Opinie o Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie w Warszawa

Cześć. Czy wiecie jak wygląda praca w NDAP w Warszawie? Czy przedłużają umowy? Słyszałem, że jest bardzo duża rotacja pracowników. Wiecie dlaczego ludzie odchodzą tak szybko stąd ? Czy są zwalniani Czy sami rezygnują ? Mam nadzieje ze ktos napisze cokolwiek o tym urzędzie.

@Magda z olsztyna

Ile się tu zarabia ? 6500 zl brutto oferują ?

Czy w Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Dirty Harry
@Eliza

Do księgowości aplikujesz ? Czy inny dzial ?

Żaklina Nowy wpis

Witam, wcześniej w ogłoszeniu dla Sekretarki widziałam, że istnieje możliwość rozpoczynania pracy między godziną 7.00 a 9.00. Proszę mi powiedzieć czy to jest tak, że samemu się o tym decyduje czy jednak trzeba to ustalić na przykład tydzień / miesiąc przed?

Agn23 Nowy wpis

Dzień dobry. Oferta pracy: "Specjalista do spraw planowania i realizacji budżetu w Departamencie Rozwoju Archiwów" Proszę o opinie na temat tego działu i relacji jakie tam są. Prosze o jakąkolwiek odpowiedź

Zauważyłam, że niektórzy dopytują się wzajemnie o szczegóły odnoszące się do działów, na które aplikują. Skoro tak to czy jest tu ktoś kto był na naborach dla Sekretarki? Zdaje sobie sprawę z tego, że przegapiłam ofertę, ponieważ wygasła prawie dwa tygodnie temu. mimo wszystko interesuje mnie praca ze względu na lokalizację (Rakowiecka) odraz stawkę (4 750 zł). czy biuro będzie potrzebowało więcej osób do pełnienia tej funkcji? i jaka atmosfera teraz tam występuje?

Ola ma kota

Tak. A co słychać w dziale rozwoju archiwów ?

Mońka
@Ola ma kota

A jakie zmiany zaszły? Pozytywne czy negatywne? I czego dokładnie dotyczą? Rzuciło mi się w oczy,że ktoś kiedyś tutaj pisał o braku prawidłowej organizacji pracy? Teraz jest lepiej? Czy też z tego powodu są jakieś problemy?

Ciągle? A w ujęciu czasowym? Czy w tym przypadku występuje cos takiego jak tak zwany okres próbny? Zastanawia mnie czy to kwestia miesiąca czy jednak miesięcy. I ile w końcu do teraz mogą rekrutacje trwać? Stanowiska stoją wtedy puste?

Stach24
@Mońka

Generalnie to pracownicy odchodzą jak mogą do innej pracy po ok 1 roku. Chodzi mi o dział D.R.A. Nie polecam

Dorota
@Stach24

Tak naprawdę jestem zainteresowana stanowiskiem na innym dziale, ale ten skrót przypomina moje imie, aż wpadł mi w oko. :D co to za dział opiszesz go szerzej? Czy to oznacza, że na pozostałych może być korzystniej? (może akurat na wybrany przeze mnie trafi?)

Stach24
@Dorota

D.R.A = Zajmują się budżetem archiwów w Polsce. Zbierają dane inwestycji z archiwów. Projekt termomodernizacji archiwów w Polsce. Jak rozmawialiśmy z ich pracownikami to jest tam dość nerwowa atmosfera pracy. Chaos organizacyjny i komunikacyjny. Ciężko się dowiedzieć co kto ma wykonać w danym dniu. Do jakiego działu startujesz ?

Asia
@Stach24

Po.co ma pisac do jakiego działu startuje ? Od razu bedzie na celowniku xd

Eliza
@Asia

Sprytnie to ograła przyznam. ;P ale skoro ten wątek jest taki żywy to może ktoś by opisał warunki na planowaniu budżetu? Znacie je? specjalisty od niego teraz szukają, chce jak na razie wstępnie się rozeznać. Zarobki są wprost podane, a opis standardów na miejscu jaki może być? Atmosfera i te sprawy?

Dirty Harry Nowy wpis
@Eliza

Do księgowości aplikujesz ? Czy inny dzial ?

Firma Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie prowadziła rekrutację na stanowisko specjalista. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Tadeusz
@Tomek

Jak Pan popracuje przynajmniej jeden rok to się Pan dowie dlaczego pracownicy odchodzą. Sama praca jest w porządku. Brak prawidłowej organizacji pracy w komórkach/komórce urzędu. Nie ma co zapuszczać korzeni na stałe. Ja tak uważam. Oczywiście każdy ma swoje priorytety w życiu zawodowym. Dlaczego? Bo jak mówił Św. Jan Paweł II trzeba pracować nad sobą, doskonalić się, swe umiejętności. Odkrywać nowe horyzonty.

Paweł z gór
@Tomek

Dobre umowy są dla swoich. Odchodzą bo mają ambicję na rozwój zawodowy i osobisty. Co jeszcze potrzebujesz wiedziec ? Pzdr.

Iwona
@Paweł z gór

Dobre umowy tzn jakie? Na czas nieokreślony?

Paweł z gór
@Iwona

Umowa na czas nieokreślony po 1 umowie Na okreslony dla swoich ludzi. Umowa na czas określony = pierwsza umowa na okreslony i kolejna tez na określony.

@Paweł z gór

A czy nie uważasz, że ponowną umowę na czas określony uzyskała osoba, której praca nie była wystarczająco zadowalająca ale też nie chcieli z takiej osoby rezygnować i dać jej drugą szansę na poprawę?

Z giżycka może??
@Anka z mazur

Za krótko pracujesz, bo głupoty piszecie. W urzędach tak właśnie jest. Jeden robi, a inni są wychwalani za nic. Tak jest wszędzie. Mięso armatnie jest wszedzie i jest do roboty. To nie system zero jedynkowy.

@Z giżycka może??

No ale z jednej strony to chyba nie jest wyjaśnienie, że skoro w innych tak jest to tutaj od razu tak ma być? To chyba nie reguła...

@Z giżycka może??

Pracuje wystarczająco długo, żeby wiedzieć jak wygląda praca. Robię dobrze - jest dobrze; robię źle - dostaje informacje, że robię źle prosta zasada. Proszę nie wrzucać wszystkich urzędów do jednego worka. W niektórych będzie tak, w innych będzie lepiej.

@Anka z mazur

A nie uważasz, że w takim wypadku należy poinformować pracownika, co powinien poprawić? Ja miałem dwie umowy okresowe i żadnej informacji zwrotnej.

Michau
@R.

Informacja zwrotna to i tak fikcja. Nawet jak sie ma świetne wyniki ale nie spełnia sie jakiś dziwacznych wymagań szefa (i tylko on to wie) to się znajdujesz na czarnej liście. Możesz poprawić co nie styka ale znajdzie się coś innego. Pracowałem na okresówkach i nie polecam pracy. Po 1 roku mozna szukać juz innej pracy.

@Michau

Czyli w twoim przypadku była ta informacja zwrotna? co w takim razie mogła potencjalnie zawierać skoro twierdzi że to taka fikcja? ciekawi mnie też to że z takim nastawieniem sugerujesz żeby jednak rok porobić, dlaczego?

@R.

Oczywiście, że przełożony powinien poinformować co należy poprawić. Uznałam, że napisanie "robię źle - dostaje informacje, że robię źle" jest równoznaczne z tym, że dostaję również informację co powinnam poprawić - mój błąd może nie było to do końca zrozumiałe. Jednak uważam również, że ludzie są różni i czasami jeśli wiemy, że coś jest nie tak, a nie dostajemy od przełożonego informacji co należy poprawić to powinniśmy sami się tym zainteresować i zapytać.

@Anka z mazur

A jeżeli pytasz i przełożeni (naczelnik, dyrektor) unikają odpowiedzi? Mam wątpliwości czy pracujesz w NDAP. Operujesz podręcznikowymi ogólnikami, jakbyś nie wiedziała co tam się działo ostatnimi czasy.

@R.

To dla jasności może nas wspólnie uświadomisz jednak, co takiego mogło się dziać? Chociaż te rozbieżności mogą wynikać ze stanowiska albo indywidualnego podejścia po prostu? Jakie predyspozycje trzeba mieć, żeby normalnie w firmie się odnaleźć?

@Anka z mazur

Robić to można pierogi. "Jednak uważam również, że ludzie są różni i czasami jeśli wiemy, że coś jest nie tak, a nie dostajemy od przełożonego informacji co należy poprawić to powinniśmy sami się tym zainteresować i zapytać." Mamy się domyślać o co chodzi przełożonemu ? To jakiś rodzaj ćwiczeń / rebusy ??

@Magda z olsztyna

Czasami trzeba samemu się zainteresować, a nie jedynie liczyć, że całe życie każdy będzie Ci wytykał palcami i wskazywał drogę. Przełożony może nie mieć czasu na prowadzenie Cię za rękę. Jeśli widzisz, że twoja praca nie idzie jak powinna (a zazwyczaj jest to nie trudno zauważyć) to nie zwalaj odpowiedzialności jedynie na przełożonego bo to też twój interes.

@Anka z mazur

W jakim Departamencie pracujesz ??

@Magda z olsztyna

Ile się tu zarabia ? 6500 zl brutto oferują ?

Obecnie firma Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie poszukuje na stanowisko Inspektor nadzoru. Czy ktoś składa CV?

Mirek

Do jakiego departamentu?

@Mirek

pytanie już przeterminowane po tyle miesiącach? po jakim czasie od złożenia cv średnio udaje się dostać? i pytasz o szczegóły odnośnie departamentu, dlaczego? jest obecnie któryś lepiej oceniany ze względu na warunki?

@Maria

Pracujesz tam to sama napisz do którego departamentu najlepiej aplikować. Podaj tez który omijać szerokim łukiem zeby nie trafić na minę albo na pole minowe

@Magda z olsztyna

minę lub pole minowe? w jakom to kontekście było pisane? nie wiem do końca jakie ewentualne problemy mogą występować aby się co do tego odnieść. czy ktoś o dłuższym stażu opowie o swoich tego typu sytuacjach? jak są wtedy rozwiązywane?

Cześć. Opisze swoje wrażenia odnośnie Ndap wawa. (usunięte przez administratora) Można się zdołować lol. Tak samo kolesiostwo. No jest niestety i to silne bardzo. Jak chcesz tu przyjść to najlepiej dla ciebie żebyś kogos mial bo będzie Ci ciężko bez znajomych. Szanuje się tylko swoich ludzi. Atmosfera w pracy jest dziwna. Faworyzowanie. Slaba organizacja pracy. Komunikatywność tez slabaaa. Z plusów to nagrody kwartalne i możliwość pracy zdalnej. Do metra piszo ok 7 min. Bezpłatny parking dla rowerów i aut na terenie ndap. W budynku jest klimatyzacja i nowoczesne łazienki. Budynek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Są wysokie schody. Brak wind.

Irena
@Kasia

Jak krzyki mogą być na porządku dziennym? Przecież to słyszą wszyscy, to dyrekcji to nie przeszkadza? Ludzie krzyczą na siebie na wzajem czy przełożeni na pracowników?

@Kasia

Z tymi nagrodami to nie do końca tak jest. Nie wiem jaki jest algorytm otrzymywania tych nagród...

Paula
@Kasia

To co nam opisałaś tutaj nie wygląda dobrze. Niech napisze ktos jeszcze coś

Robert
@Paula

Proszę ignorować wpisy użytkownika o pseudonimie Kasia. Prowokacja.

Gabriel
@Robert

Dzień dobry. Czy są nowe oferty pracy w Pana instytucji ?

@Gabriel

W Lipcu 2022 Była oferta pracy do księgowości na starszego specjalistę ale nikt się nie zgłosił do naboru. LOL! W internecie widziałam zakończenie naboru z informacją ze brak kandydatów. Ciekawe dlaczego nikt się nie zglasza tam do pracy?

M
@Kasia

Ciekawostka: łazienki na parterze nie są zamykane. Wprawdzie jest wkladka z zamkiem ale drzwi i tak się otwierają. (Po zamknięciu mozna otworzyc drzwi pociągając za klamkę).

Józek
@Marta

Jest oficjalna informacja, że nie wybrali kandydata. Wiec nikt im nie pasowal. Tak mi się zdaje,. Może ktoś studiuje np. teologię albo inny niepokrewny kierunek studiów z pracą wiec go nie chcieli.

Basia25
@Kasia

Zauważyłam ze nikt tutaj nie pisze. Urząd widmo jakiś. Bardzo malutko komentarzy jest. Pracownicy boją się pisać jak jest w pracy? Dla mnie dziwne

@Paula

(usunięte przez administratora) krzyków tam nie słyszałem. To takie towarzystwo wzajemnej adoracji, dlatego wszystko odbywa się po cichu. Byłem pierwszą osobą, która złożyła zawiadomienie o (usunięte przez administratora) i dyskryminacji. Oczywiście już tam nie pracuję.

@R.

zawiadomienie? jeśli do czegoś takiego doszło to co dalej mogło się stać? jest jakiś skutek lub ogólnie odzwierciedliło się to w aktualnych warunkach zatrudnienia? obecnie jakie mogłyby być?

Beza

Pracuję w NDAP kilka lat. Urząd niewielki w porównaniu do Ministerstw, co ma plusy i minusy. W mojej komórce org. atmosfera jest spoko, mamy dobrego szefa. O żadnym kolesiostwie nie ma mowy, jak tu ktoś napisał. Wynagrodzenia mogłyby być lepsze, ale to chyba każdy tak odczuwa. Budynek wygodny, pełne zaplecze, pokoje socjalne, kawa, herbaty, owoce. Poprzedni mój urząd nawet się nie umywa. Najbardziej mi odpowiada atmosfera w komórce i fajni ludzie.

Magda
@Beza

Nie chce być uszczypliwa ale jeśli najbardziej odpowiada Ci atmosfera w pracy i ludzie to po co piszesz o płacy?? W jakim sensie budynek wygodny ? Ma balony na ścianach ? :)

Beza
@Magda

Nie chcę być uszczypliwa - ale jestem. Jeśli chodzi o balony, to już jak się tam komu kojarzy.

Eklerka
@Beza

Może balony dla skoczków ?

@Beza

Z nimi to jakaś szersza aluzja jest po prostu? Bo chyba nie za bardzo wiem o co mogło chodzić?

Ferdek K.
@Beza

Atmosfera jak to w pracy tj. raz dobrze, raz źle. Bardzo ciężko znaleźć Idealną pracę. Istnieje w ogóle ? Szefostwo zachęca Cię do szkoleń z różnych dziedzin. Nie płacisz za te szkolenia więc warto korzystać. Sprawy nie idą zawsze dobrym torem. Ważne jest aby się nie poddawać i dążyć do celu. Każdy może mieć lepszy/gorszy dzień. Prace zawsze można zmienić tylko na jaką? W mediach czytamy że pracodawcy czekają z rozwiniętym czerwonym dywanem na pracowników. tak nie jest.

@Beza

Czy dziś, po tej całej aferze M (usunięte przez administratora), powtórzyłabyś te słowa?

R.

Czy Szanowny Pan/i Administrator mógłby podać powód usunięcia mojego wpisu z dnia 12 lutego 2023 r., w którym odniosłem się do rzeczywistych wydarzeń, które miały miejsce w 2022 r. w NDAP oraz naszej korespondencji mailowej w sprawie wpisów niejakiej "Kasi"?

W Warszawa Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie szuka pracownika na stanowisko Referent. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

MerylStreel

Na KPRM nie ma nic. Chyba ze szukają innymi kanałami...

@MerylStreel

A to jakie jeszcze inne kanały mogą być, żeby sobie ofertę przejrzeć?

Aleksandra
@MerylStreel

Ty może jesteś pracownikiem firmy? Możesz coś o niej powiedzieć? Jak zarobki i atmosfera?

Ela
@Aleksandra

Mogę Ci powiedzieć. Tylko niewygodne opinie bądź fragmenty opini są kasowane przez administratora. Atmosfera zależy od departamentu, do którego aplikujesz.

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowiska Informatyk. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Ola12

Podłączenie drukarki Rozwiązywanie problemów z niedziałającymi programami i podpisami elektr. Wydawanie laptopów pracownikom

@Ola12

A o jakich programach tu mowa? Bo jak tak to czytam to chyba nie wygląda na szczególnie trudne jeśli chodzi o pracę?

Ola12
@Maria

Pomoc w Microsoft Teams Pomoc w programach wewnątrz instytucji (gdy ma błędy i nie dziala). Pomoc w intranecie. Pomoc gdy nie dziala sprzęt. Nie jestem informatykiem ale moim.zdaniem praca prosta

admin

Co możecie powiedzieć o pracy w firmieNaczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie ? Od jakiegoś czasu nie ma nowych informacji od nowychpracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie?

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie