Errand

Gdynia

Opinie o Errand

Piotr

Co słychać w firmie? Taka cisza na forum to znak, że powinno byc dobrze i nie chce się wam pisać?

Maja

A jak obecnie wygląda praca w Errand? Na jakie warunki zatrudnienia/benefity można obecnie liczyć? Chętnie dowiemy się więcej od aktualnych pracowników firmy.

Bart

według mnie umowa o pracę to faktyczny plus, Errand chyba nigdy nie miał problemu z oferowaniem umowy :)

kasia płaszczka

no właśnie, tak naorawdę wszystko co trzeba zawsze jest napisane na umowie i tego się trzeba trzymać, a wszelkie kwestia rozstrzygane na lewo to wiecie sami jak powinniście traktować. najwazniejsze to świadomość swoich obowiązków i prac, ale pracodawca też musi je przestrzegać. nie jest jakimś szalonym szeryfem. a wiecie czy mają w księgowości u ncih jakieś wolne miejsca pracy teraz?

ten co sie nie daje nierobom

ble ble ble stoczniowcy.... banda nierobow... prowadze firme zatrudniam bylych stoczniowcow... szef tej firmy jest pewnie wydojony przez takich jak wy a teraz sie brzytwy chwyta. pewnie kazdy z was dostal po pieknej dotacji na lezenie....

młody

Prezes tej firmy to bizmesmen bez pieniędzy dorabia się na oszukiwaniu ludzi.Obiecuje wysokie wynagrodzenie a płaci grosze.Wypłata jest płacona w kilkunastu ratach z 2-miesięcznym poślizgiem.Firma ta, to jedna wielka ściema

pokrzywdzony

jak chcesz to jedz max co zarobisz to 1800euro

pokrzywdzony

tak to 100 procent prawdy erand w gdyni klamie a pracodawca w Holandii zabiera jeszcze wiecej

kontraktowiec

tak sie sklada ze pojechalismy z kolega na ten tak zwany kontrakt,zgadza sie pracowalismy dla holendra jako kowale okretowi,po kilku miesacach okazalo sie ze pracodawca wlicza nam w stawke wszystkie dodatki i tak obowiazkowe w Holandii,razem z dodatkami wychodzilo 10 euro na gdz.Realna stawka bez dodatow to 6 euro tyle samo maja tam pracownicy z Rumuni...Jesli wiec chcecie jechac do Holandi polecam inne firmy np takeline ma biura w zieleniaku lub stillwelding,to porzadne firmy ktore placa 10 euro na reke plus wszystkie dodatki ktore sie naleza w Holandii.Omijajcie Erand z daleka,

mlody

firma chce mnie wyslac do holandii, byl ktos na takim wyjezdzie, podobno mam byc zatrudiony przez holendra, ale rozmowy i przesiew robi andrew......

W MORDE ANDRZEJOWI

kolejna banda proznych prostakow z polski takiego chlamu jak oni nazywaja firma to pierwszy raz spotkalem a prezes jest glupszy niz mu sie wydaje , odradzam wsztstkim chyba ze lubia pracowac 3 miesiace na 2 tyg za 1,5 tys miesiecznie 240 h a i miedzy swietami i sylwestrem nie ma proznowania - smiech na sali

stawki ucinane. sprzęt skradziony z wydziału k3 od gościa z narzędziowni. kasa ze strasznymi opóżnieniami i cięciami.SKANDAL!!! Przerwa-śniadaniowa/nie zchodzić ze statku,tyko kanapkę w gębe i robić-tak było/ Prezes choruje na ADHD oraz poważną psychozę- jak brakuje mu kasy na leki psychotropowe,to dziwnie sie zachowuje-ma dziwne huśtawki nastroju. A poza tym sztukę aktorstwa i manipulacji ma dobrze opanowane. nie polecam pracy w tej firmie. nie dajcie się skusić dobrze reprezentującą się stroną inernetową tej firmy,to ściema. Zresztą co tu dużo pisać-poczta pantoflowa jak mawiają jest szybsza. wystarczy posłuchac. narka

MONTER

PRACOWAŁEM W ERRAND. POTWIERDZAM WSZYSTKO PRZECIW. ZE STAWKI 24 ZJECHAŁ NAM DO 18/OCZYWIŚCIE BRUTTO/, A DO TEGO DOWIEDZIAŁEM SIĘ O TYM W DNIU WYPŁATY, KTÓRY NASTĄPIŁ JAKIEŚ 10 DNI PO TERMINIE-TAK, ALE BYŁA TO TYLKO CZĘŚĆ WYPŁATY, RESZTĘ GRUDNIOWEJ WYPŁATY OTRZYMAŁEM DOPIERO 18EGO LUTEGO. 2TYS ZŁOTYCH MUSIAŁO MI STARCZYC NA PONAD MSC. ZWŁASZCZA,ŻE PRACOWAŁO SIE U NIEGO WCZEŚNIEJ,WIĘC NAWET NIE ZARZEGNAŁEM POPRZEDNICH DŁUGÓW,TYLKO POGRĄŻYŁEM SIĘ BARDZIEJ. TERAZ WIEM,ŻE NAWET JAK NIE BĘDZIE INNEJ ROBOTY TO DO DZIADA TEGO NIE PÓJDĘ. BRAK ORGANIZACJI,NARZĘDZI-WOGÓLE STRASZNA LIPA.PAN PREZES MOŻE ŹLE SKOŃCZYĆ JAK TRAFI NA KOGOŚ NIECIERPLIWEGO.MYŚLĘ,ŻE FACET SIEDZI W POWAŻNYCH DŁUGACH, ALBO TAKI POPROSTU [usunięte przez administratora],ŻE SWOJEJ KASY NIE RUSZY. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY-NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI,BO NIE MAM NA TO SUMIENIA. ŻAL MI TEŻ TYCH JEGO NIEWOLNIKÓW Z BANGLADESZU,KTÓRYM ZALEGA Z PENSJĄ 3 MSC.TO TEŻ LUDZIE I MAJĄ RODZINY. A MUSZĄ ROBIĆ U NIEGO 2 CZY 3 LATA BEZ ŻADNEGO ZJAZDU DO DOMU. NIE WRÓŻĘ DŁUGIEJ KARIERY TEJ FIRMIE W STOCZNI. SŻ LEPSZE FIRMY-TEN TO MUSI NIEZŁĄ DZIAŁKĘ ODPALAĆ KOMUŚ Z G.S.R.-u. POPROST JEDNA WIELKA KORUPCJA Z POKRYCIEM.

zgadza sie nie dostaniesz nic.....gosc zaplacil malo tego nie 24 jak obiecal a 13 zl...to jeszcze po 150 zl mam sie zglosic za tydzien..bo niby nie mial takiej gotowki NIE POLECAM

oklepgo

To firma??? typ który co chwile ściemnia z stawkami!!! W miarę pracy stawka zamiast rosnąć maleje z 24zł na 12zł bez uprzedniego powiadomienia. tak tak więc walisz po 250 godzin miesięcznie wiedząc że masz stawkę 24 zł i to na działalności jeszcze... a przed wypłata dowiadujesz się że masz 12zl i nie dostajesz wypłatę tylko zaliczkę na jej rzecz w postaci 500zł i biegasz jak głupi za swoimi pieniędzmi co tydzień. W dodatku firma nie posiada jakiegokolwiek profesjonalnego sprzętu korzysta z szajsu który zostawili byli stoczniowcy w opuszczonych budach. Każdy hełm posiada datę przydatności i zużycia a ich hełmy ważność skończyły chyba 1945. Nie wspominam nawet o kombinezonach. Dobrze że w takiej chwili istnieją lumpexy. Firma hehehe ma na stanie paru obcokrajowców z Bangladeszu którym tzw dyrektor zalega z kasą od paru ładnych miesięcy. Nie trzeba jeżdzić do Włoch by trafić do [usunięte przez administratora] pracy wystarczy przyjąć się do ERRAND.

Marceliks

Potwierdzam kazda opinie.Pracowalem w tej firmie 4 misiace i tragedia a zwlaszczA GRUDZIEN I STYCZEN a dokladniej kasa na raty czekasz nawet do 2 misiecy na pieniazki nawet.Po za tym STAWKI pan Andrzej tzn prezes Errandu ustala sobie jak chce wiece przy wyplacie zawsze niespodzianka. Ma tez zatrudnionych ludzi z Bangldadeszu ktorym nie placi od 3 misiecy i jak ci Ludzie maja zyc? Chyba trzeba to naglosnic np. w TVN uwaga oni lubia takie temamty

spawacz

hehe facet obieca tobie 20zl/h... a potem wyplaci 12zl/h albo mniej....

Tom

No co ty. Możesz w firmie zrobić nawet 250 godzin z tym że czekasz na kase przez następny miesiąc. a narzędzia jak chcesz tam pracować kup sobie w obi bo tam być może dostaniesz stare, wysłużone nakradzione z byłej stoczni gdynia. aha bywa tak ze czekasz do 1,5 miesiąca za robotą.

wicek

firma zbiera tylko aplikacje i mozna dzwonic tylko sciema

Zostaw opinię o Errand - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Errand