Opinie o GEALAN Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GEALAN Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEALAN Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEALAN Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w GEALAN Polska Sp. z o.o.?

Hue Hue

Długopis /nożyk (nie wolno zgubić) 1 do końca pracy w gealanie :) :) a najlepiej kubeczki jedno razowe miedź swoje bo też żałują najbardziej ten w okularach co przypomina bojke może bardziej orke :)

@Hue Hue

Hue Hue chyba dawno temu robiłeś długopis to jest przeszłość tego narzędzia używają chyba tylko w biurze . Kubeczki jednorazowe pamiętam jak jakiś (usunięte przez administratora) musiał używać 3 kubków złożonych w jeden bo w paluszki go parzyło. Ps nie noszę okularów

Fr3e

Witam, na jakie pieniądze można liczyć jakoś operator wózka widłowego?

Tori

Czy ktoś orientuje się jak jest z pracą w biurze? Jak atmosfera? Sama praca itp?

Renata

Dzień dobry, czy ktoś może wypowiedzieć się w temacie pracy biurowej - obsługa klienta? Szukają i zastanawiam się nad aplikacją. Chętnie dowiem się jak to wygląda.

Krzysztof
@Renata

Witaj! Zastanawiałaś się na początku grudnia nad pracą biurową w firmie GEALAN Polska. Na zadane pytanie nie otrzymałaś niestety odpowiedzi, dlatego też zastanawiam się, czy zrobiłaś coś w kierunku ewentualnego zatrudnienia? Napisz, proszę, jak to faktycznie wyszło bo nie ukrywam, że mnie to ciekawi. Dowiem się czegoś więcej od Ciebie?

GEALAN Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji/Operator maszyn. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy pracownicy w GEALAN Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Mojm zdaniem tak nawet na niektórych zmianach bardzo a świadczą o tym np. Wspólne grille czy wypady do baru

To zależy czy jesteś młodym pracownikiem czy starym (stażem). Młody ma bardzo ciężko jeśli chodzi o relację między pracownikami i oczywiście zależy na jakim dziale jest się zatrudnionym

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w GEALAN Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Maniek

Jakie etapy, jaka rekrutacja tam walisz z partyzanta i tyle tam nie ma kto robić byle kto może tam iść sztuka się liczy

Kris

Praca nie jest łatwe, ale można się nauczyć, jest dość ciężka fizycznie ale nie zawsze, pieniądze całkiem doba jak na okolice.

M.N.

Traktowanie pracownika, jak śmiecia. Poganianie, przypieprzanie sie i nie tylko. Nie warto tracić czasu i nerwów. Przemeczylem się tam parę lat i odradzam każdemu.

@M.N.

Ciekawe parę lat czy może parę miesięcy jak Ci było źle zawsze mogłaś się odezwać. Traktowanie pracownika jak śmiecia to jest dobre zdaje mi się że na 100% pomyliłeś działy

Poszukujący

Witam, jak atmosfera i zarobki na ta chwilę? Jakie zmiany? Oferta dotyczy pracy na produkcji.

Mam pytanie odnosnie pracy na magazynie w systemie 4 brygady 12 godzin. Jak wyglada tam praca ? W zime bardzo zimo na magazynie? Jak atmosfera, jakie pienadze? I ogolnie jak to wyglada ?

Edyta
@Nowy

Udało mi się dowiedzieć, że w Gealanie będziesz mógł liczyć na: atrakcyjne wynagrodzenie plus 20% dodatku za pracę w nocy., po okresie próbnym dodatkowo premia wynikowa, rozwój zawodowy oraz dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i sportu. Trzeba przyznać, że to już całkiem atrakcyjne warunki. Jak sądzisz?

@Edyta

(usunięte przez administratora) .Nie wiem czy wiesz ale takie coś w innych firmach jest na porządku dziennym i to żadna nowość

Ile jest zmian w GEALAN Polska Sp. z o.o.?

Kris

3 zmiany system 4 brygadowy, Świątek, piątek i niedziela.

Tonik

Wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę, a i zadowolenie będzie duże, polecam.

Czym GEALAN Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Maniek

Tym że jest przystanek blisko i miła atmosfera ????

Wolfenstein

Witam, Korzystając z możliwości chciałem napisać że już teraz jako osoba nie pracująca w Gealan, wspieram prywatnie dom dziecka który też wspiera firma Gealan. Po rozmowie w domu dziecka okazało się że paczka którą oddałem na te dzieci na Boże narodzenie pracując jeszcze w firmie Gealan naprawdę trafiła do tych dzieci . Dodatkowo firma ufundowała jeszcze inne rzeczy dla tego domu dziecka. Ciesze się że byłem częścią organizacji która zrobiła coś fajnego dla dzieci które potrzebują pomocy , i mam świadomość że naprawdę się to zadziało . Pozdrawiam , Wolfenstein

Jfk
@Wolfenstein

Ja też oddałem swoją paczkę i nie żałuję bo to piękna inicjatywa. Fajnie chociaż na chwilę widzieć uśmiech dzieciaków. Ja nadal pracuje i w tym roku też oddam. Brawo Gealan

Ewelina
@Jfk

Należy w takim razie pochwalić firmę GEALAN Polska za tak szlachetną inicjatywę! Czytałam, że firma ta ,jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające w branży systemów okiennych, stale poszukuje nowych pracowników, którzy chcieliby korzystać ze swojej wiedzy i umiejętności oraz nadal je rozwijać. A orientujesz się może, czy mają jakąś specjalną propozycję dla młodych osób? Chodzi mi to o programy stażowe i praktyki.

@Ewelina

Poszukuje pracowników bo nie chcą ludzie tam pracować w takim systemie świątek piątek i niedziela

obecny pracownik

Witam pracuje w tej firmie od paru lat i powiem tak ...jedyne co dobre w tej firmie to załoga (mówię o produkcji) reszta do poprawy po 1.system 4 brygadowy i wypłaty po 2500-2600 netto dla młodego pracownika to kpina stawki dla średnio zaawansowanych to wypłaty rzędu 3000-3300 ,dla zaawansowanych 3300-3600 zastępcy to wypłaty rzędu 3700 -4000 zaś brygadziści 4000-4200 (wliczając oczyścicie prace w nocy ,premie dodatki za prace w soboty i niedziele oraz święta) 2.dział hr do kompletnej przebudowy jedna osoba nie daje sobie rady ogarnąć tylu spraw 3.socjal nie istnieje nie ma wczasów pod gruszą 13 pensji jedynie co jest to paczka na święta za 80 zł brutto 4.kadra od kierownika produkcji w górę do wymiany jedyne co ich obchodzi to słupki z wynikami wszystko za wszelką cenę wymagania ogromne zaś pomoc z ich strony zerowa ,wymogi jakościowe z górnej półki narzędzi pracy czy tez materiały dramat 5 . pracowników na każdej brygadzie jest koło 11-12 maszyn 15 i powiem szczerze zależy na jaką brygadę się trafi ja mam to szczęście ze akurat zostałem parę lat temu przeniesiony na moim zdaniem najlepsza brygadę na zakładzie brygadę B inaczej zwana brygadę kuzynów dlaczego tak pisze bo moja pierwsza brygada to była tragedia brygadzista i zastępca to byli ludzie nienadający się w ogóle na stanowisko zero pomocy tylko wykorzystywanie pracowników zas na brygadzie B zupełnie inaczej brygadzista i zastępca ,,kuzyni '' (zbieżność nazwisk)to osoby które maja pojęcie nie tylko o profilach i maszynach ale również wiedza na czym polega prowadzenie zespołu ,pomoc ,szkolenie oraz wsparcie jeśli ktoś chce pracować na produkcji to polecam ta brygadę reszta taka sobie 6. jeśli chodzi czy jest dużo pracy to czasami jest jej sporo ale nie zawsze oraz to ze każdy każdemu stara się pomagać 7.plusem jest to ze w każdej chwili można isc zapalić czy wypić kawę i to parę razy podczas zmiany 8. ogólnie nie ma tak jak w innych zakładach ze po 4 godzinach jest przerwa ale w każdej chwili można iść i zjeść jedyne co trzeba zrobić to poinformować kogoś ze sie idzie żeby inna osoba zastąpiła Cie przy maszynie 9. dużym wsparciem jest tez Główny brygadzista Mariusz osoba bez której ten zakład dawno by przestał istnieć 10.dużym minusem są szkoleniowcy którzy owa funkcje pełnia z przypadku i wnoszą więcej zamętu niż szkolenia a po zatem są szpiegami kierownictwa 11 reasumując pracy nie polecam nikomu chyba ze komuś pasuje system albo ma jakieś długi czy coś i chce legalnie sobie zarobić bo jeśli chodzi o umowę czy inne sprawy związane z prawem czyli urlopy zwolnienia czy winsoki do urzędów to to wszystko jest tak jak powinno być

@obecny pracownik

Wkonicu ktoś napisał konkretnie jak jest

kolega
@Maniek

hehehe :) czytając te wypociny to mam wrażenie, że pracujecie w zupełnie innej firmie ;) ale uśmiałem się ;) dzięki :)

Danuta
@kolega

Widzę, że masz inne zdanie niż osoby, które wypowiedziały się powyżej. Twój poprzedni post był jednak bardzo oszczędny, więc liczymy na to, iż w kolejnym powiesz nam coś więcej. Przeglądając oficjalną stronę internetową firmy GEALAN Polska przypadkiem natknęłam się na informacje o rekrutacji. Orientujesz się może, czy przyjmują tam osoby, które mają raczej niewielkie doświadczenie w takiej branży?

Kris@
@Danuta

Z tego co się orientuje to w do Gealana przyjmują każdego kto chce pracować niezależnie od doświadczenia,wiem bo pracuje tam prawie 2 lata i wcale nie jest tak źle jak co niektórzy piszą wszystko zależy od tego czy ktoś chce pracować,pieniądze tez są całkiem niezłe zawsze na czas.

Janusz
@Kris@

Czy osoby bez doświadczenia przechodzą jakieś szkolenie przygotowujące do objęcia nowego stanowiska? Pisząc o w miarę dobrej pensji możesz dodać na jakie dodatki do wynagrodzenia możesz liczyć i czy są one zadowalające? Podziel się proszę swoim doświadczeniem z pracy w GEALAN.

Kris@
@Janusz

Szkolenie w Gealan to bardzo długotrwały proces gdyż obsługa maszyn jesť dość skomplikowana, ale nie na tyle żeby się nienauczyc z tym ze im dłużej trwa okres szkolenia tym lepiej. Dodatki na jakie można liczyć to po 3 miesiącach okresu próbnego 70%premii wynikowej, która w każdym miesiącu jest inna wszystko zależy od ilości dobrej produkcji :np na okliniarce MB a na ekstruzji ilość ton gotowego profila.

Maniek

Faktem jest ze w firmie brakuje nowoczesnych metod zarządzania produkcją, tylko kto ma to wprowadzić jak nikt z kierownictwa nie ma o tym pojęcia . Żeby poprawić warunki pracy na produkcji , produkcją musi kierować ktoś kto ma doświadczenie w zarządzaniu i ktoś kto wniesie coś z nowoczesnych metod zarządzania. Obecny sposób prowadzenia produkcji wygląda tak -- przyszedłem do pracy stoję przy maszynie i każdy ma mnie w (usunięte przez administratora) .

Danuta
@Maniek

Maniek, czy wobec tego co napisałeś w firmie GEALAN Polska prowadzone są zajęcia doszkalające swoich pracowników z konkretnych dziedzin? Jeśli ni,e to na jakiej zasadzie pracownicy zwiększają swoje kompetencje? Będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi.

@Danuta

Szkola ich osoby tylko z nazwy szkoleniowiec. Jest dwóch z czego jeden to dobry kolega kierownika i dostał posadę praca na jedną zmianę

Chce powiedzieć ze praca w Gealan jest super pieniądze w porównaniu do innych firm są naprawdę dobre , w firmie jest tez dodatkowo maybenefit co tez jest super . Wsparcie i pomoc kolegów jest duża . Wszystkim polecam prace w tej firmie.

@pracownik

Benefit jest konkretny .O czym ty piszesz chyba to jest pierwsza praca w twoim życiu

Mirosław
@Maniek

Możecie bardziej szczegółowo przedstawić kwestię benefitów, które oferuje firma GEALAN Polska zatrudnionym pracownikom? W niektórych przypadkach dodatki do wynagrodzenia potrafią sprawić, że pensja w danym miejscu pracy staje się bardzo atrakcyjna, dlatego, proszę o informację, jak to w rzeczywistości wygląda.

twk
@Mirosław

60 zł co miesiąc chyba ze ma sie ok system to nic bo automatycznie punkty z my benefit wchodzą w ok system

Pracowałem wielu firmach małych i dużych w Gealanie pracuję około roku i w cale nie jest tak źle jak co niektórzy piszą pieniądze może nie powalaja ale i tak jest lepiej niż w innych firmach w Łódzi. Piszecie że produkcja i okleiniarka mało zarabia na start jest to 16 teraz chyba 17 zł brutto. Najlepiej jest na Produkcji (niestety profil wychodzi z maszyny około 1-2 minut a od razu nie trzeba go pakowac moze sie uzbierac np.5 szt i wtedy wrzucić do kontenera ) Praca na okleiniarce mi akurat ciężko powiedzieć więc się nie wypowiadam. Magazyn jak jest sezon trzeba narobić km i trochę ponosić ale można się przyzwyczaić atmosfera fajna oczywiście jest zawsze w stadzie jakąś czarna owca . Patrząc na premie najlepiej jest na produkcji i okleiniarce magazyn zawsze 200 zł mniej wypłaty też wychodzą lepiej na produkcji i lepiarce np. na magazynie wypłata to 2000 zł okleiniarka i produkcja będzie miała 2500 to dla tego że trochę inny system (4 brygadowy ) dodatki za weekend dodać premie to wyjdzie na magazynie 2500 a na produkcji 3200.

Maniek

Jeżeli dla kogoś szcztytem zarobkowym jest 3200 i uważa że to jest dużo w takim systemie i z takimi warunkami chodzi tu o święta pracujące i socjal to chyba krutko pracuje w tym systemie zero życia dla rodziny

RzG
@Maniek

Możesz powiedzieć gdzie na magazynie zrobię więcej niż 3600 To już mogę tam iść oczywiście na rękę. I w jakim systemie ? Na magazynie pracujemy od Poniedziałku do Piątku na 3 zmiany nieraz w soboty od 6 do 14 płacone oczywiście 50% więcej Zawsze jest czas dla rodziny :)

@RzG

A gdzie tam jest napisane coś o magazynie wszystkie moje wpisy tyczą się produkcji proszę przeczytać wcześniejsze wpisy i wszystko będzie jasne

jfk

Pracuje na Magazynie, nie będe pisał ile lat bo zaraz będzie śledztwo :) Jeśli ktoś pracował w innych firmach to ma porównanie. W Gealanie nie jest ani dobrze ani źle, jest jak w każdej innej pracy, mam znajomych np. w Bosh, Gilette, w Rzgowie przynajmniej nie zatrudniają hindusów. :) Nie narzekam na stawkę a i premie się poprawiły. Jak potrzebowałem wziąść urlop to pogadałem z kierownikiem i nie było problemu, czasem nawet specjalnie przestawiał mi grafik. Problemem jest to że bywa zimno ale podobno ma być nowy magazyn. Zobaczymy

Jędrek

Witam, Drodzy Panie i Panowie, bardzo ale to bardzo odradzam pracę w firmie Gealan Polska z siedzibą w Rzgowie. Jest to firma która całkowicie prowadzi nieprawidłowo politykę pracowniczą. Są tam usytuowane osoby po znajomościach z zerowymi kompetencjami do zajmowanych stanowisk. Sprawa powinna trafić już dużo wcześniej do PIP-u oraz do głównego zarządu firmy w Niemczech. Mobing który jest praktykowany w tej firmie zaczynając od Dyrektorów i Kierowników poprzez dalsze komórki firmy oceniam na bardzo wysoki i niedopuszczalny. Kwestie "bezpiecznego" BHP w tej firmie nie istnieją( wspinanie się magazynierow po kontynerach bez zabezpieczeń w hali i w blokach zewnętrznych, ładowanie po kilka kontenerów na naczepy tirów gdzie zagrażają życiu poprzez wywrucenie kontynera np na kierowce który się kręci obok załadunku, jazda wózkami po placu w ruchu pieszym pracowników zmianowych zagrażające wypadkowi komunikacyjnemu itp. ) można by wymieniać bardzo bardzo długo. Niedopuszczalne aby tak duża firma nie miała odpowiednich kontroli z tego tytułu. Pozdrawiam, pracownik biurowy.

RzG
@Jędrek

Czytając to sporo się uśmiałem albo wyleciałeś za alkohol albo porostu nikt cie nie lubił . Jak można się wspinać z zabezpieczeniami po kontenerach po prostu się nie da. Druga sprawa jest zakaz chodzenia po kontenerach są do tego drabiny . Sprawa załadunku nie da się inaczej załadować jak są ładowane nawet w Niemczech tak są ładowane tiry a że kierowca się kręcą to zależy wszystko od jego inteligencji . Ruch pieszych po placu właśnie to Cię boli że pewnie dostałeś od wózkowego parę nie kulturalnych słów że idziesz jak mimoza przez plac myśląc że jesteś władcą

Zostaw merytoryczną opinię o GEALAN Polska Sp. z o.o. - Rzgów

• Jak się pracuje w GEALAN Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEALAN Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEALAN Polska Sp. z o.o.?

GEALAN Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 27 ocen.

GEALAN Polska Sp. z o.o.