Tugeb Polbud

Milicz

Opinie o Tugeb Polbud

endo
użytkownik zarejestrowany

przełom może był, ale firma nie próbuje się lepiej rozreklamować @Nick

Maria

Szef zrobił wszystkich w bambuko. Oczywiście poza tymi, którzy muszą zeznawać w różnych sprawach prowadzonych przeciw spółce. Ci dalej są zatrudnieni w spółce córce ECODOM SYSTEM albo dostają kasę na lewo. Reszta pracowników i oszukanych przedsiębiorców musi dochodzić swoich praw w sądach. Teraz już wiadomo, że Tudziarz zadłużył spółkę na kilkadziesiąt milionów. Robił to celowo wyprowadzając z niej kapitał tak aby w momencie ogłoszenia upadłości była nic nie warta.

a kto wam bronil startowac na stanowisko brygadzisty?? jesli uwazacie ze macie swietne pomysly i na wszystkiem sie ( usunięte przez administratora )o chyba wina pracownikow ze nie robia dokladnie tego co do nich nalezy tylko ( usunięte przez administratora )daje mozliwosc pracy w delegacji... jezeli malo zarabiacie to jedzcie w delegacje... a tak w ogole to cieszcie sie ze firma lituje sie nad takimi ( usunięte przez administratora ) zatrudnia po kursie z pup-u zeby mogli wyzywic te ( usunięte przez administratora )

OMIJAJCIE TĄ FIRME Z DALEKA.

Pracowałem w tej firmie i powiem jedno PRACOWNICY I FIRMY KTÓRE SĄ ZAINTERESOWANE KUPNEM CZEGOKOLWIEK OD NICH - OMIJAJCIE TĄ FIRME Z DALEKA. Szczególnie nie polecam Firmy Tugeb Polbud Firmą które chciały by podpisać z nimi jakikolwiek kontrakt na dostawę czegokolwiek. Jedna wielka ( usunięte przez administratora ). A co do opinii na temat( usunięte przez administratora ) potwierdzam te wszystkie negatywy.Mają ci pracownicy 100 procent racji. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Tugeb Polbud - Milicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tugeb Polbud