Chemone

Opinie o Chemone

Gregor

Jaki jest powód, że nikt nie pisał tak dawno? Jak sie tu pracuje, może ktoś napisać ?

Hanna

@Piotr, uczestniczyłeś w takim szkoleniu? Jakie wrażenia?

Ska

Widzę, że do Chemone jest sporo ogłoszeń na przedstawiciela handlowego, kiedyś pracowałem w mniejszej firmie jako taka osoba, nie mam za dużo doświadczenia, ale sobie radziłem, myślicie że bez wielkich pleców da się tutaj dostać prace czy nie bardzo?

gosia

czy ktoś pracował w Chemone??? jak tam jest? jakie zarobki itp

Piotr

jedyne co dają to szkolenie( jazda z innym przedstawicielem) i pare próbek.................super, aq no i oczywiście musisz podpisać umowe na wyłączność, aaaaa szkoda czasu na pisanie........pa

Fryca

Byłem na rozmowie i dostałem się. Warunki najgorsze jakie mogą być. Zrezygnowałem po kilku dniach. Nic nie dają, nawet podstawy. Jak sprzedaż to masz prowizje. Hmmmm przyjdz do mnie ja też Ci powiem: sprzedaj to masz prowizje hehhehehehhe

Zostaw opinię o Chemone - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemone