Opinie o Winkowski Engineering Sp. z o.o. w Piła

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Winkowski Engineering Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Winkowski Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winkowski Engineering Sp. z o.o. w Piła

Hesus Nowy wpis

W latach 1999-2005 pracowałem Winkowski sp.zoo.w Pile.Takich cudów finansowo organizacyjnych nie widziałem wcześniej.w żadnej firmie.Jedno było ok wypłata byla na czas i ciuchy do pracy. Cała reszta Dzięki ludziom M Prokop i wice prezesom Tomczok i kilku pomniejszych kierowników za zgodą T Winkowskiego było tak jak się skończyło.

Jakie są warunki zatrudnienia w Winkowski Engineering Sp. z o.o.?

sony Nowy wpis

Pracowałem w kilku bardziej znanych miejscach w tej branży. Ludzie jednak mówią , że polecają to miejsce ze względu na atmosferę. Nie trzeba pracować w największych firmach aby czuć się w nich dobrze. Jak to zrobić ? samo to pytanie już Cię dyskredytuje

kans

Nie każdy rodzi się z umiejętnością robienia interesów przecież, czasem trzeba popełnić kilka błędów, by sie czegoś nauczyć, czy tez zrobić dwa kroki w tył, by móc potem pójść naprzód. Może Winkowski się jeszcze podniesie, jeszcze raz otworzy firmę, czy coś w tym stylu, oczywiście jesli uczy się na błędach.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Winkowski Engineering Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
cozakraj

słabo bardzo, że kolejne miejsce pracy w Polsce które zatrudniało ludzi ma się źle i upada... dziwnie się dzieje w tym kraju że zamiast wykombinowac jaką pomoc dla firm które zatrudniają ludzi i pozwalają mi zarobić na chleb to się wydaje kase na zupełnie coś innego.. .no cóż, mam nadzieje że będzie tylko lepiej

sony
@cozakraj

żyj tą nadzieją , a na pewno na tym dobrze wyjdziesz... takie mamy czasy , że jeśli ktoś nie potrafi robić interesów to nie powinien ich nawet zaczynać, bo inaczej jego firma skończy tak jak Winkowski. W dodatku w Pile nie mieli wielkiej konkurencji, w regionie również, więc zadanie mieli moim zdaniem ułatwione

Zbyszek

Szkoda w sumie troche jak dla mnie, w ogóle co sie stało takiego, bo moze jednak jest cień szansy, że sie podniosą?

Zbyszek

Winkowski Engineering jest juz w upadłosci, czyli te opinie zawierały w sobie wiele prawdy, tam juz pracy nie znajdziemy.

analityk w sektorze

nie ma dobrej kadry zarządzającej, kierowników z dobrym planem strategii sprzedaży, prezes pyta się co robić handlowcom, bo najwyższe kierownictwo jest pozbawione wizji - a to oni powinni w trudnej sytuacji mówić - teraz rozwijamy i robimy to i to ; nikt nie wie co to marketing i jak połączyć ze sprzedażą... jak ktoś ma wizje i pomysł lub realistycznie określi potencjał firmy to jest widziany jako zagrożenie (bo realizm boli) firma egzystuje na kilku podpisanych długoterminowych kontraktach i ma nadzieje, że się cos po drodze przytrafi dobrego ze ktoś tam cos jeszcze podrukuje. Bądźmy realistami, prezes bez wizji wraz z kilkoma współpracownikami - przydupnikami - też bez wizji powinien wylecieć, dla dobra samej firmy i dla zwiększenia prawdopodobieństwa przetrwania firmy, przeanalizowania w co inwestować i uchronić potencjał ludzki już zgromadzony w zakładzie. Żadna to filozofia. Myślicie ze z takim kierownictwem będzie się wam dobrze pracować, lub ze będziecie dostawać pensje lub zapłatę faktur na czas? sami sobie odpowiedzcie.... jak cos w danym zakładzie nie działa, to trzeba pamiętać że ryba psuje się od głowy.

lucyna

[usunięte przez moderatora]firma Winkowski od maja jest mi dłużna pieniądze, faktura wystawiona Vat musiałam zapłacić itd... Co sie u nich dzieje , czy jest jakiś nowy właściciel???

kolega z pracy

kolego co ma do tego qad to była drukarnia Winkowskiego dział mechaniczny przekształcił się w engineering naszym zadaniem było budowanie ,demontowanie i przenoszenie maszyn mało to narobiliśmy się hotele to były nasze domy po czterech w jednym pokoju z jednym kiblem ale wtedy jeszcze było ok. wypłaty były na czas diety na czas .[usunięte przez moderatora] się jak na górze zaczęły się problemy ale co nam do tego była belgia szwecja co mało kasy zarobiliśmy dla firmy od belgji zaczęły się problemy [usunięte przez moderatora] o połowę diety {pomogła inspekcja pracy i jakieś znajomości }firma powiększyła się o osobę która zna wszystkie tajniki biznesu od tego czasu nie było w czym umyć rąk,a gdyludzie zaczęli domagać się swoich ciężko zarobionych pieniędzy to musieli się zwolnić.Ktoś z Góry wymyślił że idzie za dużo na wypłaty trzeba zwolnić kilka osób żeby pasowało nowy sposób na biznes nie zatrudniać nikogo nie trzeba płacić wypłat no nie czysty zysk .A jakie remonty maszyn robiliśmy ha to dopiero historia szkoda że nikt nie kręcił teledysków MC Chamer się chowa no to na razie lecę do pracy a wypłata to jak powiedział kiedyś pewien filizof BYĆ ALBO NIE BYĆ

taki czas

zaczęło się jak tylko Quad odszedł z Piły. Teraz musimy zacisnąć zeby i przetrwać kryzys - oby nie kosztem pracowników.

Guźiec

Źle to nie było 2 lata temu ;) Teraz nie ma nic ...

z

a co to za informacje ze niby tak źle nie jest

R.

Z dzisiejszych informacji wynika ze nie jest tak źle jak wszyscy mówią.

20 dni po terminie a wypłaty nadal nie ma

pali kot

To jest wina [usunięte przez moderatora]...zaciskanie pasa...

ŁośSuperKtoś

Co tam się dzieje w tym "inżynieringu" zamykają już czy co ?? Jakiś pogrom pracowników, to już chyba podpada pod grupowe ??!!??

Ciota

No i wydało się!!!! Stuprocentowy faworyt wygrał!

tak plynać nie jeden potrafi,na czyichś pieniadzach .zalegać ludziom z wyplata delegacji .co niektórzy nie pracują już w tej firmie a kasy i tak nie mogą odzyskać.mamy nowy rok firma jest niby rozliczona to gdzie sa nasze pieniądze .tak płynać a nie dryfować to i ja potrafię pozdrawiam wszystkich naiwnych pracowników tej firmy i szanowne szefostwo trzymać tak dalej

WE

ten kto powie ze WE w dzisiejszych czasach nie jest firmą z przyszłością temu kij w oko, dziekuje wszystkiem prezesom za to że nie zwalniają pracowników ze w kryzysie potwafią działać działać jeszcze raz działać. w obliczu zwolnień PHilips Szkło Ujście Duńczyk my nadaj płyniemy,tak płyniemy nie dryfujemmy tylko płyniemy do przodu. pozdro dla wszystkich których los firmy pozostaje DOBREM a nie wyśmiewaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Winkowski Engineering Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Winkowski Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Winkowski Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkowski Engineering Sp. z o.o.?

Winkowski Engineering Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Warsztatowa 8
    64-920 Piła

Winkowski Engineering Sp. z o.o.