Opinie o Tugeb-Polbud Sp.Zo.o w Sławoszowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tugeb-Polbud Sp.Zo.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tugeb-Polbud Sp.Zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tugeb-Polbud Sp.Zo.o w Sławoszowice

mr. x

moja pieniońdza - 2011-07-13 19:42:08Te dwie powyższe opinie są chyba od (usunięte przez administratora):)Chyba nie bo już je usunięto.

moja pieniońdza

Te dwie powyższe opinie są chyba od (usunięte przez administratora)

Franco

Jesteś w Polsce pisz po polsku, (usunięte przez administratora)

życiowe(usunięte przez administratora) w Tugebie i tyle.Bzdury przeważają w tych wypocinach,ale gorzkiej prawdy,po same brzegi! Mamona przesłania oczy s(usunięte przez administratora).Pod tym (usunięte przez administratora)'\' Szacunek dla wszystkich,co budowali firmę tugeb-polbud..(usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tugeb-Polbud Sp.Zo.o? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
zainteresowany

dzieki za te marzenia Prawdziwy Polak sam nie ma i nikomu nie pomoze. A przeznaczenie portalu inne ! Jestem zawiedziony.

Maria Jpoek

Nie inwestują w biokompostownie tylko są podwykonawcą niektórych elementów stalowych. Chyba, że(usunięte przez administratora) zainwestował w kogoś pieniądze, które się należą jego pracownikom za zaległe wynagrodzenia.

Maniek

W Naszej firmie konstruktorzy(usunięte przez administratora). Do tego w przypadku gdy praca wymaga wyjazdów dostajemy premie i samochód(usunięte przez administratora)dyapozycji na okres całego kontraktu. Czasem muszę brać całą rodzinę na takie wyjazdy do klienta bo sam nie jestm w stanie wyczerpać dziennej diety na delegacji. Pod koniec roku dostajemy ro(usunięte przez administratora) która uzależniona jest od wyników w pracy. Są to dodatkowe wpływy (usunięte przez administratora)

Witam Dostalem oferte pracy w firmie w branzy komunalnej, czy ktos podpowie mi czy warto sie tam pchac? Ile dostaje konstruktor z 4 l. doswiadczeniem na reke i jaki system płac? Dzieki za odpowiedz

jaro

czy to prawda że inwestują w biogazownie? jakie mają doświadczenie?

Pracowałam w tej firmie i muszę powiedzieć, że to najgorszy okres w moim życiu. "Przyjazna atmosfera" w ogłoszeniach z ofertami pracy to jakiś żart.(usunięte przez administratora)którzy co chwilę dostają inne wytyczne. (usunięte przez administratora)To strata czasu i nerwów.

T(usunięte przez administratora)produkcję za granicą budując tam tym razem sprawną taśmę produkcyjną. (usunięte przez administratora)y architekt, a Tugeb jedynie zdobył (usunięte przez administratora)Chłopak wypruwa sobie flaki żeby ten zakład zaczął produkcję a (usunięte przez administratora) rzuca mu kłody pod nogi i knuje za plecami. Mam nadzieje, że uda mu się mimo wszystko jak nie w Tugebie to gdzie indziej bo ma genialne pomysły, wizję i silną determinację.

mamon

Protazy! Jak to możliwe, że w ciągu godziny zmienileś zdanie i adres IP?? może nie jesteś tym za kogo się podajesz tylko PR-em z Tugebu?

Protazy

Chyba się trochę rozpędziłem i przesadziłem. Wcale nie wiem tego co napisałem w ostatnim akapicie, tylko o tym słyszałem… więc to tylko plotka…

Protazy

Drogi Gerwazeńku. Cóż mogę Ci doradzić... Imponujących pomysłów w Tugebie nie brakuje. Firma wchodzi w przeróżne branże-zawsze ze świadomością, iż nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. A jak realne są to pomysły niech podpowie to ogłoszenie: Tugeb Polbud Spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą budynków i domów modułowych poszukuje kandydata na stanowisko : Architekt / Projektant budowlany Miejsce pracy: Milicz Region: dolnośląskie Opis stanowiska: Sporządzanie, adaptacja projektów architektonicznych Tworzenie wizualizacji obiektów i projektów, Przygotowywanie dokumentacji technicznej na wszystkich etapach projektowych (koncepcja, projekty budowlane, wykonawcze, projekty wnętrz, projekty zagospodarowania terenu) Ścisła współpraca z kosztorysantami, Wykonywanie inwentaryzacji w terenie; Współpraca międzybranżowa Wymagania: Znajomość Prawa budowlanego i przepisów prawnych oraz norm obowiązujących w branży budowlanej Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego Mile widziane osoby z doświadczeniem Wykształcenie wyższe: budownictwo, architektura, urbanistyka Oferujemy: Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę przy nowatorskim projekcie oraz możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji Możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Przyjazną atmosferę pracy http://www.pracuj.pl/praca/architekt-projektant-budowlany-milicz,oferta,2066142 Czy zna ktoś osobę, która ma powyższy (lub podobny) zakres obowiązków? Czy "Architekt / Projektant budowlany" zajmuje się tymi wszystkimi rzeczami naraz (lub nawet osobno)? Sporządzanie, adaptacja projektów architektonicznych Tworzenie wizualizacji obiektów i projektów, Przygotowywanie dokumentacji technicznej na wszystkich etapach projektowych (koncepcja, projekty budowlane, wykonawcze, projekty wnętrz, projekty zagospodarowania terenu) Ścisła współpraca z kosztorysantami, Wykonywanie inwentaryzacji w terenie; A jeżeli tak, to niech mi ktoś powie w której z tych branż posiada uprawnienia? Jeżeli takowe posiada w branży X (np konstr.-bud.), to czy zajmuje się również branżą Y (np projektami wnętrz)? Tak na marginesie, to jeżeli posiada jakiekolwiek uprawnienia to na pewno Tugebu na niego nie stać....(usunięte przez administratora), a "(usunięte przez administratora). Co do licencji na domy modułowe i firmy Plug House Sp. z o.o. to jestem pełen podziwu, że ta współpraca jeszcze trwa...(usunięte przez administratora)samemu "lepiej". A wiem, że pierwsze próby robienia domów za plecami Plug Hous już się odbyły...

Po prostu nikt mądry i inteligentny kto nadawałby się na takie stanowiska nie pracuje w tak(usunięte przez administratora) A tak w ogóle to widziałem osobiście że przez takie poważniejsze stanowiska przewijało się dużo ludzi, kto inteligentniejszy był i widział ten (usunięte przez administratora)br /> Ludzie dajcie sobie spokój z tą (usunięte przez administratora) PRZESTRZEGAM D

Dlaczego ta firma prowadzi ciągłą rekrutację na stanowiska specjalistyczne? *Manager Zakładu Produkcji Prefabrykowanych Domów Modułowych *Główny konstruktor maszyn i urządzeń *Konstruktor maszyn i urządzeń *przedstawiciel handlowy /urządzenia do sortowni odpadów, zbiorniki *itp. inne odpowiedzialne, np dyrektor techniczny (patrz też archiwum pracuj.pl) -Czy brakuje kandydatów? -Nie sądzę... -Czy \"coś\" jest nie tak? -Sądząc po wpisach to tzw. (usunięte przez administratora)"... -tzn.? -(usunięte przez administratora). -Może się mylisz? -Może. -Może ktoś napisze? -Może.

bvb

PRACUJĘ W FIRMIE-ODBIORCY CZĘŚCI Z TUGEBU. NAPISZĘ TYLE IŻ CZĘŚCI OD NICH (usunięte przez administratora). JEŻELI ZAŚ CHODZI O MONTAŻ MASZYN ORYGINALNYCH[NIEMIECKICH PRZEWAŻNIE] TO SĄ PROFESJONALNI

gal anonim

nie polecam

kozaki z ogniska

hehe co wy piszecie, kilka słów prawdy o was i juz jakies spotkania, jedno juz bylo i pokazaliscie jacy mocni jestescie w grupie ((usunięte przez administratora)nie polecam tam dorobic sie mozna (usunięte przez administratora)

Rysiek

(usunięte przez administratora)a nie żadna atrakcja agroturystyczna - (usunięte przez administratora)Praca w Tugebie nie jednemu uratowała" tyłek", więc przestańcie narzekać i bądźcie takimi optymistami jak ja. A zatem podajmy sobie ręce, napijmy się piwa i czekajmy na nowe, duże kontrakty.

Zostaw merytoryczną opinię o Tugeb-Polbud Sp.Zo.o - Sławoszowice

Tugeb-Polbud Sp.Zo.o