Grizzly-Polska

Toruń

Opinie o Grizzly-Polska

Iwona

@przedstawiciel handlowyrzeczywiście, praca przedstawiciela handlowego wymaga posiadania pewnych predyspozycji. Nie każdy sprawdzi się na tym stanowisku. W swoim wpisie poruszasz informacje, które będą ważne dla osób, które zastanawiają się nad pracą w firmie. Możesz powiedzieć też coś więcej o możliwościach rozwoju zapewnianych przez pracodawcę? Czy można liczyć na dodatkowe szkolenia wewnętrzne, czy też zewnętrzne?

przedstawiciel handlowy

Witam Jestem pracownikiem tej firmy od kilku już lat. Bardzo dobra atmosfera pracy. Terminowo wypłacane prowizje i to wysokie. Czytając poprzednie wpisy dochodzę do wniosku, że pisali je tacy nieudacznicy którzy to nic nie robili (nie sprzedawali) a chcieli dostawać kokosy za nic. Było kilka takich osób ale większość przedstawicieli pracuje w tej firmie po kilka a nawet i kilkanaście lat. Wiadomo jak w każdej firmie zdarzają się tacy co się nie sprawdzą lub sobie nie dadzą raty - nie każdy może być przedstawicielem handlowym - a potem za swoje niepowodzenia obarczają odpowiedzialnością firmę a nie siebie . Może czasami na siebie Ci ludzie powinni popatrzeć krytycznie. Pozdrawiam

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Przedstawiciel Handlowy - Sprzedawca - Doradca Techniczny. Chętnie usłyszymy więcej od osób, które w Grizzly-Polska zajmują właśnie to stanowisko. Czego mogą oczekiwać kandydaci? Jakie możliwości rozwoju, benefity oferuje firma? Co wyróżnia ją od innych pracodawców z branży?

ppiks

ledo, chyba żadna to filozofia, chociaż słabo bo trzeba mieć założoną własną działalność gospodarczą. Nie wiem szczerze czy zarobki są warte tego wszysktiego.

bebe

chcesz to idź, choć od twojego ostatniego posta trochę minęło i być może masz już inną pracę, ale jak widzisz tyle negatywnych opinii (właściwie wszystkie) to po co w ogóle wstawać z łóżka, dla mnie te opinie są satysfakcjonujące i nawet nie pośle swojego CV. Dla mnie szkoda czasu, a jak ktoś chce miec prace, gdzie nie wiadomo czy w tym miesiącu dadzą premię czy nie to proszę bardzo.

MB

Widzę, że nadal nabijają ludzi w butelkę. Też pracowałem tam pewnien czas, oczywiście o prowizje trzeba było się upominać,a i tak nie dochodziły w całości, na paliwie i naprawach grata, którego wycinąłem byłem w plecy, a na koniec jak zasugerowałem kontrolę PiPu, to się część kasy odzyskałem. Aha i jeśli ktoś będzie na tyle szalony i zacznie tam pracę to zapytajcie dlaczego dają 12m gwarancji? Bo we włoszech tyle się daje? hahaha

sm

Ja także nie polecam tej dziadoskiej firmy. Spotkania umawiane przez telemarketing słabe, sprzęty słabe, brak profesjonalnego serwisu,kasa słaba zawsze po terminiektóry został ustalony na umowie o współpracy (działalnośc gospodarcza). DNO DNO DNO. Nie polecam nikomu. Pozdrawiam Jasia - największego dupo....właza szefa Sławiń...... Uważajcie. Ostrzegam.

szejk

nie polecam ,brak umowy i kasy ,jeździłem na szkolenia z Rzeszowa straciłem kasę a jak mnie przyjęli to to co mi się należało nie dostałem ,uważajcie.

mały miś

nie polecam , prowizje nieterminowe , jezeli odejdziesz zanim wypłaca ci kase juz jej nie zobaczysz , ogolnie braki towarowe , klienci rezygnuja z zakupu ... zastanow sie 2x zanim wejdziesz

aarti77
@mały miś 19.03.2013 09:45

czesc mam taki sam problem moze sie skontaktujesz ze mną pozdrawiam Artur a-r-j@wp.pl .Pracowałem u nich i niestety nie otrzymałem umowy ani kasy mam raporty i inne rzeczy ale potrzebuje kilku osób .

Zostaw opinię o Grizzly-Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grizzly-Polska