ATS Display Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

6 listopada liczną grupą szczepiliśmy się przeciwko wirusowi grypy. Grypa jest sezonową chorobą dróg oddechowych i charakteryzuje się dużą zakaźnością. Zaszczepić się warto, gdyż aby skutecznie uniknąć choroby wystarczy już jedna dawka. Szczepienie odbyło w  naszym biurze. Szybko, sprawnie i  po strachu :)

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Jabłka na zdrowie!
Jak co roku wraz z nadejściem jesieni w naszym biurze królują jabłka! Są to wyjątkowe owoce, pełne witamin, minerałów i błonnika roślinnego. Wspierają walkę z przeziębieniami i pomagają w utrzymaniu świetnej kondycji. Dodatkowo mamy to szczęście, że w okolicach znajduje się zagłębie sadownicze, rejon określany często jako Sad Europy, a nasz dostawca ze szczególną dbałością podchodzi do zrównoważonej uprawy jabłek. Dlatego wspieramy naszych!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Wszyscy wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo. Dlatego świadomi zagrożeń szkolimy się, pozyskując wiedzę i umiejętności z zakresu działań bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Wczoraj w siedzibie naszej firmy odbyło się szkolenie z zakresu działań przeciwpożarowych. Strażak-szkoleniowiec  wyczerpująco wyjaśnił wszelkie zagadnienia dotyczące sprzętu gaśniczego, wymogów bezpieczeństwa, profilaktyki i odpowiedniego zachowania w przypadku pożaru. Obok wiedzy teoretycznej, pracownicy otrzymali ogromną dawkę umiejętności praktycznych gasząc pozorowany pożar. Sprawdźcie jak sobie poradziliśmy.

Pomocna?
TakNie1

Pracodawca

 Aktualność

W poniedziałek świętowaliśmy 15-lecie pracy Katarzyny - Prokurent Spółki w ATS Display!

Z okazji jubileuszu 15-lecia pracy Zarząd w imieniu pracowników i swoim złożył serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za wieloletnie zaangażowanie, odpowiedzialność oraz profesjonalizm, który przyczynił się do rozwoju ATS Display Sp. z o.o. Niech ten jubileusz przyczyni się do dalszego rozwoju firmy.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Na początku lipca obchodziliśmy kolejny JUBILEUSZ!

W tym miesiącu świętowaliśmy 10- lecie pracy Sebastiana! Dziękujemy za Twój wkład i zaangażowanie w pracę!

Pomocna?
TakNie1

Pracodawca

 Aktualność

Poniedziałek 17.06.2019 był wyjątkowym dniem dla dzieci ze świetlic środowiskowych w gminie Wiązowna!

Tego dnia miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez ATS Display pod patronatem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Radości nie było końca! Katarzyna Skolimowska – Prokurent ATS Display, wręczyła nagrody zwycięzcom konkursu pod hasłem BEZPIECZNE WAKACJE. Na pikniku był obecny również zastępca Wójta, pan Tomasz Kostyra, który przekazał podziękowania w imieniu Gminy na ręce przedstawicieli ATS Display.

Wyniki konkursu:
Główna nagroda – rower górski, trafił do Karola ze świetlicy w Zakręcie!
Dwa drugie miejsca ex aequo zajęli Julia ze świetlicy w Zakręcie oraz Krzysztof ze świetlicy w Gliniance – nagrodami były hulajnogi!
Dwa trzecie miejsca ex aequo przyznano Lenie ze świetlicy w Zakręcie oraz Julii ze świetlicy w Wiązownie – nagrody to także hulajnogi!

W imieniu Zarządu ATS Display dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie za pomysłowość, zaangażowanie i życzymy wspaniałych wakacji!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dziecka powinien być codziennie!
Wiemy, że są sytuacje, których nic nie zastąpi, ale nie powstrzymuje nas to od niesienia pomocy innym. Tym razem dostarczyliśmy niewielki promyk radości, który przynajmniej na chwilę rozświetli świat dzieci na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

ATS Display z wyróżnieniem w lokalnym konkursie
Złoty Wiąz to konkurs dla firm mających największy wpływ na rozwój Gminy Wiązowna. Firma ATS Display, została po raz kolejny deceniona - tym razem za lokalne działania charytatywne.
Na uroczystej gali firmę reprezentowała Prokurent - Katarzyna, która z rąk wójta Gminy Wiązowna odebrała wyróżnienie w kategorii "Filantrop Roku". W 2018 roku firma została z kolei nagrodzona statuetką Złoty Wiąz w kategorii "Pracodawca Roku", co tylko potwierdza społeczną odpowiedzialność firmy i w zaangażowanie na rzecz jej najbliższego otoczenia.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

10-lecie pracy Agnieszki!
Od 8 lat mamy przyjemność obchodzić jubileusze 10- i 15-lecia pracy w naszej firmie. Tym razem świętowaliśmy wspólnie jubileusz Agnieszki, która od 10 lat jest filarem działu sprzedaży.
Dziękujemy Agnieszce za dotychczasowy wkład w sukcesy i rozwój firmy i życzymy jej co najmniej kolejnych 10 lat pracy w ATS Display!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Mikołajki w ATS Display!

Jak co roku w grudniu świąteczna atmosfera zawitała do naszej firmy. Przy recepcji, oraz w działach produkcji oraz obróbki metalu stanęły choinki, a Święty Mikołaj zostawił naszym pracownikom słodkie upominki z okazji Mikołajek! J

Pomocna?
TakNie
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

ATS Display Sp. z o.o.