Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HM Serwis w Szczecin

Sylwesterooo

Cześć chciałem się dowiedzieć o monterów rusztowań w Belgii co wyjechali z hmserwis bo złożyłem papiery i się odezwali jak z kasą czy są wypłacalni jak piszą jak z mieszkaniami czy da się mieszkać i wogule po ile godzin się pracuje czy soboty też i czy opłaca się tam jechać czy lepiej dać sobie spokój proszę was o odpowiedź bardzo mi zależy z góry dziekuje

leo
@Sylwesterooo

witam masz jakieś info na temat tej belgi?

Kontraktowiec

A czy ktoś od nich pracuje w Belgi, jaką operator zwyżki /Manitou/ _ta oferta pracy widniej u nich cały czas ..A jeśli tak _to parę słów Czy warto ,czy nie ? ..A jeśli nie _to parę słów dlaczego _ nie ?

santa m

czy to prawa że zbrojarze w Goes dostają mieszkania?

Anty wazelina .

A jak bym chciał wiedzieć jakie stanowisko zajmujesz w tej firmie ?

Zbrojarz

Żadnego spotkania nie było. Jedziesz albo nie jedziesz. Albo się sprawdzisz i jakiś czas zostaniesz , albo się nie sprawdzisz i nie zostaniesz. To czy zostaniesz nie jest równoznaczne z tym czy umiesz czytać rysunek techniczy i czy znasz angielski. Ważne jest tylko jedno. Jeśli umiesz być padalcem i do każdego się uśmiechać i przytakiwać to zapewne zostaniesz. Ale jeśli zaczniesz się upominać o swoje sprawy to dni twojej kariery są policzone. Żeby nie być gołosłownym życzę aby każdy kto to czyta mia możliwość popracować prze firmę HM Serwis która oddelegowuje do firmy Teamworq .

Najdziwniejsze jest to że jak pracowaliśmy w Belgii to skladka na ubezpieczenie zdrowotne była pobierana, ale holenderski urząd podatkowy jej nie zwracał. A mądra Pani w biurze powiedziała że nie dostaniemy zwrotu ubezpieczenia bo pracujemy w Belgii, a mieszkamy w Holandii. Cała ta firma to tylko pięknie mówi. Szkoda czasu aby wszystko opowiedzieć.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Z branży .

Ja dla mnie /a miałem z nimi krótki kontakt / agencja posiada totalny brak profesjonalizmu (usunięte przez administratora) nic poza tym słabi znawcy temtu .

Z Płocka .
@Z branży .

Musze się zgodzić z tobą, też mam przykre wspomnie związane z szukaniem przez nich pracy. _Podobna podejście do pracowników maj nasze Płockie firmy . Brak odbierania telefonów ,lekceważenie ,zbywanie .

Goes

Oferta Była na Rossum zgadza się, ale w ciągu jednego dnia było tyle decyzji że nie wiadomo gdzie pracuje i ta oferta była na Rossum a znalazłem się gdzie indziej.. Tyle z tego wszystkiego..

Annonimus

Debilku mylisz 2 różne oferty i 2 różnych pracodawców. Skoro nie czaisz, u kogo pracujesz, to powinni cię dawno pogonić. Ja pracuje w magazynach w Hedel i jest tak, jak napisane w ofercie. Jak jełop z Polski myli miasta Goes i Rossum, to powinien wracać do "dobrej zmiany" a nie zgrywać buraka Janusza za granicą.

Bonifacy
@Annonimus

Być może teraz płacą wakacyjne i urlopowe, ale nie sądzę, bo jak by płacili to by napisali tą wiadomość w każdej ofercie. A niestety tak nie ma! Niektóre agencje np. E&A podają w ogłoszeniu że płacą (wakacyjne i urlopowe, razem 18% kwoty brutto), także nie bardzo ci wierzę. Chyba że należysz do tzw. grupy "uprzywilejowanych" pracowników, to wtedy zgodzę się z tobą, wiem bo też tak miałem. Ale powiem ci w sekrecie że to się nie opłaca być mędą.

bukkiper
@Bonifacy

w ramach sprostowania wakacyjne to 8 % ;)

warzywa

Ktoś może sie wypowiedzieć o pracy na sortowni warzyw w Goes?

a

monter rusztowań w hm -zakwaterowanie tragiczne w starej knajpie przerobionej na hotel robotniczy ,dwudziestu chłopa na jedna kuchnię i dwa prysznice z ciepłą wodą przez chwilę , - dojazdy bezpłatne tyle że po półtorej godziny w jedną stronę w pięciu w seiczento , (usunięte przez administratora)

seba

mają ofertę na monterów rusztowań teraz w belgii. ktoś był na rozmowie i wie jakie warukni kasa/dojazdy/zakwaterowanie/wakacyjne?? pozdro

boob

A co masz na myśli "dobra". Raczej powiedziałbym że normalna. Powiedzą ci, co i jak,i już. Jak chcesz się coś zapytać to dzwonisz . Jako ludzie to normalni.

nick

Czytam te komentarze i myślę że trzeba być naprawdę ostrożnym przy podejmowaniu pracy przez tą firmę. Dobrze jest chyba poczytać umowę o pracę przed wyjazdem z tą firmą. Bo jeśli jest to prawda co piszą w komentarzach to nie chciałbym pracować (usunięte przez administratora)

spawacz

Ja miałem jechać, ale jak zobaczyłem umowę o pracę że pieniądze wakacyjne i urlopowe mam wliczone w stawkę to zrezygnowałem, a teraz będę jechał 5 marca z biura pracy Seo Peeters do holandi i tam mam stawkę 11,80 na czysto + pieniądze wakacyjne i urlopowe tj. 18% od stawki brutto. Także pi razy drzwi wyjdzie mi ok 13,50 € na czysto. Jak musisz to jedź zawsze masz robotę, ale warto poszukać więcej ofert w necie.

ksiegowy
@spawacz

co ty bredzisz 18% hahahaha chyba 8 no chyba ze dla Ciebie bellasting zrobi wyjatek :D nie zapomnij o podatku od tych pieniedzy bo jest niemały :D ale co ja tam wiem rozliczajac sie samodzielnie od 8 lat :D kolego nie pisz nic jak masz pisac brednie :D mowiac w skrocie lepiej jest brac z miesiecznym opoznieniem wakacyjne podateczki sa nizsze :D

Bartek

Przewiń tą stronę do samej góry i zobaczysz co tam jest napisane i czemu te forum służy tj. "Pracowałeś w firmie HM Serwis i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji." W zasadzie nie jest zabronione informowanie o ofertach pracy. Ale jeśli już piszesz o ofertach pracy to napisz o wszystkich jakie są dostępne aktualnie.

4u

Ty też piszesz nie na temat.Czy wyście normalni? To że jest u nich praca to każdy normalny człowiek wie o tym. Te forum służy innym celom niż informowanie o możliwości pracy, ciołku jeden. Chyba że to ty Boryna piszesz, to już naprawdę zakrawa na "śmich na sali". Chociaż z drugiej strony, nie ma chętnych do pracy, to trzeba jakoś podreperować swoją opinię.

4u

Piszesz nie na temat. To że jest u nich praca to każdy normalny człowiek wie o tym. Te forum służy innym celom niż informowanie o możliwości pracy, ciołku jeden. Chyba że to ty Boryna piszesz, to już naprawdę zakrawa na "śmich na sali"

marecki

Język angielski jest ci potrzeny do komunikowania się w pracy i ewentualnie z holenderskim koordynatorem. Ale umowę masz napisaną po holendersku( przynajmniej ja tak miałem oraz 10 innych osób). Wiem co piszę bo robiłem jako zbrojarz ok 10 miesięcy. Chyba że inne osoby miały inaczej. Albo coś się u nich zmieniło. Piszę tylko swoje doświadczenia z tą firemką.

marecki

domagaj się , domagaj to zobaczysz he he he. Powiedzą że później i itd, itp. Jak masz możliwość to pojedź tam a sam się przekonasz.Pozdrawiam.

faust

Ja akurat mam inne zdanie na temat HM Srwis, , pewnie zależy gdzie się trafi. Moja opinia to raczej 3 na 10 pkt. Ale może lepiej trafiłeś.

ania

Witam, szukam kogoś kto był na spotkaniu z pracodawcą angielskim 10.11 w Szczecinie do pracy przy autostradzie M5 w Anglii, co myślicie o tej ofercie i czy to nie będzie troszkę lipa Waszym zdaniem?

ziutek
@ania

witam Ania ja byłem na tym spodkaniu i nie wiem co dalej cisza a ty dostałaś oferte zatrudnienia odp pzdr ziutek

ania
@ziutek

Dostałam ofertę od razu ale zaczynam mieć coraz większe wątpliwość, powiedz mi czy miałeś rozmowę z tym panem polakiem czy tym drugim i co Ci powiedzieli?

ziutek

witam jedzie ktoś na rozmowe o prace w angli.południowo zachodniej do szczecina 10.11.015 praca przy nowo otwartym zajeżdzie motel przy autostradzie M5

Zostaw merytoryczną opinię o HM Serwis - Szczecin

• Jak się pracuje w HM Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy HM Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HM Serwis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HM Serwis?

Kandydaci do pracy w HM Serwis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HM Serwis