Collagena

Opinie o Collagena

ewa

kolokwialnie... to napisz kolego konkretnie że chodzi m. in. o plastykę twarzy bez skalpela. czy ten ich gabinet w Warszawie to przypadkiem nie znajduje się w Złotych Balkonach w centrum?

anonim - 2008-11-04 16:11:59 Nie Polecam pracy w tej firmie właścicielka traktuje ludzi jak podnózki. Zazwyczaj 2do 3 miesięcy i zmiaa pracownika. Omijać wielkim łukiem Zgadzam się miałem nieprzyjemnośc tam pracowac na początku obiecanki co to nie będzie. Traktuje ludzi jak maszyny bez uczuć i honoru, omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Collagena - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Collagena