Tugeb-Polbud Sp.Zo.o

Sławoszowice

Opinie o Tugeb-Polbud Sp.Zo.o

dot

Licytują? Pewnie już się wybudował w Austrii. Może ktoś poda nowy adres do korespondencji bo pozew przygotowuje dla Zenka.

wojci

Widzę cisza. Oszustowi dom licytują wreszcie? ( usunięte przez administratora )

wojci

ktoś, coś? Zenek dalej we Francji siedzi? Coś się w Miliczu dzieje?

wojci

Dziś dzwoniłem do syndyka bo też jestem byłym pracownikiem czekającym spłatę reszty zadłużenia. Syndyk odebrał. Namiar do niego jest tu: http://www.krpu.pl/lista-syndykow/dolnoslaskie/leszek-waldemar-nowaczyk oczywiście jak zwykle informacja że coś więcej będzie wiadomo na koniec procedury upadłości jak wszystko będzie podliczone i może wtedy coś zostanie, czyli nie zostanie nic. o!

Tomek

Czy ktoś ma aktualny nr tel. do syndyka? Skubaniec skumał się z tudziarzem i stał się nieuchwytny.

bolek

To że pan właściciel i prezes Tugebu jest zło....jem to każdy, kto miał styczność z tą firmą wie doskonale i nie ma co dalej o tych faktach pisać. Jeśli ktoś coś wie o możliwych wypłatach zaległych wynagrodzeń dla pracowników, bądź tych zasądzonych przez sądy pracy to proszę o info. Słyszałem, że syndyk sprzedał dużą część majątku Tugebu, i że jakieś wypłaty miały od syndyka wyjść pod koniec 2015 roku. Czy to może być prawdą???

Dominika

Ten szemrany biznesmen już niedługo będzie siedzieć. Bez obaw zenuś.

werson

Większej bzdury nie dało się wymyślić. Tugeb Polbud oszukał wiele firm, pracowników i Skarb Państwa łącznie kilkadziesiąt milionów zł. Ogłosił upadłość, a jej prezes dalej z majątku spółki wypłaca sobie sowite wynagrodzenie zamiast spłacić choć częściowo swoje zobowiązania. Wiem, że sprawą działań syndyka i prezesa zajmują się już odpowiednie służby. Mam nadzieję na szybkie efekty z pominięciem miejscowej prokuratury.

Arleta

A co ten Zenon Tudziarz teraz robi. Prokuratura zajęła się szukaniem pieniędzy czy dalej siedzą u niego w kieszeni?

Mario

Przecież Napisali, że spółka upadła, a jej prezes to zło...j, który oszukał wiele firm na grube miliony. Taraz pojawił się wpis zadłużenia w Krajowym Rejestrze Długów na 16 mln wobec Tugeb Polbud. Żeby było ciekawiej to prawdopodobnie Zenon Tudziarz jej prezes sam sobie zatwierdził sądowo taki dług swojej spółki wobec siebie i wpisał go jako anonim. To już jest jawna kpina! Wszystko po to aby rzeczywiści wierzyciele odzyskali od tej złodz...skiej spólki jak nalmniej bo to co pozostanie po zaspokojeniu ZUS i US pochłonie bezsporne zobowiązanie na 16mln złożone przez Zenka T. Inne informacje o tym co dzieje się w Miliczu też mile widziane

żelly

Koledzy aktualne zapotrzebowanie pracowników w firmie jest nikłe, ale ze względu na moje doświadczenie w produkcji materiałów i sprzedaży budynków refabrykowanych mam kilka pytań, czy ogłoszenie na stronie jest aktalne, bo jakiś czas temu kontaktowałem się z nimi i nadal szukali projektatna struktur budowlanych, warunki po okresie prónym zmieniając się na korzyść i podlegają renegocjacji ?

Donata

Nieźle musisz być(usunięte przez administratora) skoro dalej wpisujesz takie bzdury i dalej cie to bawi zenuś.

Maria

Zenon Tudziarz nadal działa tylko za pośrednictwem swoich synów i firm zarejestrowanych za granicą Polski. Kasę ma to już dobrze wiecie. Z tych przekrętów w Miliczu.

@Maria 12.01.2015 17:56

Mario możesz podpowiedzieć jak te firmy się nazywają? Działa pod szyldem Rafała czy pozostałych?

Maria

Szef zrobił wszystkich w bambuko. Oczywiście poza tymi, którzy muszą zeznawać w różnych sprawach prowadzonych przeciw spółce. Ci dalej są zatrudnieni w spółce córce ECODOM SYSTEM albo dostają kasę na lewo. Reszta pracowników i oszukanych przedsiębiorców musi dochodzić swoich praw w sądach. Teraz już wiadomo, że Tudziarz zadłużył spółkę na kilkadziesiąt milionów. Robił to celowo wyprowadzając z niej kapitał tak aby w momencie ogłoszenia upadłości była nic nie warta.

Matka Teresa

Sam jesteś mylący. Tugeb Polbud po wielu przekrętach ogłosił upadłość, a jej prezes ma wiele spraw, które będą się ciągnąć latami. Zawsze znajdzie się jakiś matołek, który będzie wpisywać bzdury o rzekomym funkcjonowaniu tej firmy lub jej krzaków. Jeśli masz jakieś dowody, że Tugeb Polbud dalej działa lub występuje pod jakąś inną nazwą to daj znać. Jako wierzyciel tej firmy zajmę się sprawą.

okradziony

Czy prezes Tugeb Polbud sp. z o.o. pan ( usunięte przez administratora ) będzie odpowiadać własnym majątkiem za działanie na szkodę spółki? Celowo okłamywał pracowników, że dostaną pełne wynagrodzenie, brał zaliczki na nowe kontrakty wiedząc, że ich nie zrealizuje, kupował w ustawionych przetargach na spółkę maszyny, które sam Tugeb produkował i oferował przez podstawione espółki z okolic Milicza. Wiecie jak się sprawy mają obecnie.

Matka Teresa

Żeby takie bzdury pisać trzeba być takim kłamcą i oszustem jak pewien zenuś tudzież inny patafian, a nie jakiś "werson". Tugeb wobec samego US i ZUS ma kilkadziesiąt milionów zadłużenia i dawno ogłosił upadłość. To, że strona działa to jedynie dowód na głupotę prezesa bo z pewnością będzie odpowiadać za działanie na szkodę spółki.

wojci

zależy o co pytasz? Tugeb ma już wyroki nakazujące wypłatę zaległości pracownikom. Pod koniec miesiąca ma być rozprawa w sprawie upadłości

Observ

Na tej stronie notorycznie usuwane są wypowiedzi informujące o praktykach firmy Tugeb Polbud. Nie zawierają one żadnych treści naruszających regulamin strony. Zarzucam stronniczość i nieuczciwość administratora strony wobec użytkowników i czytelników tej strony.

Zrobił komuś zaległe wypłaty?

wk...y

mam w tugebie faktur na 100 tys pierwsze z przed 3 lat (usunięte przez administratora)

Prezes
@wk...y 18.02.2014 10:42

Wobec mojej firmy Tugeb Polbud ma kilka razy większe zobowiązania. Może założymy im stronkę z takim wspólnym info bo to co jest w KRD to tylko część długów. Kilka dni temu Tudziarz sprzedał ponad 5 mln akcji Hotbloka. Może komuś coś zapłaci. Ale najpewniej prawnikom z kancelarii Wiatr & wspólnicy za dalsze (usunięte przez administratora)To granda! Słyszałem, że zwolnili kilku pracowników, którzy się tu wypowiadali.

Paweł

Witam. Czy Tudziarz zaczął płacić zaległe wynagrodzenia? 8 miesięcy zaległości w firmie, która przymierza się do upadłości to poważny problem. (usunięte przez administratora)

czepson

czy tugeb jeszcze funkcjonuje ?

Prezes
@czepson 03.12.2013 18:06
czy tugeb jeszcze funkcjonuje ?

A komu ten człowiek pomógł poza sobą i swoją rodziną trzymaną na etatach? Zobacz sobie listę oszukanych firm w KRD i ludzi czekających na zaległe wypłaty, którzy tracą mieszkania, nie mają co do garna włożyć! Jak użyję mocniejszych słów to usuną post, ale to nie tajemnica co ten człowiek wyprawia. Może w końcu ktoś się tym wszystkim zainteresuje zanim uwierzy w piękne słówka i obietnice bez pokrycia. Wszystkiego nie da się pozamiatać pod dywan, nawet pod potężną plandekę. To nie jest pomówienie tylko przykra prawda.

wieluzWas

Dzień dobry wszystkim, wielu z Was pisze negatywnie o firmie, ale nikt nie zastanawia się nad konsekwencjami. W tym miejscu mam na myśli (stan psychiczny) właściciela firmy. On zatrudniał osoby bez wykształcenia, dawał pracę wielu jednostkom. Jeżeli chcecie miejsca pracy, to zamiast krytykować pomóżcie i wspierajcie tego człowieka. On kiedyś pomógł Wam! Jeżeli ten człowiek kiedyś stworzył tak potężny zakład pracy, to znaczy że nie jest taki beznadziejny (jak go tutaj opisujecie).

?

Sorki Solar, ale jak podam za wiele szczegółów, to się zbyt niebezpiecznie dla mojej aninomowości zawęzi grono możliwych pracowników. Nie wiesz, że Oni są delikatnie mówiąc mściwi i najbardziej nie trawią krytyki pod swoim adresem, a przecież są najlepsi i najmądzejsi!

monter

Nie zawsze dostawałem wypłatę na czas, ale też nie można powiedzieć, żeby ciągle były opóźnienia. Raz, ze dwa razy przegięli mocno, ale najgorsza była radosna improwizacja na niektórych kontraktach, która powodowała potem kłopoty z płynnością i opóźnianie wypłat!

arnold

dostaną wezwanie to będą wiedzieć

monter

Pracowałem w tej pożal się Boże firmie ponad 4 lata i mógłbym wiele ciekawych oraz bulwersujących historii tutaj przytoczyć! [usunięte przez moderatora] Komuna wraca po latach - jak ludzie mogą się tu dzielić opiniami, gdy zaraz są ukrywane. Czy Tugeb tak bardzo boi się prawdziwej krytyki???

zzz

a jak biuro się trzyma?

Zenek

Negatywne opinie o Tugeb Polbud są regularnie usuwane z portalu. Myślałem, że tutaj mogą się swobodnie wypowiadać ludzie, którzy w swojej karierze zawodowej mieli do czynienia z ocenianą firmą. Najwyraźniej jest inaczej. W przypadku Tugeb Polbud niewiele to zmienia.

nieznany

hociasz ja nie praciować jusz w tej firmie , to powiem rze to były muj najlepszi okres w zyciu,mialem duza pieniondza na wyplate a ludzie byli dla mnie upszejmi ...

Gruby-a :-)))

ty pomyliles strony takie poematy to do mam talent ( usunięte przez administratora ) jak tak masz pisac to zmien strone

Dunbar

Miałem akurat wątpliwą przyjemność uczestniczyć w rozmowach, potem negocjacjach kontraktu dostawy urządzeń dla Tugeb'u. Przykro mi to pisać, ale się jeszcze nie spotkałem z taką ( usunięte przez administratora )" A ( usunięte przez administratora )choć z pewnością o dobrotliwym wyglądzie i niewątpliwie sympatyczny, ale to niestety wszystko. Umiłowanie nowej ojczyzny i obywatelstwo to zdecydowanie za mało. Osobny temat, to ( usunięte przez administratora ) czyli "sprawiedliwość musi być po naszej stronie". Na dłuższą metę jest to droga do nikąd i do samounicestwienia. Pewne wymagające sektory w branży budowlanej korygują jednak takie ( usunięte przez administratora ) to początek kłopotów dla każdej firmy po każdej stronie. D.

Malwina

Jak to! Są wydawane na pracowników. Przecierz kupili ( usunięte przez administratora ) Zarząd to też prcownicy i też należy im się trochę wsparcia w trudnych warunkach. Poza tym ( usunięte przez administratora )w biurze też są tak specjalnie zmodyfikowane aby poprawić ich ergonomię i( usunięte przez administratora ). Firma się stara jak może a ludzie i tak narzekają.

andrzej

Czytałem wszystkie,,opinie ''-nic się nie doczytałem np.o funduszu socjalnym!.Co roku na konto odprowadza się niezłą sumkę złociszy,ale pracownicy( usunięte przez administratora ).Nie ma w tym zakładzie ( usunięte przez administratora )...Kiedyś były jakieś śmieszne paczki z okazji świąt grudniowych na otarcie łez.( usunięte przez administratora )

xyz

no masz racje , jezeli chodzi o wyplate to zawsze byla na czas , ogolnie ludzie pracujacy spoko z wyjatkami , ale wszystko ma byc na szybko zrobione , a jak jest zle to maja pretensje pozniej , dla ludzi mieszkajacych w miliczu to dobry wybor bo jak na taka wioche to zarobki nawet , nawet ( dojezdzajacym sie nie oplaca ) . I jeszcze jednen wielki plus , po pracy w tugebie odnajdziesz sie w kazdej firmie :D bedziesz twardy jak beton :D , ( usunięte przez administratora )sie zwrocic uwage ( usunięte przez administratora )ze wszystko jest niezgodne ( usunięte przez administratora )

Olek

Jak nie znacie( usunięte przez administratora ) to nie piszcie bzdur (o innych rzeczach też). Facet mieszka w Polce od wielu lat bo kocha ten kraj i jest jego obywatelem. Dużo lepszym niż wielu z Was. Dzięki niemu ludzie w Miliczu a ściślej w Tugebie mają pracę. Znam go od paru lat i stwierdzam, że takie złośliwe uwagi są niepotrzebne i krzywdzące. Wasze głupie złośliwe komentarze są na poziomie bredni niedouczonych ( usunięte przez administratora ). ( usunięte przez administratora ) Szanujcie swoich pracodawców i mówcie jak jest na prawdę. Jak ktoś wyleci za chlanie to później psioczy na wszystkich, a zwłaszcza na swojego pracodawcę, który ryzykuje całym swoim kapitałem po to byście mieli pracę. Znam Tugeb od kilku lat i wiem, że pracuje tam sporo uczciwych ludzi z pasją i entuzjazmem. Niestety jak wszędzie jest paru leserów. Nie zapominajcie jednak, że najważniejsze w firmie produkcyjnej to sprzedaż i jej wizerunek. ( usunięte przez administratora ) Sprawy relacji biznesowych wewnętrzne atmosfera zarządzania firmą to temat na inne forum bo chyba nikt z komentujących nie brał w tym nigdy udziału. ( usunięte przez administratora )

mr. x

moja pieniońdza - 2011-07-13 19:42:08Te dwie powyższe opinie są chyba od ( usunięte przez administratora ):)Chyba nie bo już je usunięto.

moja pieniońdza

Te dwie powyższe opinie są chyba od ( usunięte przez administratora )

Franco

Jesteś w Polsce pisz po polsku, ( usunięte przez administratora )

życiowe( usunięte przez administratora ) w Tugebie i tyle.Bzdury przeważają w tych wypocinach,ale gorzkiej prawdy,po same brzegi! Mamona przesłania oczy s( usunięte przez administratora ).Pod tym ( usunięte przez administratora )'\' Szacunek dla wszystkich,co budowali firmę tugeb-polbud..( usunięte przez administratora )

zainteresowany

dzieki za te marzenia Prawdziwy Polak sam nie ma i nikomu nie pomoze. A przeznaczenie portalu inne ! Jestem zawiedziony.

Maria Jpoek

Nie inwestują w biokompostownie tylko są podwykonawcą niektórych elementów stalowych. Chyba, że( usunięte przez administratora ) zainwestował w kogoś pieniądze, które się należą jego pracownikom za zaległe wynagrodzenia.

Maniek

W Naszej firmie konstruktorzy( usunięte przez administratora ). Do tego w przypadku gdy praca wymaga wyjazdów dostajemy premie i samochód( usunięte przez administratora )dyapozycji na okres całego kontraktu. Czasem muszę brać całą rodzinę na takie wyjazdy do klienta bo sam nie jestm w stanie wyczerpać dziennej diety na delegacji. Pod koniec roku dostajemy ro( usunięte przez administratora ) która uzależniona jest od wyników w pracy. Są to dodatkowe wpływy ( usunięte przez administratora )

Witam Dostalem oferte pracy w firmie w branzy komunalnej, czy ktos podpowie mi czy warto sie tam pchac? Ile dostaje konstruktor z 4 l. doswiadczeniem na reke i jaki system płac? Dzieki za odpowiedz

jaro

czy to prawda że inwestują w biogazownie? jakie mają doświadczenie?

Monika

Pracowałam w tej firmie i muszę powiedzieć, że to najgorszy okres w moim życiu. "Przyjazna atmosfera" w ogłoszeniach z ofertami pracy to jakiś żart.( usunięte przez administratora )którzy co chwilę dostają inne wytyczne. ( usunięte przez administratora )To strata czasu i nerwów.

Marek

T( usunięte przez administratora )produkcję za granicą budując tam tym razem sprawną taśmę produkcyjną. ( usunięte przez administratora )y architekt, a Tugeb jedynie zdobył ( usunięte przez administratora )Chłopak wypruwa sobie flaki żeby ten zakład zaczął produkcję a ( usunięte przez administratora ) rzuca mu kłody pod nogi i knuje za plecami. Mam nadzieje, że uda mu się mimo wszystko jak nie w Tugebie to gdzie indziej bo ma genialne pomysły, wizję i silną determinację.

mamon

Protazy! Jak to możliwe, że w ciągu godziny zmienileś zdanie i adres IP?? może nie jesteś tym za kogo się podajesz tylko PR-em z Tugebu?

Protazy

Chyba się trochę rozpędziłem i przesadziłem. Wcale nie wiem tego co napisałem w ostatnim akapicie, tylko o tym słyszałem… więc to tylko plotka…

Protazy

Drogi Gerwazeńku. Cóż mogę Ci doradzić... Imponujących pomysłów w Tugebie nie brakuje. Firma wchodzi w przeróżne branże-zawsze ze świadomością, iż nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. A jak realne są to pomysły niech podpowie to ogłoszenie: Tugeb Polbud Spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą budynków i domów modułowych poszukuje kandydata na stanowisko : Architekt / Projektant budowlany Miejsce pracy: Milicz Region: dolnośląskie Opis stanowiska: Sporządzanie, adaptacja projektów architektonicznych Tworzenie wizualizacji obiektów i projektów, Przygotowywanie dokumentacji technicznej na wszystkich etapach projektowych (koncepcja, projekty budowlane, wykonawcze, projekty wnętrz, projekty zagospodarowania terenu) Ścisła współpraca z kosztorysantami, Wykonywanie inwentaryzacji w terenie; Współpraca międzybranżowa Wymagania: Znajomość Prawa budowlanego i przepisów prawnych oraz norm obowiązujących w branży budowlanej Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego Mile widziane osoby z doświadczeniem Wykształcenie wyższe: budownictwo, architektura, urbanistyka Oferujemy: Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę przy nowatorskim projekcie oraz możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji Możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Przyjazną atmosferę pracy http://www.pracuj.pl/praca/architekt-projektant-budowlany-milicz,oferta,2066142 Czy zna ktoś osobę, która ma powyższy (lub podobny) zakres obowiązków? Czy "Architekt / Projektant budowlany" zajmuje się tymi wszystkimi rzeczami naraz (lub nawet osobno)? Sporządzanie, adaptacja projektów architektonicznych Tworzenie wizualizacji obiektów i projektów, Przygotowywanie dokumentacji technicznej na wszystkich etapach projektowych (koncepcja, projekty budowlane, wykonawcze, projekty wnętrz, projekty zagospodarowania terenu) Ścisła współpraca z kosztorysantami, Wykonywanie inwentaryzacji w terenie; A jeżeli tak, to niech mi ktoś powie w której z tych branż posiada uprawnienia? Jeżeli takowe posiada w branży X (np konstr.-bud.), to czy zajmuje się również branżą Y (np projektami wnętrz)? Tak na marginesie, to jeżeli posiada jakiekolwiek uprawnienia to na pewno Tugebu na niego nie stać....( usunięte przez administratora ), a "( usunięte przez administratora ). Co do licencji na domy modułowe i firmy Plug House Sp. z o.o. to jestem pełen podziwu, że ta współpraca jeszcze trwa...( usunięte przez administratora )samemu "lepiej". A wiem, że pierwsze próby robienia domów za plecami Plug Hous już się odbyły...

Zostaw opinię o Tugeb-Polbud Sp.Zo.o - Sławoszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tugeb-Polbud Sp.Zo.o