Echo - gazeta warszawska

Opinie o Echo - gazeta warszawska

grocco

tragedia. kanciarstwo. pracowalem u nich prawie pol roku. mam rodzine na utrzymaniu, obiecywali mi zlote gory ale siembieda trzyma wszystkich za kokones i mowi nie daj mu tyle daj mniej... oszczedzaj na kadrach. sorry nie polecam.

ludzie zatrudniajacy i odpowiedzialni za kontakt z tobą sympatyczni. komfort pracy zalezy glownie od pogody :) co do zarobkow, nie wiem, nie przepracowalem jeszcze miesiaca. ma byc 10 na ręke. co powinno dac 510 zl na miesiac. 12 h w tygodniu. dziwny rozklad pracy. 3 dni w tygodniu: 2 x 3h i 1 x 7h nie wiem czy inni tez tak mają

Czy ktoś pracuje w tej gazecie? Jeśli tak, to jakie są zarobki, jaka atmosfera pracy i czy ogólnie sie opłaca?

Zostaw opinię o Echo - gazeta warszawska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Echo - gazeta warszawska