeczy atmosfera jest dobra. Wypłaty opóźniane niektórym nawet o kilka miesiecy , koperty pod stołem tez są opóźniane , dosyć spora rotacja pracowników. Ogólnie podejscie do człowieka jeszcze z lat przełomu millenium , gdzie pracownik był kiepsko traktownay.A mamy rok 2023r.

PTu
Kandydat

Nie polecam firmy molak Jeżeli ktoś chce się podjąć tam pracy w delegacji Odradzam stanowczo.zaktwaterowanie Słabe w szafie zgniłe ziemniaki jabłka.Łózka jakby miały się za chwilę zarwac tak trzeszczą.Duzo tam jest ludzi Co sobie lubią (usunięte przez administratora).I rano stwarzac problemy.

Jadzia
Inne
@PTu

A próbowałeś rozmawiać o lepszym noclegu? Opowiesz coś więcej o pracy w delegacji, jak często można zjechać do domu?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wyślij CV
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wyślij CV
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Asystent/-ka w firmie MJM Molak Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Aneczka
Inne

Mnie tu interesuje pensja na stanowisku Specjalista ds. zespołu budów. Czy znacie konkretne pensje lub widełki płacowe?? Ja w sieci widziałam ogłoszenie, ale no chętnie poznam detale o kasie. Czy będzie z 6000 zł netto?

Krzykacz
Były pracownik

Same nieroby i pijoki.Ogólnie nie polecam i wypłate na trzy razy to nie w dzisieszych czasach

Lila
Inne

Kierowca kat "C" to krajówka? Rekrutowali kiedyś, teraz coś nie widzę. A szkoda, bo mąż pilnie szuka zatrudnienia, nic się nie da zrobić?

Pytanie
 Pytanie

Czy w MJM Molak Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Tadzio
Były pracownik
@Pytanie

Ale się uśmiałem, wypłata cała to jest raz na dwa miesiące, a ty byś chciał na czas to nie wt ej firmie zapomnij,

Anna
Inne
@Tadzio

Ale czemu tak, taki warunek podpisuje się na umowie, że kasa jest raz na 2 miesiące? Wtedy dostaje się pensje z dwóch miesięcy? A jakby się dogadać to jest opcja wypłaty do 10 dnia każdego miesiąca?

Iwona
Inne

Ciężko zrozumieć takie wypłaty w ratach. W takim razie co trzyma ludzi w tym miejscu? Atmosfera jest pozytywna między pracownikami?

Siukeres
Były pracownik

Nie polecam firmy pana Molaka , robione wszystko na (usunięte przez administratora) , maszyny są w opłakanym stanie , brak zorganizowania i współpracy . Brak jakiegokolwiek serwisu , (usunięte przez administratora)

Honorata
Inne
@Siukeres

Myślisz że skąd taki stan rzeczy? Dlaczego nie serwisują tych maszyn? A jak ogólnie zarobki? Można dobrze wynegocjować stawkę? Mąż jest doświadczonym pracownikiem, może zmieniłby zakład pracy

Były pracownik
Były pracownik

Chciałem się podzielić opinią i spostrzeżeniami dotyczącymi firmy mjm Molak. Prezes raczej wporzadku facet co obiecuje to zrobi , maszyny mogły by być troszkę lepsze i nowsze ale ogólnie dają radę na budowach. Samochody , wywrotki raczej na plus . Kilka słów o ludziach , zacznę od kierowców , naprawdę wspaniali ludzie ,kwiat i esencja firmy mjm , prawdziwi zawodowi trakerzy nie ustraszeni i nie ugięci , niczym rycerze zasiadający na swoich dzielnych rumakach. Kierowca niskopodwozia pan Andrzej , uczciwy , życzliwy pomocny ,wszystkie informacje w firmie zna pierwszy ,nie pijący kochający mąż i ojciec . Traktorzyści to też wspaniali ludzie , dbający o maszyny i przykładający się do swojej pracy , najlepsi w swoim fachu , a najlepszym operatorem traktora jest Gabriel , on nawet ,,chory,, potrafi prowadzić kobyłę , operatorzy maszyn ,lepszych nie znajdziecie, operatorzy to podpora mjm , zespół mechaników świetni , pod wodzą Krzysztofa z wąsem potrafią zdziałać cuda , typu dolać olej , wymienić filtr czy wymienić żarówkę lub klocki hamulcowe w busie , naprawdę świetni fachowcy. Kadra kierownicza , cóż nic dodać nic ująć to naprawdę oddani ludzie i świetnie wyszkoleni z dużą praktyką po dużych budowach we wschodniej Europie. Ludzie z poświęceniem z wieluletnimi praktykami. Dla nich nie możliwie nie istnieje , to ludzie którzy z piasku i wody zrobią babkę z piasku , kwiat podwarszawskich budów .

Były
Były pracownik

Błazen to cie tak mamuśka na kolację wołała jak byłeś w podstawówce o ile ją skończyłeś , chcesz to podam ci moje nazwisko i raczej będziesz się domyślał kim jestem niedokołysańcu , ale wtedy to już pójdzie w jedną stronę i wpadnę na budowę ale wtedy bądź przygotowany że wyprostuje ci zgryz na szczęce , i będziesz szybciej spierda..ł niż patrzył przed siebie synku . I nie, nie jestem pan dynamit bo jedynie to jego można brać za ćpuna . Pało niemyta

1
Jack sparrow
Były pracownik

Panie Maćku proszę się obudzić i zobaczyc co dzieje się w firmie Kierownik Beny nie nadaje się (usunięte przez administratora)i nie umie prowadzić budowy, Andrzej z podwozia pierwsza oliwa Krzysiek z warsztatu gdyby nie ten was to by nie umiał naprawi elektryk niskich napięć . W kazanowie stoi posąg solny i z ciepielowem przyjeżdżają

Barbara
Inne
@Jack sparrow

Właśnie mąż szuka pracy i widzieliśmy stąd ofertę sprzed jakiegoś czasu na kierownika budowy i wymagali minimum dwóch lat doświadczenia. Ty piszesz, że kierownik się nie nadaje, czyli nie miał wcześniej doświadczenia na tym stanowisku? A może pracuje od lat w firmie i awansował? Macie jakieś szanse na awans?

Paulina
Inne

Poszukuje dla bliskiego właśnie takiej pracy ślusarza, jak była oferta. Ale nie wiedziałam, że tak dawno już ta rekrutacja była. Wiadomo coś o jakichś nowych wolnych wakatach? Albo praktykach ewentualnie (urząd pracy czasem organizuje przecież różne staże)?

Olga
Inne

Jak w tym momencie wygląda skład firmy? Widziałam na stronie informację, że chętnie przyjmą nowe osoby, ale nie ma żadnych konkretnych ofert. Atmosfera między ludźmi jest ok? Dużo jest projektów?

Były majster
Były pracownik
@Olga

Jest walka w hierarchii między ekipa z kazanowa a ciepielowem

Były majster
Były pracownik

Do prezesa nie mam żadnych zastrzeżeń co obiecuje to zrobi,tylko problem z pracownikami tam jest Krzysztof z wąsem z warsztatu nie chce naprawiać maszyn , nie umie ( jest mechanikiem) i sprzedaje operatorów nawet jak olej trzeba wymienić Andrzej z samochodu sieje propagandę i jak z nim nie trzymasz to cię sprzedaje i krzywe historię o tobie opowiada Łukasz z ciągnika ciągle na bani i psuje ciągniki mówisz mu żeby coś zrobił to nie chce mu się i jedzie na hotel Ps. Uważać na ekipę z kazanowa

Pracodawca
Pracownik
@Były majster

Dziękujemy za trafne spostrzeżenia i sugestie, chętnie wysłuchamy dalszych opinii.

Pytanie
 Pytanie

Ogłoszenie na Spawacz do MJM Molak Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Pracodawca
Pracownik

Dziękujemy za trafne spostrzeżenia i sugestie, chętnie wysłuchamy dalszych opinii.

Edek
Kandydat
 Pytanie

Witam jak wygląda praca w tym momencie na stanowisku operatora ciągnika?

Juszek
Pracownik
@Edek

Chłopie , tam to 2 dni jeżdzisz , a potem 2 dni naprawiasz ...........rozumisz.

Urszula
Inne
@Juszek

ja chyba troszkę nie, w sensie to jest na umowie, że kierowca plus mechanik? lepiej płatne to wtedy? to jak aktualnie tu wynagradzają jeśli można spytać i w jaki sposób taki potencjalny tydzień pracy może wyglądać?

Malolat
Pracownik

Pracuje w firmie dosc nie dlugo, ale w gruncie rzeczy ludzie sa w miare spoko. Ktos tu pisal ze z szefem nie ma kontaktu. Nie moge sie z tym zgodzic, zawsze gdy nie moze rozmawiac to qlbo oddzwania za jakis czas, albo sms. Po za tym wiekszosc spraw mozna zalatwic poprzez kierownika badz kadry. Sprzet jak sprzet jeden starszy drugi nowszy, niestety zdarza sie ze czesto poprzedni pracownicy nie dbali i cos kuleje, lecz z tego co wiem podobno szef powoli wymienia flote. Pieniazek na czas, wszystko co na umowie to i na konto, jest posiłek czy woda w cieplejsze dni, doplaty do dojazdow do pracy co uznaje za atut, bo rzadko w ktorej firmie tak sie zdarza. Co do pracownikow, wiadomo jak w kazdej firmie, sa tacy z ktorymi idzie sie na piwo, a i tacy z ktorymi rozmowe konczy sie na zwyklym podaniu reki na "cześć". W gruncie rzeczy jestem zadowolony i z gory uprzedzam ze nie mam stalej lini z szefem, po prostu robie co do mnie nalezy i mowie jak jest w firmie, gdyby ktos uznal, że słodzę.

Iwona
Inne
@Malolat

W sumie przydatne to, co piszesz. Ale jednak zanim by mój konkubin składał papier, to byśmy zapytali Ciebie, jakie jest ten pieniążek na czas? :)

Malolat
Pracownik
@Iwona

Wszystko jest kwestia uzgodnienia z szefem, kazdy pracownik to indywidualna sprawa. Wyplata jest 10-go

O
Inne

Nie polecam firmy, Pan prezes sam nie wie co sie dzieje u niego w firmie... kontakt jeden wielki minus a raczej jego brak

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MJM Molak Sp. z o.o.?

Młody
Pracownik
@Pytanie

Wszystko pod, obok lub nad stołem

Jerzy
Inne
@Młody

Przecież to nielegalne. Pracownicy się zgadzają na takie wypłaty? Żadne składki emerytalne nie idą do ZUS, a to bardzo niekorzystnie dla zatrudnionych osób. Umowa jakieś macie, czy też na czarno?

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Molak Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w MJM Molak Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy MJM Molak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w MJM Molak Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy MJM Molak Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w MJM Molak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MJM Molak Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 47 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
MJM Molak Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii