ATS Display Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Okrągły jubileusz!!

Wczoraj obchodziliśmy fantastyczny, okrągły jubileusz dziesięciolecia zatrudnienia naszego kierownika produkcji – Kuby. Serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za wieloletnie zaangażowanie, odpowiedzialność oraz profesjonalizm.  Cieszymy się, że jesteś z nami!!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Firma ATS Display dołączyła do programu Rzetelna Firma. Jest to program prowadzony pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Celem Programu jest promocja rzetelności płatniczej i transparentności w obrocie gospodarczym oraz promocja pozytywnego wizerunku firm będących jego uczestnikami. Program ten adresowany jest do wszystkich podmiotów gospodarczych pragnących podkreślić swoją wiarygodność płatniczą, przejrzystość oraz stosowanie się do zasad etycznego prowadzenia biznesu.
Wizytówka uczestnika Programu Rzetelna Firma to strona zawierająca informacje potwierdzające: rzetelność – Certyfikat Rzetelności on-line wystawiany przez Krajowy Rejestr Długów oraz transparentność – dodatkowe dane dotyczące osób decyzyjnych, danych rejestrowych oraz osiągnięć. Na stronie tej można również zapoznać się z zasadami etycznymi, których przestrzegają uczestnicy programu, zebranymi w Kodeks Rzetelnej Firmy oraz zweryfikować publikowane dane w instytucjach zewnętrznych. Wizytówka ta to dla potencjalnego kontrahenta, dogodny i łatwy sposób potwierdzenia rzetelności i transparentności uczestnika Programu.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Nadchodzący Nowy Rok niech niesie ze sobą wiele radości oraz planów.  W tych wyjątkowych dniach życzymy Państwu wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.  Do siego roku 2020 życzy ATS Display!!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Niech pod świąteczną choinką znajdzie się radość, szczęście, życzliwość i wzajemne zrozumienie oraz spełnienie wszystkich marzeń w zbliżającym się Nowym Roku!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

W tym roku postanowiliśmy jako grupa przyjaciół, kolegów i koleżanek włączyć się w najstarszą w Polsce inicjatywę charytatywną jaką jest Szlachetna Paczka. Każdy z nas indywidualnie zadeklarował chęć niesienia pomocy tym, dla których taka pomoc jest nierzadko siłą napędową do dalszego działania, możliwością dalszej walki. Liczymy na to, że nasze wspólne działanie przyniosło uśmiech i nadzieję na lepsze jutro.

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

I u nas też czuć już świąteczny klimat..

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

19.11.2019 ATS Display dołączył do grona INWESTORÓW SPOŁECZNYCH SZLACHETNEJ PACZKI. Inwestor Społeczny wspiera finansowo działania Wolontariuszy, przez co mogą jeszcze skuteczniej realizować swoją misję: docierają do nowych rodzin, są przygotowani do działania poprzez szkolenia, korzystają ze specjalnie projektowanych i rozwijanych systemów IT. Dzięki zaangażowaniu w ten projekt społeczny ATS Display wspiera rozwój i całoroczną pracę wolontariatu w rejonach SZLACHETNEJ PACZKI i kolegiach AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

6 listopada liczną grupą szczepiliśmy się przeciwko wirusowi grypy. Grypa jest sezonową chorobą dróg oddechowych i charakteryzuje się dużą zakaźnością. Zaszczepić się warto, gdyż aby skutecznie uniknąć choroby wystarczy już jedna dawka. Szczepienie odbyło w  naszym biurze. Szybko, sprawnie i  po strachu :)

Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Jabłka na zdrowie!
Jak co roku wraz z nadejściem jesieni w naszym biurze królują jabłka! Są to wyjątkowe owoce, pełne witamin, minerałów i błonnika roślinnego. Wspierają walkę z przeziębieniami i pomagają w utrzymaniu świetnej kondycji. Dodatkowo mamy to szczęście, że w okolicach znajduje się zagłębie sadownicze, rejon określany często jako Sad Europy, a nasz dostawca ze szczególną dbałością podchodzi do zrównoważonej uprawy jabłek. Dlatego wspieramy naszych!

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Wszyscy wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo. Dlatego świadomi zagrożeń szkolimy się, pozyskując wiedzę i umiejętności z zakresu działań bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Wczoraj w siedzibie naszej firmy odbyło się szkolenie z zakresu działań przeciwpożarowych. Strażak-szkoleniowiec  wyczerpująco wyjaśnił wszelkie zagadnienia dotyczące sprzętu gaśniczego, wymogów bezpieczeństwa, profilaktyki i odpowiedniego zachowania w przypadku pożaru. Obok wiedzy teoretycznej, pracownicy otrzymali ogromną dawkę umiejętności praktycznych gasząc pozorowany pożar. Sprawdźcie jak sobie poradziliśmy.

Pomocna?
Tak1Nie1
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

ATS Display Sp. z o.o.