Opinie o ATS Display Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATS Display Sp. z o.o.

pracownik biurowy

Na początku odniosę się do szarganej opinii, o której ktoś wspomina, wiadomo – jak w każdej firmie są osoby zadowolone oraz niezadowolone – te niestety zdecydowanie chętniej wyrażają swoją opinię. Według mnie, a trochę już tu pracuję, wszystko jest ok. Są jasne zasady, co nie wszędzie jest standardem a wierzcie mi, że tym przypadku jest to ogromna zaleta. Co do samej pracy – jest to firma dająca szanse rozwoju nie tylko ze względu na możliwość czerpania wiedzy od doświadczonych kolegów, ale również ze względu na organizowane szkolenia zewnętrzne, w których praktycznie każdy uczestniczy. Co więcej w związku z tym, że działania są globalne bierzemy udział w wyjazdach - spotkania, konkursy, również zagranicznych :)

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

ATS Display gra z WOŚP!
 
Firma ATS Display po raz kolejny dołączyła do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach współpracy z jednym z lokalnych sztabów, siedziba firmy została zarejestrowana na czas zbiórki jako stacjonarna skarbona. Do drugiego zaprzyjaźnionego sztabu przekazana została ścianka zdjęciowa sponsorowana przez ATS.
 
Przez tydzień pracownicy firmy mieli możliwość wrzucania datków do puszki zlokalizowanej na recepcji. Liczenie zgromadzonych środków miało miejsce w jednej ze szkół podstawowych w Warszawie. Sponsorowana przez firmę ścianka reklamowa służyła z kolei wszystkim uczestnikom finału WOŚP organizowanym w Otwocku. Zarząd firmy oficjalnie podziękował wszystkim pracownikom zaangażowanym w zbiórkę mającą na celu wsparcie polskiej służby zdrowia.

aaaa

Za wasze pieniądzie Owsiak wytwarza uran, który srzedaje czeczenom!!! Co wy robicie!?

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

Standy reklamowe ATS Display w schronisku w Celestynowie
 
Jedne z flagowych systemowych produktów ATS Display - firmy projektującej i produkującej materiały POS zostały dostarczone do schroniska dla zwierząt w Celestynowie, niedaleko Warszawy.
 
Carriery – systemowe rozwiązania zaprojektowane i wyprodukowane przez zespół ATS, aktywują sprzedaż wielu znanych międzynarodowych marek w Europie. Teraz display’e ATS pomogą zwiększyć powierzchnię użytkową w Celestynowie i polepszą warunki pracy. Stojaki reklamowe zostały dostarczone nieodpłatnie do lokalnego schroniska w ramach kontynuacji współpracy. W zeszłym roku firma dostarczyła do schroniska specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane budy dla psów.

Moje ip

Btw niezły spam firmy ATS Display na tym forum.. Czyli firma dobrze wie o zszarganej opinii i stara się to spamem zamaskować, co to za metody.

Irek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie!!! Nawet praca w dobrej firmie nie sprawia satysfakcji?

pracownik
@Irek 17.01.2018 08:45

To nie jest dobra firma,(usunięte przez administratora) Robiąca dobre wrażenie otoczka pęka tuż po procesie rekrutacyjnym.

Pracownik

Biedowe stawki, bardzo słabe warunki socjalne dla pracowników fizycznych.

Marcepanna

Pracowałam w tej firmie przez 2 tygodnie. Na tyle pozwoliło mi moje poczucie wartości, godności. Kochani to jest dramatyczne miejsce! Nie sądziłam że takie kołchozy jeszcze istnieją. Pierwsze wrażenie bardzo myle . Starają się wypaść profesjonalnie , jednak bardzo szybko można sie zorientować że zarządzanie tą firma odbywa się na poziomie rzemieślniczym - nie ubliżając rzemieślnikom.Totalny brak szacunku do ludzi, wieczne napięcie, pracwonicy chodzący po kątach i płaczący, fatalna atmofsera rywalizacji i donoszenia na siebie wzajemnie. Monitoring nawet w kuchni na wypadek gdyby ktos jadł obiad 5 minut za długo. Słowo "nie polecam" nie jest odpowiednie. Należy obchodzic szerokim łukiem i wystrzegać się takich miejsc jak to.

kierownik Jakub
@Marcepanna 27.04.2016 16:29

Zgadzam się całkowicie!

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

Świąteczna akcja dla podopiecznych GOPS

ATS Display po raz kolejny zorganizowała akcję dla młodych podopiecznych lokalnych świetlic środowiskowych Tym razem spełnione zostały życzenia ponad 30 dzieci, które napisały listy do Świętego Mikołaja.

Prezenty zostały w całości sponsorowane przez ATS - firmę projektującą i produkującą materiały POS i displaye reklamowe. Oficjalne wręczenie z udziałem Świętego Mikołaja i przedstawicieli ATS Display odbyło się podczas szkolnej Wigilii w Szkole Podstawowej przy ulicy Kościelnej w Wiązownie. Obdarowani nie kryli swojej radości, a za kolejną akcję charytatywną dla lokalnej społeczności, firma otrzymała oficjalne podziękowania z Głównego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie oraz wykonane przez dzieci ręczne ozdoby świąteczne.

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

Kolejny jubileusz pracowniczy w ATS Display!
 
Dokładnie 15 lat temu, tzn. 08.12.2002 Piotr został zatrudniony jako Designer i obecnie jest najstarszym stażem Designerem w firmie. Przez te lata Piotr zaprojektował tysiące kreatywnych rozwiązań wspierających sprzedaż. Wiele z nich zostało nagrodzonych w międzynarodowych konkursach branżowych.

Piotrowi życzymy kolejnych jubileuszów i samych sukcesów!

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

Sukces ATS Display na niemieckim Superstarze!
 
Organizowany przez magazyn Display konkurs Superstar to jedno z największych tego typu wydarzeń branży POSM w Europie. Przedstawiciele ATS Display projektującej i produkującej materiały wspierające sprzedaż odebrali na uroczystej gali w Dusseldorfie aż 3 nagrody.
 
Ze zgłoszonych 3 produktów przez ATS Display, wszystkie zostały nagrodzone przez jury złożone z ekspertów z branży. To najlepszy wynik firmy w historii, jeśli chodzi o niemiecki rynek, a także najlepszy wśród polskich firm startujących w tegorocznej edycji konkursu.
 
Złote statuetki zdobyły Recipe & Mixing Stand zaprojektowany i wyprodukowany dla Coca-Cola HBC Polska oraz Chupa Chups Car dla Perfetti Van Melle. Srebro jury przyznało Craft Distillery Rackowi eksponującemu produkty marki Copernicus.
 
Niemcy to kolejny kraj, w którym ATS Display zdobywa nagrody branżowe po Francji, Włoszech oraz Polsce, gdzie ostatnio firma święciła sukcesy po organizowanym przez OOH Magazine konkursie POS Stars. Producent materiałów POS do tej pory został 82 razy doceniony przez europejską branżę materiałów wspierających sprzedaż.

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

2 nagrody dla ATS Display w konkursie branżowym POS Stars!

Trzeci konkurs branżowy w tym roku i kolejne wyróżnienia. ATS Display zdobywa 2 nagrody główne w organizowanym w Warszawie przez OOH magazine konkursie branżowym POS Stars!

9. edycja konkursu była rekordowa pod względem zgłoszeń, których było 45. Zgłoszone produkty poddano ocenie jury złożonego z ekspertów z branży podczas wrześniowych targów reklamy przeprowadzonych w EXPO XXI w Warszawie.

W kategorii napoje, bezkonkurencyjny okazał się zaprojektowany i wyprodukowany przez ATS Display dla Coca-Coli Recipe & Mixing Stand.  Jury doceniło kompaktowość i interaktywność standu, który prezentuje produkty komplementarne takie jak alkohol, napoje Coca-Cola, przyprawy, limonki. Dodatkowo na ekranie wyświetlane są przepisy na drinki, które można przygotować wykorzystując zatowarowanie standu.

Drugą nagrodę firma oferująca kompleksową usługę projektowania i produkcji materiałów POS zdobyła za Zestaw Standów Honda - solidnie wykonanych regałów prezentujących elektronarzędzia i osprzęt japońskiego producenta z wyraźną komunikacja marki i sloganu reklamowego.

ATS Display po raz siódmy z rzędu zdobyła wyróżnienia w konkursie POS Stars, łącznie firma ma już na swoim koncie ponad 75 nagród branżowych oraz wyróżnienia dla najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w kraju - Diament Forbesa i Gazele Biznesu.

Przemek

Witam..ponoć firma posiada lakiernie proszkowa..?Jakie warunki panują tam..?na początek jakie pieniądze proponuja?..chciałbym dowiedzieć się coś na ten temat..

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca
@Przemek 01.09.2017 18:55

Szanowny Panie, Warunki pracy w naszej lakierni spełniają wszelkie obowiązujące normy. Co do wynagrodzenia, jest to kwestia rozpatrywana indywidualnie i zależna od piastowanego stanowiska, kwalifikacji i doświadczenia zatrudnionej osoby. Gdyby miał Pan więcej pytań, zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za rekrutację pracowników lakierni: 519-311-082

Paulina

@Zdziwiony co najbardziej podobało Ci się w pracy w firmie ATS Display Sp. z o.o.? Jak długo pracowałeś? Czy w firmie jest możliwość awansu na wyższe stanowisko? Jeśli ktoś jest zainteresowany to poszukują właśnie pracownika na stanowisko ASYSTENT DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA. W ofercie napisali, że oferują szkolenie wdrażające, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet atrakcyjnych szkoleń, zajęcia językowe, pakiet medyczny.

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

Rozbudowa zakładu produkcyjnego ATS Display

Po tegorocznych sukcesach w międzynarodowych konkursach branżowych oraz wyróżnieniach za działalność biznesową, firma projektująca i wdrażająca designerskie i innowacyjne materiały POS, displaye i stojaki reklamowe rozpoczęła rozbudowę zakładu produkcyjnego.

Projekt obejmuje przede wszystkim rozbudowę nowej powierzchni magazynowej i załadunkowej, co równocześnie pozwoli na powiększenie powierzchni produkcyjnej. Nowa hala magazynowa pomieści ok. 600 miejsc paletowych i będzie miała 11 metrów wysokości, co kwalifikuję ją jako magazyn wysokiego składowania. Takie rozwiązanie ma na celu obniżenie kosztów składowania załadunku oraz efektywniejsze wykorzystanie powierzchni magazynowej. Wraz z rozbudową, w zakładzie produkcyjnym powstaną nowe powierzchnie produkcyjne, co pozwoli na kolejne inwestycje w nowoczesne technologie i rozbudowę parku maszynowego. Zakończenie rozbudowy planowane jest na czwarty kwartał 2017 roku.

Równocześnie w ostatnich miesiącach rozpoczęto prace nad oprogramowaniem integrującym niektóre procesy w zakładzie produkcyjnym z wprowadzonym kilka lat temu systemem CRM-ERP. Zmiany planowane są również w obszarze polityki pracowniczej, sprecyzowana została ścieżka kariery pracownika produkcji, planowane jest także zwiększenie zatrudnienia. Aktualne oferty pracy znajdują się w zakładce oferty pracy oraz na stronie interenetowej: https://www.atsdisplay.com/pl/kariera.html.

W zakładzie produkcyjnym w Wiązownie produkowane są materiały POS, które do tej pory trafiły na ponad 50 rynków w Europie i na świecie. Decyzja o rozbudowie zakładu produkcyjnego jest podyktowana organicznym rozwojem organizacji i dążeniem do zwiększenia mocy produkcyjnych.

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

3 jubileusze pracownicze w ATS Display!

Doświadczona kadra pracownicza stanowi jeden z największych atutów ATS Display. Wielu z pracowników firmy z Wiązowny pracuje w niej niemal od początku działalności, od 2001 roku. W ostatnich tygodniach aż 3 pracowników świętowało swoje jubileusze pracy dla ATS Display.

Jako pierwszy powód do świętowania miał Łukasz – Logistic & Distribution Manager, który dołączył do firmy projektującej i produkującej materiały POS 15 lat temu. Łukasz przeszedł przez kilka szczebli kariery, zajmując się początkowo sprzedażą, następnie pracując w dziale operacyjnym, by ostatecznie zająć stanowisko osoby odpowiedzialnej za logistykę.

Władysława z kolei dołączyła w 2007 roku do zespołu Produkcji, na zdjęciu między innymi z Kierownikiem Zmiany, Panem Stanisławem, który rekrutował i zatrudniał Władysławę 10 lat temu.

10 – lecie pracy świętowała także Marta, która zaczynała karierę w firmie jako pomoc Głównego Księgowego, a od ponad roku pełni obowiązki Głównej Księgowej.

Obchodzącym jubileusze Zarząd ATS Display składa najlepsze życzenia i podziękowania za dotychczasowy wkład w sukcesy firmy!

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

5 nagród dla ATS Display we francuskim konkursie branży POS!

2 złote statuetki i 3 srebrne – to bilans ATS Display, firmy zajmującej się projektowanie i produkcją materiałów POS po konkursie POPAI organizowanym w Paryżu.

15 czerwca w Paryżu odbyła się gala francuskiego konkursu POPAI. Jedną z nielicznych polskich firm, której produkty były nominowane do nagród głównych była mająca siedzibę pod Warszawą ATS Display. O zwycięstwo w swoich kategoriach walczyły projekty realizowane dla następujaycch klientów ATS-u: Aries Power Equipment, Perfetti Van Melle, Moët Hennessy Polska oraz Multikino Polska. Wyniki nominowanych produktów prezentują się następująco:

Chupa Chups Car dla Perfetti Van Melle: złoto w kategorii „Food”

Stand DC dla Aries Power Equipment: srebro w kategorii „Product line, campaign”

MOËT STAND WOW dla Moët Hennessy Polska: srebro w kategorii „Selective retail”

Stand na kosy dla Aries Power Equipment: złoto w kategorii „Home & Garden”

Open Trolley dla Multikino Polska: srebro w kategorii „Leisure”

Łącznie ATS Display ma na swoim koncie już ponad 75 nagród branżowych, z czego 6 zdobytych w tym roku.

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

Kolejna „Gazela Biznesu” dla ATS Display
Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, który prowadzony jest od 2000 roku.  W marcu tym tytułem została odznaczona firma ATS Display, producent materiałów POS.

Dla podwarszawskiego przedsiębiorstwa to już 4. z rzędu wyróżnienie w rankingu sporządzanym przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”, łącznie ATS Display może się pochwalić już sześcioma takimi nagrodami.

- To wyróżnienie to efekt pracy i poświęcenia całego zespołu, składającego się w dużej części z osób, które są z nami niemal od początku naszej działalności, czyli od 2001 roku. Gazele Biznesu to ranking opierający się na wynikach finansowych, a te nie byłyby tak dobre, gdyby nie zaangażowanie ludzi, dostarczanie produktów najwyższej jakości i elastyczne reagowanie na potrzeby klientów – podkreśla Adam Stankiewicz, Sales Director i współzałożyciel firmy

To drugie tegoroczne biznesowe wyróżnienie dla producenta materiałów POS, po „Diamencie Forbesa”.

Zdziwiony

Niektórzy tutaj przesadzają. Pracowałem w tej firmie niedawno, dobrze zorganizowana, jasne zasady i co ważne - wypłacalna. Poza tym działa globalnie, pracujesz dla wielu popularnych marek europejskich, jeździsz na targi, odbywasz szkolenia. Naprawdę nie jest źle, żadnych ludzi płaczących po kątach nigdy nie widziałem.

Paulina

@Marcepanna wspominasz, że w owej firmie brak jest jakiegokolwiek poszanowania pracownika. Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony pracodawcy? Podziel się swoimi wrażeniami.

hehe

Nie ma wakatu na to stanowisko @zxenek68. Powiem ci nawet, że spóźniłeś się ponad rok z tym stanowiskiem :D Żałuj, żałuj, bo jest umowa o pracę, dobre zarobki, premia, możliwość rozwoju.

zxenek68

czy nadal w firmie jest wakat na stanowisku Sales Assistant / Asystent / ka sprzedaży?

erthy

teraz znowu sie pojawila nowa oferta na stanowisko specjalsity do spraw kadr i płac do zadan nalezy obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy zgodnie z polityka personalną

moaj

tylko że oferta o której mówicie jest już dawno nieaktualna. Znaleźli przecież asystenta sorzedaży do Wiązownej. Aktualnie firma nie prowadzi żadnej rekrutacji

ialao

wydaje mi się, że jest u nich dobra oferta pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac, co o tym sądzicie? wydaje mi się, ze spokojnie można do nich iść teraz.

kajt

Są różni ludzie - "zaufany szefa" co [usunięte przez moderatora] a za plecami nadaje o nich i ich rodzinach jak meserszmit, "gawędziarz" który plecie historyjki, są też kompletni[usunięte przez moderatora] . Ale w większości są normalni ludzie tak jak w każdej firmie. I głównie z nimi się pracuje. Szkoda, że nie niektórzy tego nie widza.

anonim

pracowałem jako projektant, więc opinia dotyczy działu kreacji: rozmowa kwalifikacyjna, test i projekt do wykonania. Po zaliczeniu umowa próbna 3mies. Po zaliczeniu okresu próbnego podwyżka( w moim wypadku ok 10%) i umowa na czas określony. Półroczne podsumowania wyników pracy, osoby odbiegające wynikami od średniej zespołu dostawały ostrzeżenie, w przypadku braku postępu zwolnienie, zdażały się też zwolnienia w szybszym tempie, przez 1,5 roku zmiana 4 czy 5 osób w studiu. (średnia w dziale handlowym - 3-4mies, brak wyników sprzedaży). Wypłaty na czas, premie za sprzedane projekty też wypłacane bez robienia większych problemów. Branża reklamowa, ostra konkurencja i sposób rozliczania pracy powodował pewne napięcia nerwowe oraz niezadowolenie. ( usunięte przez administratora ) trzeba brać to pod uwagę podczas rozmów - jedyna możliwość osiągnięcia czegokolwiek to odpowiednia argumentacja i proponowanie rozwiązań na których korzystają obie strony.Jak wszędzie wśród pracowników są lepsi i gorsi, bardziej lubiani (np. pewien kol. z ( usunięte przez administratora )lub mniej, ale nie wykracza to poza to, co można znaleźć w innych firmach. Z pracy zrezygnowałem sam, dostałem ofertę pracy bliżej domu. Tak jak wspomniałem: rozliczanie wynikow pracy co pół roku, trudna branża - mały rynek, ostra konkurencja, przez 1,5 roku dwie imprezy plenerowe sponsorowane przez firmę +1 w zakładzie, do tego 2 wyjazdy na eventy branżowe u jednego z kluczowych klientow. Przynosisz zyski - jest o.k, nie przynosisz - wylatujesz, czasem szybciej niż pomyślisz. Proste, a większość osób którym podziękowano za współpracę jest przekonana że została pokrzywdzona w niezwykle bolesny sposób

anonim

I dwa lata na umowie zleceniu

czarna perła

Omiać szerokim łukiem, (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ATS Display Sp. z o.o. - Wiązowna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATS Display Sp. z o.o.