D&D sp. z o. o.

Bielsko-Biała

Opinie o D&D sp. z o. o.

marek

słyszałem o firmie i pracy w Finlandii same dobre rzeczy. Jak mam tu Programować CNC to wolę w Finlandii za dobre pieniądze. 13,80€-17,80€ eur brutto/godz to majątek a jeszcze fińskie dodatki i za pracę zmianową.

xxx

i to już koniec tej firmy.......

alka

no i pensje obniżyli bo cieżka sytuacja na rynku, jakby 2 [usunięte przez moderatora] z biura zajeli się pracą to by i robota dla produkcji była, a tak nie ma nic.

wychujany

firma d&d to porazka totalna [usunięte przez moderatora]

robert

nie wiecie moze czy przyjmuja do D&D Bielsko-Biala???

niko

potwierdzam brak podwyżek i niezbyt miła atmosfera.

pawlasss

A jak mają się przedstawiciele handlowi??też tak wyśrubowaną sprzedaż mają że powieś się:)

jonas

Firma krzak :( totalne zero podwyzek a coraz wiecej obowiazkow. Premie sa ale nie osiagalne bo wysrubowane totalnie na maksa. Ogolnie jak nie masz noza na gardle to nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o D&D sp. z o. o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D&D sp. z o. o.