Faymonville Polska

Łozienica

Opinie o Faymonville Polska

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@1234hhczy Ty odbywałeś swoje praktyki w Faymonville Polska? Rozumiem, że podczas nich ma się wiele obowiązków i są one bardzo intensywne. Możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach? Czego podczas praktyk miałeś możliwość się nauczyć?

1234hh

Wykorzystuja praktykantow jak tylko moga, robia jak pracownicy nawet lepiej a robia za 150 zl nie polecam praktyk, mlodzi pracownicy nie polecam wam tej firmy.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@joe@johnny bravoktóryś z Was zdecydował się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o procesie rekrutacyjnym oraz o tym jak obecnie wygląda sytuacja w Faymonville Polska. Co możecie doradzić osobom, które myślą nad przesłaniem tam swojego CV?

johnny bravo

czesc moze ktos powiedziec ile oferuja na poczatek na godzine i jak tam grafik pracy wyglada ile zmian sobót itp. w miesiacu?

joe

czesc. widziałem na olx że szukają pracownika na prasę krawędziową. ile zarabiają operatorzy? i co to jest konkurencyjne wynagrodzenie?

czarek
użytkownik zarejestrowany

2500 @cronn na produkcji to mało? Nie wiem jakie wy macie wymagania ale nie można też żądać niemożliwego od firmy i tak moim zdaniem wypłaty macie maksymalne odnosząc to do kosztów prowadzenia całego przedsiębiorstwa

Cronn

Jestem pracownikiem tej firmy, zarobki lipa, tempo ogromne, wymagania jeszcze większe, szanowni panowie kierownicy i brygadzisci, my też mamy rodziny,ludzie to nie roboty,za to co tam robimy i pracę na wasze zasługi przydałoby się nas docenić,bo ta firma dawno by klekła.

obserwator

w tej chwilii, w związku ze zwiększeniem ilości zamówień podobno znowu rozpoczęli nabór na różne stanowiska. operator maszyn, ślusarz, spawacz. stawki na początek to 15,50zł + 650zł premmi brutto, to jakieś 2250 na rękę + nadgodziny płatne. starzy pracownicy mają do 22zł/h i 950 premii.

ciekawy!

Bolek 14.50 na rękę?a miesięcznie??

ciekawy

Jest może jakiś pracownik który może napisać jakie są zarobki w tej firmie jako piaskarz metalizator?

bolek
@ciekawy 30.04.2015, 19:50

14.50pln

kulawy82

a operator c.n.c. z 5 letnim stazem-samodzielny? ile jest w stanie na poczatek dostac tokarka na fanucu 210,510,410 Gildemeister?

lolo
@kulawy82 22.04.2015, 17:55
a operator c.n.c. z 5 letnim stazem-samodzielny? ile jest w stanie na poczatek dostac tokarka na fanucu 210,510,410 Gildemeiste...

Myślę ze 14.50pl

ciekawy

I nadal się nie do wiedziałem jakie są zarobki?ile godzin się pracuje.dostałem ofertę na srutownie jakie są tam warunki?

młody

stary spawacz ma 21na godz.a młody na początek dostaje 14.50 plus premia uznaniowa 900 .nadgodziny 50 i 100.

ciekawy

To napisze ktoś jakie są zarobki w tej firmie!czy tylko będziecie narzekać i drapaczy się miedzy sobą!!

spawacz37

ludzie dajcie sobie spokój z praca dla cwaniaczków nie chcą płacić i dbają tylko o siebie, tu gdzie jestem płaca 245NOK/godz (120zł/godz) i sa mega zadowoleni że przyjąłem ich propozycje pracy, spawam TIG, MIG i Autogen jestem samodzielnym spawaczem właściciel firmy do tego płaci za pokój i podróże do domu prawie mnie na rekach nosi bo nie ma w europie juz fachowców. Ludzie trochę odwagi zacznijcie sie cenić to my odwalamy najcięższą robote

lolo

najlepsze ze nikt sie nie zbuntuje tylko godza sie na wszystko a do narzekania pierwsi

kolec

zarobki przyzwoite to gosciu jestes [usunięte przez moderatora]

dar

skoro Ci zle to szukaj nowej pracy ,ale z tego co wiem to zarobki są przyzwoite ,wiec powodzenia w szukaniu leprzych dochodąw :)

rafik

''Bank nadgodzin''- dawno już po kryzysie i pakiet antykryzysowy też już nie obowiązuje ale szef ma swoje przepisy. 120 godzin do banku na rok albo pojadę po premii lub całą zabiorę. I jak tu się nie zgodzić trzeba spuścić łeb i podpisać cyrograf którego nawet kopii nikt nie raczy dać pracownikowi.Nie wiem czy to mobbing ?Doradźcie co robić.

jar

jakie sa zarobki w Faymonville ?

By

/-20 proc. za jedn

LouCyfer
@By 04.10.2010, 12:45
/-20 proc. za jedn

co trzeba zrobić na próbkach spawalniczych? pachwina? doczołowo blachy? jakie pozycje? czekam na szybką odpowiedź dziękuję

by

praca wtej firmie to jedna wielka tyranina ,z ci

Zostaw opinię o Faymonville Polska - Łozienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faymonville Polska