Opinie o Top Secret Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Top Secret Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Top Secret Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Secret Sp. z o.o. w Łódź

TS

Mogę coś powiedzieć na temat pracy w Centrali, gdyż tam pracowałam tam jakiś czas temu, ale na pewno nic się tam nie zmieniło, gdyż firma zawsze miała problemy finansowe. Zarobki marne, dużo obowiązków, stresująca atmosfera, brak docenienia ze strony przełożonych. Czołowe stanowiska w biurze od lat zajęte przez te same osoby, bo stołek ciepły i za wiele nie trzeba robić tam, bo młodzi zapieprzają na nich za słabą pensję, brak dodatków żadnych ani benefitów. Duża rotacja w działach, bo są po prostu lepsze firmy.

Iza

Może ktoś ma wiedzę czy firma rekrutuje aktualnie? Jakie są wymagania na początek?

Natalia

@Ania, czy Twoim zdaniem, plany do zrealizowania, które są nakładane przez pracodawcę są realne do wykonania? Jak to oceniasz? Czy premia jest w takiej sytuacji satysfakcjonująca? Proszę Cię o dodanie kilku słów w tej dość istotnej kwestii dla innych użytkowników forum dotyczącej warunków finansowych w Top Secret

Natalia

@Ania, rozumiem, że wyrobienie planu sprzedażowego jest równoznaczne z przyznaniem premii przez Top Secret. Czy jest to jedyna możliwa premia w tej firmie? Czy pracodawca ten zapewnia swoim pracownikom jakiś pakiet benefitów? Twoja wypowiedź będzie wzięta pod uwagę przez osoby rozważające rozpoczęcie współpracy z Top Secret.

@Natalia

Tak jak wspomniałam, wszystko zależy od tego czy zatrudnia Cię centrala czy franczyzobiorca. U mnie to właściciel ustala wysokość premii i jest ona podyktowana tylko i wyłącznie wyrobieniem planu, żadnych dodatkowych premii ani benefitow nie ma. Wszystko zależy tak na prawdę od tego na jakiego franczyzobiorcę trafisz bo to on ustala warunki. Na temat pracy w salonie własnym wypowiedzieć się nie mogę.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Top Secret Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kupiec - branża odzieżowa.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Natalia

@w porządku Pracodawca, masz pozytywną opinię o Top Secret jako pracodawcy, Twój nick o tym świadczy również. Jednak wypowiedź pozostawiona przez Ciebie na tym forum powinna dotyczyć wyłącznie Twojego punktu widzenia o pracy w Top Secret. Obrażanie innych użytkowników jest niezgodne z regulaminem tego miejsca. https://www.gowork.pl/regulamin pod wskazanym linkiem możesz się z nim zapoznać.

Atmosfera pracy jak i zarobki zależą w dużej mierze od tego czy pracujesz w salonie własnym czy franczyzowym i jakiego masz kierownika regionalnego. Jeśli pracujesz we franczyzowym to właściciel ustala rodzaj umowy, twoje zarobki i premie. Jeśli salon wyrabia plany miesięczne to można popracować we względnym spokoju. Jeśli nie to naczytasz się dużo miłych rzeczy o sobie np że jesteś niepoważna, nie pracujesz tylko pijesz kawę za ladą i będziesz się spowiadać z każdego oblsluzonego klienta i dlaczego nie kupił.

Zuzanna

Wysokość wynagrodzenia to bardzo indywidualna sprawa. zależy od wielu czynników.

Paula

Czy któraś z Pań mogłaby się wypowiedzieć odnosnie zarobków ? Ile zarabia sprzedawca w tej chwili ? Czy są jakies premie uznaniowe ? Jak to wyglada ? :) Pozdrawiam ! :)

Freta

Pracowałam dlugooo. Centrala wymaga wiele, czesto karza cos zrobic a za chwile juz nie, najgorsi sa kierownicy regionalni, ktorzy nie znaja potrzeb sklepu a uwazaja sie za najmadrzejszych. Potrafią zrownac czlowieka z ziemia za to ze ma swoje zdanie. Pracy troche jest do tego obsluga klienta na pierwszym planie, bardzo upierdliwa. Duzo zalezy od szefostwa, pracy jest troche ale nie ma tragedii trzeba tylko czasem byc odpornym na stres. Zarobki niestety kiepskie.

Adama

Długoletni prcownicy odchodzą, zmęczeni brakiem podwyżek i szans na rozwój - ts jest dobre dla osób zaczynających karierę, bo nauczyć się można dużo socjal jakiś czas temu był marny. multisport bez zadnej dopłaty, jedynie zniżki na zakupy - 3 bony na sezon, -50% (czasami taniej poczekać do wyprzedaży)

ypoa

hej! a wiecie coś o pracy na stanowisko jako Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta internetowego? bo nie wiem ile płacą na przykład dokładnie i jaka jest średnia..

Joguśka

Wszystko zależy od kierownika i ekipy. Kierownik decyduje ile Ci zapłaci, ekipa(wraz z kierownictwem) tworzy atmosferę. Ogólnie Top Secret oferuje głodową pensję, nawet na stanowisku starszego sprzedawcy czy dekoratora. Praca dosyć ciężka, nużąca i frustrująca. Premie rzadko, ale nawet jeśli są, to ledwo odczuwasz, bo po prostu pod koniec miesiąca nie musisz pożyczać na życie. Przygnębiająco zabawna jest strona marketingowa tej firmy, bo na materiały na witrynę potrafią wyrzucać miliony: wielkoformatowe, kolorowe plakaty i naklejki, które są zmieniane niemal co dwa tygodnie. Ale centrala firmy i tak Ci wmówi, że nie mają na podwyżki, bo w sumie pracujesz DOPIERO trzy lata i z jakiej racji niby? Nie polecam, chyba, że mieszkasz u rodziców czy jesteś przez nich sponsorowany. [ To oczywiście opinia dotycząca sklepów jednego z większych miast w Polsce, pewnie w tych mniejszych miejscowościach jest inaczej. ]

mb-1

Pracowałam w Top secret jest tam okropnie, wciskanie na siłę ludziom ubrań a cała załoga jest niemiła nieprzyjemna tylko jak wyścig szczurów kto więcej sprzeda. Masakra

noda2005

No właśnie że rekrutują cały czas. Czy to nie oznacza że rotacja jest ogromna?? Ciekawie dlaczego!

Popieram wpis powyżej. Praca do najgorszych nie należy. Plany miesięczne czasami są do zrealizowania. Więc od czasu do czasu jest możliwość,że trafi się premia. Ale dużo zastrzeżeń jeśli chodzi o centrale. Wszelkie usterki i naprawy jakiegokolwiek sprzętu ciągną się miesiącami. Poprzedzone są ogromną ilością wykonanych telefonów, wysłanych e-maili i próśb. Osoby które pracowały w tej sieci wiedzą,że rozmowy z niektórymi pracownikami centrali nie należą do najprzyjemniejszych. Człowiek zadzwoni z pytaniem,a zostanie objechany jak ostatni śmieć. Wymagania co do pracownika są duże, ale czy płaca adekwatna do wykonywanych obowiązków ?! Jeśli ktoś ma nerwy ze stali to może sobie pozwolić na prace w tej sieci sklepów.

Pracowałam w TS ponad pół roku. Trafiłam na super zespół i genialną atmosferę. Niestety to tylko połowa sukcesu. Centrala TS jest nie do zniesienia. Co pół godziny telefony od centrali,z żądaniem raportu i co chwila opieprz za brak wyników (nie wiem czego spodziewają się po obskurnym sklepie, gdzie farba odchodzi od ścian a manekiny mają pourywane nosy i palce, pomijam fakt, że sklep był na totalnym wypizdowie). Sklep przetowarowany, zaplecze tak małe, że ledwo da się wejść. Pretensje, że składujemy torby z rzeczami w przymierzalniach a apele z prośba o odsyłkę były ignorowane. Na 10 stronnicową odsyłkę mamy 24h - przy czym mogą się nią zająć jedynie pracownik techniczny i dekorator, a jeśli któryś ze sprzedawców pomagał, już były pretensje. Co więcej na początku roku podniesiono najniższą krajową. Osoby funkcyjne nie dostały nawet złotówki podwyżki. Świetna motywacja! Co więcej non stop robili problemy z pensją. Ciągłe spóźnienia z wypłatami i żadnego powodu: "ojej, zapomnieliśmy". Pewnego razu dostaliśmy maila, że towar nie został przyjęty. Szukaliśmy torby z towarem, baliśmy się, że coś się stało, zaginęła. Po ponad miesiącu nerwów otrzymaliśmy informację, że zapomnieli wysłać. Kpina. Chcesz pracować w Top Secret? Szkoda Twoich nerwów. Zdecydowanie nie polecam.

O tak!

Na rozmowie o pracę do Top Secret byli zachwyceni moja osoba..pracowałam przed otwarciem tego sklepu w nowo powstałej galerii, po 12 godzin. W dzień otwarcia dałam z siebie wszystko, nie było czasu na przerwę. Firma wymagała od nas abyśmy zapisywali o której wychodzimy na przerwę i kiedy z niej wracamy. Kontrolowali wszystko!wymagali jeszcze więcej. Szkolenia które odbyłam wcześniej niczego mnie nie nauczyły. Strata czasu. W pracy byłyśmy zdane same na siebie. Pracowałyśmy według grafiku po 10 godzin a w rzeczywistości wychodziłem po 12. ,,,bo było 150 rzeczy do zdobienia. ,plan dnia, system w komputerze który jakiś mając wymyślił. ,,brak słów. Po dwóch dniach po otwarciu podziękowano mi pod pretekstem że jest za dużo osób. Tak naprawdę szacownej pani trenerce, która myśli że jest wspaniała nie podobało się że mówię to co myślę. Najgorsza firma w jakiej pracowałam z tandetnymi ubraniami,

kajak1990

ostrzegam przed ts szczecin, kierowniczka jest chora na głowę na szczęście już tam nie pracuję jak i 10 innych dziewczyn które zwolniły się po niecałym miesiącu. Praca może byłaby ok. gdyby nie ta fatalna kiero, reszta zespołu bardzo sympatyczna. Niesamowite jak jedna osoba może zepsuć innym przyjemność pracy. Czepliwa, kłamliwa i buntująca. Czepia się dosłownie o wszystko a w konsekwencji przeczy sama sobie ...

anonimus

czesc. pracowałam w ts ponad rok:)nie pisze gdzie bo i tak to nic nikomu nie da, pracy już tam nie znajdziecie... praca jak to wszędzie czasem potrafi wkurzyc ale ogolnie nie było zle. bardzo chwalilam sobie atmosferę bo ekipa była naprawdę super:) wszystko zależy od tego z kim pracujesz...(usunięte przez administratora)

makowa dama

szalu nie ma i raczej to sie szybko nie zmieni! sprzedawca zarabia 1100zl dekorator ma maly dodatek zastepca moze wyciaga do 1600zl, kierownik moze dociaga do 2000 przy dobrym wietrze i w zaleznosci od regionu Pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Top Secret Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Top Secret Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Top Secret Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top Secret Sp. z o.o.?

Top Secret Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 33 ocen.

Top Secret Sp. z o.o.