ADM Consulting Group S. A.

Opinie o ADM Consulting Group S. A.

Miron

ADM Consulting Group to znana i dobra firma. Zastanawiam się czy praca w dobrej firmie jest powodem tak długiej ciszy na forum? Może ktoś skusi się na kilka słów o aktualnej sytuacji, czy potrzeba ludzi?

Julita

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w ADM Consulting Group S. A.? Jak wygląda kwestia zatrudnienia? W sieci pojawiło się kilka nowych ofert pracy, m.in. na Doradcę ds. projektów UE - czy warto aplikować?

mss

Witam, pilnie poszukuję niezależnego konsultanta/analityka, który podjąłby się napisania wniosku o dofinansowanie w programie 2.2.1 w naborze styczniowym 2017 organizowanym przez Agencję Rozwoju Pomorza w Gdańsku. Proszę o kontakt osoby zainteresowane msskasperska@gmail.com

fsde

hej hej czy ktoś z was może pracowal u nich w firmie jako inżynier instalator w Krakowie? pamiętam ze taka oferta pracy od nich była i się zastaniwam czy jest szansa żeby się znowu pojawila tutaj od nich

on

A jak z wynagrodzeniami analityków? Też dostają jakąś premię ? Od czego jest liczona? Czy po prostu podstawa jest inna?

bez nicku

Żenująco niskie zarobki, jak na zyski jakie firma czerpie z pracowników. Upokarzające, wieczne prośby o przelanie środków na firmowe karty i brak jakichkolwiek benefitów z bycia pracownikiem tej firmy. Do tego atmosfera braku zaufania do pracowników i rywalizacja pomiędzy samymi współpracownikami. Nigdy więcej!

znickiem
@bez nicku 04.07.2016 13:37

Pracowałem też w tej firmie, odszedłem sam. Jak czytam ten komentarz, to mam wrażenie, że pisała go osoba, która była wiecznie niezadowolona z pracy w tej firmie, choć pracowała tam 3 lata. Przez cały okres pracy w firmie ani razu nie miałem problemu z premią za success fee. Owszem, były opóźnienia, ale nikt nigdy nie kwestionował wynagrodzenia dla mnie jako doradcy. Zgadza się, wynagrodzenia (podstawy) nie były może imponujące. Nigdy nie spotkałem się również z brakiem jakiegokolwiek zaufania - wystarczy po prostu przestać szczuć na innych, wiecznie narzekać i grać fair względem szefów, nie tylko w tej firmie. Co do atmosfery rywalizacji - w czasie kiedy pracowałem, nie wyczuwałem czegoś takiego. Pomagaliśmy sobie nawzajem jako doradcy, z działem merytorycznym czasem były spięcia, ale przy odrobinie dobrej woli z obu stron, sprawy można było szybko wyprostować. Ja też czekałem na przelewy na kartę, ale zazwyczaj było to kilka minut - telefon do jednego z szefów i było po sprawie. Jeżeli chodzi o benefity, to owszem - firma nie miała w momencie gdy pracowałem jakiegoś wielkiego socjalu, ale jako pracownik z dobrymi wynikami mogłem liczyć na szefów w wielu innych sytuacjach. Trudno też oczekiwać w tak wymagającej branży jak dotacje, gdzie sprzedaż usług doradczych jest naprawdę trudniejsza teraz, ogromnych benefitów, zwłaszcza dla pracowników którzy nie imponują wynikami a tylko wiecznym niezadowoleniem i podgrzewaniem konfliktów między innymi pracownikami.

mss
@znickiem 03.08.2016 14:09

Warszawiak

Żenująco niskie zarobki i niewypłacanie premii z tytułu success fee to w tej firmie norma. Twierdzą, że traktują swoich pracowników równo, tylko co to za równość jeśli pracownik w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku dostaje te same nędzne 2 500 PLN. I to niezaleznie od zdobytego wcześniej doświadczenia, posiadanej wiedzy czy posiadanych umiejętności.

ex
@wiking 10.08.2016 12:05
Warszawiaku, równościowe hasła widzę prawisz. Czyżbyś wszędzie wietrzył dyskryminację i nietolerancję :) ? Wiedza, doświadczeni...

Ciekawe, ale chyba nie w obecnej perspektywie finansowej. Mazowieckie czy łódzkie to obecnie najbardziej wydrenowane przez firmy doradcze regiony, gdzie zdobycie nowego klienta jest . W związku z czym wyciągnięcie ledwie ponad 2,5 tys. było w zasadzie niemożliwe. Może praca w Gdyni czy Wrocławiu była bardziej opłacalna, porównując do tego koszty życia w tych miastach, natomiast warszawski klimat ewidentnie był niekorzystny - widać to choćby częstej rotacji pracowników.

klient
@ex 12.08.2016 13:00

Znane są przypadki 3 letniej pracy w Warszawie. I pozyskiwanie nowych klientów dla firmy. Co by nie mówić, marka firma jest mocno rozpoznawalna i wielu klientów od tego zaczyna kontakt z firmą. Można dywagować w nieskończoność. Jeżeli ktoś widzi problem, to powinien się skupić na rozwiązaniu. Dla jednych jest to odejście z firmy, dla innych większa motywacja do pracy i jeszcze lepsze wyniki swoje i firmy. Pozdrawiam.

Gdynianin

Pracowałem w tej firmie, więcej gadają niż robią. szukają średnie i dozę firmy by od nich wyciągnąć jak najwięcej kasy. Przykładowo: firma im zleca wykonanie dokumentacji płaci 60000pln i niewiadomo czy dostanie dotacje (oczywiści oni zapewniają że dostanie). Potem pracownik to robi w miesiąc dostaje 1800pln bez premii. Widać jaka przybitka. Ich kapitał zakładowy to kupione w kredycie mieszkanie w Wawie, gdzie mieszka jeden ze wspólników.

Łukasz S.
@Gdynianin 17.11.2015 12:23

Komentarz Gdynianina to prawdopodobnie post konkurencyjnej firmy. Pracowałem tam 6 lat i na oczy nie widziałem opłaty wstępnej na poziomie 60 tys. To jakiś żart bo 60 tys. bierze się za spory projekt tytułem succes fe. Pracowałem tam 6 lat (pozdro dla analityków ;) i nie powiedziałbym, że zarobki są żenująco niskie. Co prawda systemy premiowe niektórych pracowników są kompletnie nie przemyślane i demotywujące, ale summa summarum pieniędzy dostaje się sporo (jeśli jest się skutecznym). Jeśli natomiast ktoś zajmuje się spychaniem swoich obowiązków na innych to i nie powinien się dziwić, że jego skuteczność a co za tym idzie premie są niskie.

Zostaw opinię o ADM Consulting Group S. A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADM Consulting Group S. A.