Opinie o MJM Molak Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MJM Molak Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MJM Molak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJM Molak Sp. z o.o. w Góra Kalwaria

Czy w MJM Molak Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Iwona

Ciężko zrozumieć takie wypłaty w ratach. W takim razie co trzyma ludzi w tym miejscu? Atmosfera jest pozytywna między pracownikami?

Czy rotacja pracowników w MJM Molak Sp. z o.o. na Kierownik Robót jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 3 stycznia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Kadry Nowy wpis

Jeżeli ilość kontraktów jest większa i firma ma nowe zlecenia i nowe zadania to logiczne jest że wzrasta zapotrzebowanie na kadrę kierowniczą . Zapraszamy do składania CV na stanowisko kierownik robót, kierownik budowy jak również inżynier w specjalności budowa dróg. Zapraszamy do współpracy.

@Kadry

Jeśli chodzi o kierownika budowy to jest do dyspozycji samochód? Trzeba się przemieszczać między budowami czy oferta pracy dotyczy jednej konkretnej? Chciałbym dostać informacje zanim wyśle CV.

Od Kierownika robót firma domaga się w ogłoszeniu wykształcenia wyższego o kierunku budownictwo drogowe i/lub pokrewne, jak również min. 2 lat doświadczenia w nadzorze i prowadzeniu robót budowlanych (hale magazynowe i drogi). A jak płacą na tej posadzie i czy można się tu rozwijać, awansować? Była wcześniej wewnętrzna rekrutacja w firmie na to stanowisko?

Jarkes

Sam widzisz po komentarz co się dzieje w tej firmie.Ja osobiście odradzam szkoda czasu i nerwów.Czego można się nauczyć od ekipy która przejeżdża walcem na pełnej prędkości po ubijanej warstwie :)

@Jarkes

Hm no niby tak, widać te wpisy, ale może z czasem zaszły jakieś zmiany, co? Nadal jest aktualne to ogłoszenie dla kierownika robót, a ja szukam czegoś na przeczekanie. I chciałbym wiedzieć, czy w umowie, jaką dostaje taki pracownik, jest jakiś okres wypowiedzenia, którego wypełnienie wymaga firma, czy jak ktoś chce odejść, to idą na ręke i nie trzeba przepracować tego okresu?

Jonny

Witam.Pragnę podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat firmy MJM Molak. Sprzęt jest działający , ludzie znają się na rzeczy atmosfera jest dobra. Wypłaty opóźniane niektórym nawet o kilka miesiecy , koperty pod stołem tez są opóźniane , dosyć spora rotacja pracowników. Ogólnie podejscie do człowieka jeszcze z lat przełomu millenium , gdzie pracownik był kiepsko traktownay.A mamy rok 2023r.

PTu

Nie polecam firmy molak Jeżeli ktoś chce się podjąć tam pracy w delegacji Odradzam stanowczo.zaktwaterowanie Słabe w szafie zgniłe ziemniaki jabłka.Łózka jakby miały się za chwilę zarwac tak trzeszczą.Duzo tam jest ludzi Co sobie lubią (usunięte przez administratora).I rano stwarzac problemy.

Jadzia
@PTu

A próbowałeś rozmawiać o lepszym noclegu? Opowiesz coś więcej o pracy w delegacji, jak często można zjechać do domu?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Asystent/-ka w firmie MJM Molak Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Aneczka

Mnie tu interesuje pensja na stanowisku Specjalista ds. zespołu budów. Czy znacie konkretne pensje lub widełki płacowe?? Ja w sieci widziałam ogłoszenie, ale no chętnie poznam detale o kasie. Czy będzie z 6000 zł netto?

Krzykacz

Same nieroby i pijoki.Ogólnie nie polecam i wypłate na trzy razy to nie w dzisieszych czasach

Lila

Kierowca kat "C" to krajówka? Rekrutowali kiedyś, teraz coś nie widzę. A szkoda, bo mąż pilnie szuka zatrudnienia, nic się nie da zrobić?

Tadzio

Ale się uśmiałem, wypłata cała to jest raz na dwa miesiące, a ty byś chciał na czas to nie wt ej firmie zapomnij,

@Tadzio

Ale czemu tak, taki warunek podpisuje się na umowie, że kasa jest raz na 2 miesiące? Wtedy dostaje się pensje z dwóch miesięcy? A jakby się dogadać to jest opcja wypłaty do 10 dnia każdego miesiąca?

Siukeres

Nie polecam firmy pana Molaka , robione wszystko na (usunięte przez administratora) , maszyny są w opłakanym stanie , brak zorganizowania i współpracy . Brak jakiegokolwiek serwisu , (usunięte przez administratora)

Honorata
@Siukeres

Myślisz że skąd taki stan rzeczy? Dlaczego nie serwisują tych maszyn? A jak ogólnie zarobki? Można dobrze wynegocjować stawkę? Mąż jest doświadczonym pracownikiem, może zmieniłby zakład pracy

Chciałem się podzielić opinią i spostrzeżeniami dotyczącymi firmy mjm Molak. Prezes raczej wporzadku facet co obiecuje to zrobi , maszyny mogły by być troszkę lepsze i nowsze ale ogólnie dają radę na budowach. Samochody , wywrotki raczej na plus . Kilka słów o ludziach , zacznę od kierowców , naprawdę wspaniali ludzie ,kwiat i esencja firmy mjm , prawdziwi zawodowi trakerzy nie ustraszeni i nie ugięci , niczym rycerze zasiadający na swoich dzielnych rumakach. Kierowca niskopodwozia pan Andrzej , uczciwy , życzliwy pomocny ,wszystkie informacje w firmie zna pierwszy ,nie pijący kochający mąż i ojciec . Traktorzyści to też wspaniali ludzie , dbający o maszyny i przykładający się do swojej pracy , najlepsi w swoim fachu , a najlepszym operatorem traktora jest Gabriel , on nawet ,,chory,, potrafi prowadzić kobyłę , operatorzy maszyn ,lepszych nie znajdziecie, operatorzy to podpora mjm , zespół mechaników świetni , pod wodzą Krzysztofa z wąsem potrafią zdziałać cuda , typu dolać olej , wymienić filtr czy wymienić żarówkę lub klocki hamulcowe w busie , naprawdę świetni fachowcy. Kadra kierownicza , cóż nic dodać nic ująć to naprawdę oddani ludzie i świetnie wyszkoleni z dużą praktyką po dużych budowach we wschodniej Europie. Ludzie z poświęceniem z wieluletnimi praktykami. Dla nich nie możliwie nie istnieje , to ludzie którzy z piasku i wody zrobią babkę z piasku , kwiat podwarszawskich budów .

Były

Błazen to cie tak mamuśka na kolację wołała jak byłeś w podstawówce o ile ją skończyłeś , chcesz to podam ci moje nazwisko i raczej będziesz się domyślał kim jestem niedokołysańcu , ale wtedy to już pójdzie w jedną stronę i wpadnę na budowę ale wtedy bądź przygotowany że wyprostuje ci zgryz na szczęce , i będziesz szybciej spierda..ł niż patrzył przed siebie synku . I nie, nie jestem pan dynamit bo jedynie to jego można brać za ćpuna . Pało niemyta

Jack sparrow

Panie Maćku proszę się obudzić i zobaczyc co dzieje się w firmie Kierownik Beny nie nadaje się (usunięte przez administratora)i nie umie prowadzić budowy, Andrzej z podwozia pierwsza oliwa Krzysiek z warsztatu gdyby nie ten was to by nie umiał naprawi elektryk niskich napięć . W kazanowie stoi posąg solny i z ciepielowem przyjeżdżają

Barbara
@Jack sparrow

Właśnie mąż szuka pracy i widzieliśmy stąd ofertę sprzed jakiegoś czasu na kierownika budowy i wymagali minimum dwóch lat doświadczenia. Ty piszesz, że kierownik się nie nadaje, czyli nie miał wcześniej doświadczenia na tym stanowisku? A może pracuje od lat w firmie i awansował? Macie jakieś szanse na awans?

Paulina

Poszukuje dla bliskiego właśnie takiej pracy ślusarza, jak była oferta. Ale nie wiedziałam, że tak dawno już ta rekrutacja była. Wiadomo coś o jakichś nowych wolnych wakatach? Albo praktykach ewentualnie (urząd pracy czasem organizuje przecież różne staże)?

Olga

Jak w tym momencie wygląda skład firmy? Widziałam na stronie informację, że chętnie przyjmą nowe osoby, ale nie ma żadnych konkretnych ofert. Atmosfera między ludźmi jest ok? Dużo jest projektów?

Były majster
@Olga

Jest walka w hierarchii między ekipa z kazanowa a ciepielowem

Były majster

Do prezesa nie mam żadnych zastrzeżeń co obiecuje to zrobi,tylko problem z pracownikami tam jest Krzysztof z wąsem z warsztatu nie chce naprawiać maszyn , nie umie ( jest mechanikiem) i sprzedaje operatorów nawet jak olej trzeba wymienić Andrzej z samochodu sieje propagandę i jak z nim nie trzymasz to cię sprzedaje i krzywe historię o tobie opowiada Łukasz z ciągnika ciągle na bani i psuje ciągniki mówisz mu żeby coś zrobił to nie chce mu się i jedzie na hotel Ps. Uważać na ekipę z kazanowa

@Były majster

Dziękujemy za trafne spostrzeżenia i sugestie, chętnie wysłuchamy dalszych opinii.

Ogłoszenie na Spawacz do MJM Molak Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Edek

Witam jak wygląda praca w tym momencie na stanowisku operatora ciągnika?

Juszek
@Edek

Chłopie , tam to 2 dni jeżdzisz , a potem 2 dni naprawiasz ...........rozumisz.

Urszula
@Juszek

ja chyba troszkę nie, w sensie to jest na umowie, że kierowca plus mechanik? lepiej płatne to wtedy? to jak aktualnie tu wynagradzają jeśli można spytać i w jaki sposób taki potencjalny tydzień pracy może wyglądać?

Malolat

Pracuje w firmie dosc nie dlugo, ale w gruncie rzeczy ludzie sa w miare spoko. Ktos tu pisal ze z szefem nie ma kontaktu. Nie moge sie z tym zgodzic, zawsze gdy nie moze rozmawiac to qlbo oddzwania za jakis czas, albo sms. Po za tym wiekszosc spraw mozna zalatwic poprzez kierownika badz kadry. Sprzet jak sprzet jeden starszy drugi nowszy, niestety zdarza sie ze czesto poprzedni pracownicy nie dbali i cos kuleje, lecz z tego co wiem podobno szef powoli wymienia flote. Pieniazek na czas, wszystko co na umowie to i na konto, jest posiłek czy woda w cieplejsze dni, doplaty do dojazdow do pracy co uznaje za atut, bo rzadko w ktorej firmie tak sie zdarza. Co do pracownikow, wiadomo jak w kazdej firmie, sa tacy z ktorymi idzie sie na piwo, a i tacy z ktorymi rozmowe konczy sie na zwyklym podaniu reki na "cześć". W gruncie rzeczy jestem zadowolony i z gory uprzedzam ze nie mam stalej lini z szefem, po prostu robie co do mnie nalezy i mowie jak jest w firmie, gdyby ktos uznal, że słodzę.

@Malolat

W sumie przydatne to, co piszesz. Ale jednak zanim by mój konkubin składał papier, to byśmy zapytali Ciebie, jakie jest ten pieniążek na czas? :)

Malolat
@Iwona

Wszystko jest kwestia uzgodnienia z szefem, kazdy pracownik to indywidualna sprawa. Wyplata jest 10-go

O

Nie polecam firmy, Pan prezes sam nie wie co sie dzieje u niego w firmie... kontakt jeden wielki minus a raczej jego brak

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MJM Molak Sp. z o.o.?

Młody

Wszystko pod, obok lub nad stołem

Jerzy
@Młody

Przecież to nielegalne. Pracownicy się zgadzają na takie wypłaty? Żadne składki emerytalne nie idą do ZUS, a to bardzo niekorzystnie dla zatrudnionych osób. Umowa jakieś macie, czy też na czarno?

Zostaw merytoryczną opinię o MJM Molak Sp. z o.o. - Góra Kalwaria

• Jak się pracuje w MJM Molak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MJM Molak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJM Molak Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MJM Molak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MJM Molak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MJM Molak Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 47 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042