ecoprint polska krzysztof krasowski

Żukówo

Opinie o ecoprint polska krzysztof krasowski

Marta

@Karytuzy czy skorzystałeś z adresu firmy, jaki jest podany w Krajowym Rejestrze Sądowym? Ciekawi mnie, czy warto osobiście udać się do ecoprint polska krzysztof krasowski i w starym, dobrym i często sprawdzonym stylu - złożyć w firmie cv i wyrazić swoje zainteresowanie zatrudnieniem. Ktoś to może praktykował?

Marta

@Karytuzy w KRS-ie jest podany adres, więc może warto skorzystać z tej informacji i skontaktować się z firmą osobiście.

Kartuzy

telefon podany do firmy nie istnieje, to zły znak i swiadczy o jakosci firmy, na emaila tez nie odpowiadają

w3e

@maniek no wiesz przeciez w kazdej sytuacji to moze sie zmienic

marzena

no to jak to naprawdę wyglądało, bo chyba zaczynam się już w tym wszystkim powoli gubić tak naprawdę. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze wyglądało, bo chciałem się u nich zatrudnic, ale jak tylko na początku jest wszystko pięknie i kolorowo,a potem się sypie, to naprawde strasznie słaba sytuacja z tego wychodzi potem.

Piotr Woźniak

Polecam, tonery dobrej jakości w dobrej cenie.

Adam Sworszczuk

Jestem zadowolony. Towar otrzymałem na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Dobry kontakt telefoniczny. Polecam

Piotr

georg
@Piotr 04.04.2013 18:06
Wiem że mają jakieś problemy. Też czekałem na towar ale otrzymałem. Mają tam adres reklamacji. Napisz do nich...

Mam identyczną sytuację - pieniądze wpłacone, tonerów nie ma, nie odpowiadają na maile ani na telefony

dk

(usunięte przez administratora)Otrzymałam maila, że "zamówienie zostało wysłane" i nic przez kolejny tydzień.(usunięte przez administratora) Ktoś miał identyczny problem?

KOL

Przesyłka dotarła po prawie 2 miesiącach od wpłaty pieniędzy.Czyli tak samo nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora)

TIK

Proszę nic nie zamawiać w tej firmie.(usunięte przez administratora)

KOL

Godna polecenia? To jakiś żart?

KOL

Czy ta firma istnieje? Zero kontaktu.

Adam Miąskowski

Jak dla mnie firma godna polecenia. Szczególnie tonery kolorowe ich produkcji są rewelacyjne.

Monika

Zapewne konkurencja robi "dobrą reklamę" Ja kupuje w tej firmie i jestem zadowolona (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ecoprint polska krzysztof krasowski - Żukówo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ecoprint polska krzysztof krasowski