„J-S Sp. z o. o.”

Sosnowiec

Opinie o „J-S Sp. z o. o.”

gienia

może i w robocie by było fajnie jakby kierownicto bardziej na ludzi patrzyło jak na ludzi a nie jak na roboty które sa tylko do pracy, praca jest na pełny etat ale płacą tylko minimalna pensję, jak ktos ma dostać premię to dostaje kase na pranie, niektóre 50 inne 80 a czasem wcale sie nie dostanie, bo podobno sie żle pracuje, teraz tylko nas cisną ze mało klijentów przychodzi tylko szkoda że obok jest kaufland i dwie biedronki gdzie taniej można kupic wszystko a jak są braki w iwentaryzacji to wszyskie dziewczyny musza placić za braki tak zeby panie z biura wyglądały przed panią przezes Jolą że dobrze pracują pilnuja sklepu na szczeście jest kotrola z inspekcji pracy to sprawdzi te wszystkie oszustwa i może wtedy ktoś zacznie nas szanować bo to my robimy tam najwiecej a nie udajemy że coś robimy jak te panie z biura

Zostaw opinię o „J-S Sp. z o. o.” - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „J-S Sp. z o. o.”