ATS Display Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Poniedziałek 17.06.2019 był wyjątkowym dniem dla dzieci ze świetlic środowiskowych w gminie Wiązowna!

Tego dnia miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez ATS Display pod patronatem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Radości nie było końca! Katarzyna Skolimowska – Prokurent ATS Display, wręczyła nagrody zwycięzcom konkursu pod hasłem BEZPIECZNE WAKACJE. Na pikniku był obecny również zastępca Wójta, pan Tomasz Kostyra, który przekazał podziękowania w imieniu Gminy na ręce przedstawicieli ATS Display.

Wyniki konkursu:
Główna nagroda – rower górski, trafił do Karola ze świetlicy w Zakręcie!
Dwa drugie miejsca ex aequo zajęli Julia ze świetlicy w Zakręcie oraz Krzysztof ze świetlicy w Gliniance – nagrodami były hulajnogi!
Dwa trzecie miejsca ex aequo przyznano Lenie ze świetlicy w Zakręcie oraz Julii ze świetlicy w Wiązownie – nagrody to także hulajnogi!

W imieniu Zarządu ATS Display dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie za pomysłowość, zaangażowanie i życzymy wspaniałych wakacji!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dziecka powinien być codziennie!
Wiemy, że są sytuacje, których nic nie zastąpi, ale nie powstrzymuje nas to od niesienia pomocy innym. Tym razem dostarczyliśmy niewielki promyk radości, który przynajmniej na chwilę rozświetli świat dzieci na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

ATS Display z wyróżnieniem w lokalnym konkursie
Złoty Wiąz to konkurs dla firm mających największy wpływ na rozwój Gminy Wiązowna. Firma ATS Display, została po raz kolejny deceniona - tym razem za lokalne działania charytatywne.
Na uroczystej gali firmę reprezentowała Prokurent - Katarzyna, która z rąk wójta Gminy Wiązowna odebrała wyróżnienie w kategorii "Filantrop Roku". W 2018 roku firma została z kolei nagrodzona statuetką Złoty Wiąz w kategorii "Pracodawca Roku", co tylko potwierdza społeczną odpowiedzialność firmy i w zaangażowanie na rzecz jej najbliższego otoczenia.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

10-lecie pracy Agnieszki!
Od 8 lat mamy przyjemność obchodzić jubileusze 10- i 15-lecia pracy w naszej firmie. Tym razem świętowaliśmy wspólnie jubileusz Agnieszki, która od 10 lat jest filarem działu sprzedaży.
Dziękujemy Agnieszce za dotychczasowy wkład w sukcesy i rozwój firmy i życzymy jej co najmniej kolejnych 10 lat pracy w ATS Display!

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Mikołajki w ATS Display!

Jak co roku w grudniu świąteczna atmosfera zawitała do naszej firmy. Przy recepcji, oraz w działach produkcji oraz obróbki metalu stanęły choinki, a Święty Mikołaj zostawił naszym pracownikom słodkie upominki z okazji Mikołajek! J

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

5 jubileuszów pracowniczych w ATS Display!

ATS Display, firma projektująca materiały wspierające sprzedaż (POS) od 2001 roku, regularnie gratyfikuje swoich wieloletnich pracowników.

Dla osób obchodzących 15-lecie przyznawany jest voucher na pobyt w wybranym hotelu SPA, a z okazji 10-lecia pracownicy otrzymują pamiątkowy prezent.
Piątek, 26 października był dniem szczególnym w ATS Display jako że aż pięciu pracowników firmy świętowało jubileusze! 4 pracowników działu produkcji obchodziło 15-lecie pracy, a designer ze studia projektowego świętował 10. rok zatrudnienia w ATS Display.

Z tej okazji wszyscy świętujący poza nagrodami otrzymali pamiątkowe tabliczki oraz gromkie brawa od wszystkich pracowników ATS Display.

Obchodzącym jubileusze dziękujemy za wieloletni wkład w sukcesy naszej firmy i liczymy na kolejne lata!

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

ATS Display z certyfikatem ISO 9001:2015!
 
ISO 9001:2015 to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.
 
Wdrożenie ISO 9001:2015 umożliwia doskonalenie systemów zarządzania jakością i procesów w przedsiębiorstwie. W ATS Display obowiązywała do tej pory norma ISO 9001:2008, która traci swoją ważność we wrześniu 2018 roku. Przeprowadzony zewnętrzny audyt certyfikacji potwierdził, iż procesy zarządzania w firmie są zgodne z nowo obowiązującą normą ISO 9001:2015.
 
Certyfikat w imieniu firmy odebrała Katarzyna, Prokurent ATS Display.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Akcja charytatywna z okazji Dnia Dziecka
 
Podobnie jak w poprzednich latach firma ATS Display zaangażowała się we wsparcie potrzebujących dzieci w gminie z okazji Dnia Dziecka. 8 czerwca GOPS – Główny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiązownie zorganizował piknik z cyklu „Bezpieczne wakacje” dla dzieci z lokalnych świetlic środowiskowych. Tym razem informacjami na temat zachowania bezpieczeństwa w czasie wakacji dzielili się z dziećmi funkcjonariusze policji.
 
Firma ATS Display z okazji tego wydarzenia sponsorowała prezenty – zabawkowe gry edukacyjne, które otrzymali wszyscy podopieczni świetlic środowiskowych, czyli łącznie 70 dzieci.
 
W zamian za okazane wsparcie, przedstawiciele firmy otrzymali oficjalne podziękowania z rąk kierowniczki Głównego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz ręcznie wykonane przez dzieci prezenty.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

ATS Display ze Złotym Wiązem w kategorii „Pracodawca Roku”!


W IV edycji konkursu Złoty Wiąz adresowanego do najprężniej działających oraz udzielających się społecznie organizacji na terenie Gminy Wiązowna, firma ATS Display została wyróżniona mianem Pracodawcy Roku.


Założona w 2001 roku przez Adama i Tomasza Stankiewiczów firma ATS Display wyrobiła sobie renomę w całej Europie, a nawet w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Projektowane i produkowane przez firmę standy, display’e reklamowe i inne materiały wspierające sprzedaż trafiają bowiem łącznie do ponad 50 krajów, gdzie wspierają kampanie marketingowe wielu rozpoznawalnych, międzynarodowych marek. Firma w swoich działaniach nie zapomina jednak o lokalnej społeczności i o swoim zespole.


Na wyróżnienie ATS Display tytułem „pracodawcy roku” złożyło się wiele czynników. Jury z całą pewnością doceniło sprecyzowaną przez firmę ścieżkę kariery pracowniczej, wdrożony system oceny potencjału pracownika, przeprowadzanie szkoleń oraz kursów zawodowych dla pracowników, organizowanie lekcji języka angielskiego czy organizowanie wyjazdów na zagraniczne targi branżowe. Każdy pracownik firmy może dobrowolnie dołączyć do finansowanego przez pracodawcę systemu opieki medycznej, a z okazji urodzin wszyscy otrzymują atrakcyjne upominki. Wyjątkowo traktowani są pracownicy, którzy od lat pracują na sukces przedsiębiorstwa, ci z 10- i 15-letnim stażem mogą liczyć na wyjątkowe prezenty – odpowiednio designerskie zegarki i 3-dniowy pobyt z osobą towarzyszącą w wybranym salonie SPA.


- Jako przedsiębiorca rozpocząłem działanie na terenie gminy w 2002 roku i na początku nie wiedziałem jak się potoczą losy naszej firmy. Pamiętam do dziś jak podczas urządzania siedziby przyjechało do mnie na rowerach dwóch młodych chłopaków z pytaniem czy czasem nie szukam ludzi do pracy. Postanowiłem ich wtedy zatrudnić, a oni pracują z nami do dzisiaj. Chciałem w związku z tym powiedzieć, że mam dziś przyjemność odbierać tę nagrodę właśnie dlatego, że nasza firma to przede wszystkim ludzie i że jest to nasz największy kapitał. Rozpoczynając działalność w Gminie Wiązowna zatrudnialiśmy 12 osób, dziś jest ich ponad 100, z czego wiele pracuje u nas od ponad 15 lat. Jesteśmy z tego bardzo dumni i dążymy do tego aby nasi wieloletni pracownicy zostali w firmie jak najdłużej – powiedział po odebraniu nagrody Adam Stankiewicz, współzałożyciel i Sales Director ATS Display.


Zarząd firmy od lat angażuje się także w akcje charytatywne na terenie gminy i powiatu. W zeszłym roku na Dzień Dziecka oraz na Wigilię firma sfinansowała prezenty dla podopiecznych świetlic środowiskowych, cyklicznie organizowane jest też wsparcie dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie. ATS Display wspierała również Dom Samotnej Matki, a także lokalne sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Warto przy okazji nadmienić, iż ATS Display prowadzi aktualnie rekrutację pracowników do 4 działów. Zainteresowane osoby mogą zapoznać się z ofertami i aplikować na wybrane stanowiska przez stronę

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Standy reklamowe ATS Display w schronisku w Celestynowie
 
Jedne z flagowych systemowych produktów ATS Display - firmy projektującej i produkującej materiały POS zostały dostarczone do schroniska dla zwierząt w Celestynowie, niedaleko Warszawy.
 
Carriery – systemowe rozwiązania zaprojektowane i wyprodukowane przez zespół ATS, aktywują sprzedaż wielu znanych międzynarodowych marek w Europie. Teraz display’e ATS pomogą zwiększyć powierzchnię użytkową w Celestynowie i polepszą warunki pracy. Stojaki reklamowe zostały dostarczone nieodpłatnie do lokalnego schroniska w ramach kontynuacji współpracy. W zeszłym roku firma dostarczyła do schroniska specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane budy dla psów.

Pomocna?
Tak1Nie
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny