Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HM Serwis w Szczecin

Bb

jezeli chodzi o montera rusztowan to na reke masz 9,5 euro wiem bo tam pracowalem.

9,50 € na czysto. Praca jest w Belgi okolice Antwerpii.

kacper

ile wychodzi na reke na godzine dla montera rusztowan bo brutto niby 14,90 chodzi mi o zarobki netto . i jak z zakwaterowaniem dojazdami do pracy .

NIEZNAJOMY

PRACOWALEM TAM JAKO MONTER RUSZTOWAN I PIENIADZE ZAWSZE SA NA CZAS

Zbrojarz

Żadnego spotkania nie było. Jedziesz albo nie jedziesz. Albo się sprawdzisz i jakiś czas zostaniesz , albo się nie sprawdzisz i nie zostaniesz. To czy zostaniesz nie jest równoznaczne z tym czy umiesz czytać rysunek techniczy i czy znasz angielski. Ważne jest tylko jedno. Jeśli umiesz być padalcem i do każdego się uśmiechać i przytakiwać to zapewne zostaniesz. Ale jeśli zaczniesz się upominać o swoje sprawy to dni twojej kariery są policzone. Żeby nie być gołosłownym życzę aby każdy kto to czyta mia możliwość popracować prze firmę HM Serwis która oddelegowuje do firmy Teamworq .

Najdziwniejsze jest to że jak pracowaliśmy w Belgii to skladka na ubezpieczenie zdrowotne była pobierana, ale holenderski urząd podatkowy jej nie zwracał. A mądra Pani w biurze powiedziała że nie dostaniemy zwrotu ubezpieczenia bo pracujemy w Belgii, a mieszkamy w Holandii. Cała ta firma to tylko pięknie mówi. Szkoda czasu aby wszystko opowiedzieć.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

lde

Masz racje.Potwierdzam twoja opinie.

szef

Kucharz w angli południowej nie jest zatrudniony przez hmserwis tylko przez restauratora. hmserwis wynajduje tylko w Polsce kandydatow dla restauracji angielskich. wiem bo sam przyjechalem tak 3 lata temu do portsmouth dzięki hmserwis. od razu dostałem kontrakt staly, zakwaterowanie i kase na czas. dziś sam prowadze kuchnie. teraz sam zglosilem do nich zapotrzebowanie na kucharza do naszej drugiej restauracji. rekrutacje nam prowadzi jill meyerhof z culturepot, a hmserwis tylko z nia wspolpracuje, kompletując dokumenty kucharzy. mam jeszcze jednego kucharza u siebie od culturepot/hmserwis i tez wszystko w porzadku. mysle, ze ludzie pisa tu o innych rekrutacjach, bo kucharze dobrze trafiają z tego co wiem. ja polecam. wiem co pisze.

mm
@szef

hej, a może potrzebujesz jakąś pomoc kuchenną do pracy? Pozdrawiam:)

meku

Ale czasami soboty są wolne. A teraz mają miesiąc tzw. wakacyjny. Możesz mieć trochę przestojów, tzn. dzień góra dwa w tygodniu wolne

Ali

Nie zarobisz u nich 400 max to 300 stowki z sobota

zbrojarz

Witam dostałem propozycje Do pracy jako zbrojarz może mi ktoś napisać czy wogole jest sens tam jechac... nie wymagam cudów ale tylko to co sie nalezy przede wszystkim pieniadze wyciagnie tygodniówke min.400euro??? pozdrowienia

sony

Zakwaterowanie to zależy od ludzi z którymi mieszkasz. Trafisz na imprezowiczów, co lubią trawkę popalić to ..... , ale niektórzy popalą pośmieją się, i idą spać, a niektórzy to .... wiadomo, impreza .

Jędrek

Może ktoś coś napisać na temat kwaterunku w firmie hm serwis? Prosiłbym jakieś info.

hakumamatat

Aha, niektóre wpisy są usuwane, a było tam wspomniane o pieniądzach urlopowych.

hakumamatata

zapoznajcie się z prawem holenderskim dotyczącym pieniędzy wakacyjnych i urlopowych, potem przeczytajcie umowę, żeby potem nie było zdziwienia. Pozdrawiam cały ten syf, he he he .

Kacper

Cześć! Natknąłem się na oferty pracy właśnie od HM. Czytam opinie i nie dowierzam. Serio jest tam, aż tak źle??

nowy

Siema ziomki po ile godzin dziennie robicie i czy caly tydzień bez dnia wolnego ? I jak z placa czy sa wypłacalni? Pozdrawiam

pracownica

Zgłoś się do nas! Oferujemy pracę w branży stoczniowej, budownictwie, gastronomii, logistyce i produkcji. Współpracujemy z pracodawcami z Holandii, Wielkiej Brytanii, Danii, Norwegii oraz Polski. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i prześlij swoje zgłoszenie już dziś!

dobra firma

Mirek

Dostałem propozycję pracy jako monter rusztowań, chciałbym się dowiedzieć więcej o warunkach i noclegach

@Mirek

Hotel w Goes to porażka,lepiej jest w Westdorp.

arekson
@Marek

Porazka? Znaczy sie co jest nie tak?

jarecki2265
@Marek

witam czy jedzie ktoś do pracy jako spawacz do vissilingen do holandii do stoczni stawka 12 euro netto za 168 godz czy mozna robic nadgodziny prosze o wiadomosc na email jarecki102@op.pl spawcze pisac

zainteresowany

Opowiedz coś więcej.

pracownica

Co ty za bzdury piszesz. Na dole jest 5 prysznicy, na gorze 3. Nigdy nie mialam sytuacji zeby czekac na prysznic czy lazienke. W kuchni zadnego cpania nie bylo, bo inni na to nie pozwalali. Solarisy sa udostepnione na glownej stronie teamworqu wystarczy isc do biura po login i haslo. Skonczylam prace w grudniu i na poczatku lutego dostalam wakacyjne niecale 700 euro. Nie narzekajcie na warunki bo wyjezdzacie do pracy a nie na wczasy w hotelu 5*

pracownica

To jakim cudem po zakonczeniu sezonu w grudniu na poczatku lutego dostalam przelew na 680 euro? Z nieba?

qwa
@pracownica

Ja oraz kilka innych osób mieliśmy w umowie informację , że pieniądze wakacyjne i urlopowe są wliczone w stawkę, ty nie miałaś więc dostałaś. Znaczy to tyle że są różne umowy podpisywane z różnymi pracownikami. A to znaczy że 'wszyscy są równi, ale niektórzy są równiejsi'- George Orwell-Folwark zwierzęcy'

Zostaw merytoryczną opinię o HM Serwis - Szczecin

• Jak się pracuje w HM Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy HM Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HM Serwis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HM Serwis?

Kandydaci do pracy w HM Serwis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HM Serwis