ELPOMIAR

Lublin

Opinie o ELPOMIAR

olek
użytkownik zarejestrowany

na pewno na różnych stanowiskach różnie sie zarabia - ja np. wiem, ze jak chcesz pracować u nich jako sprzedawca czy jako handlowiec to mozesz spokojnie wtedy wyciągnąć i do 4 tys ale to z premiami niestety różnie bywa, sporo się zmieniło od dwóch lat.

MrZ

witam nie dość ze podwykonawcy sie (usunięte przez administratora) to jeszcze kradną na potege co tylko sie da od narzedzi po kable , paliwo dosłownie wszystko , wiertarki . i tylko narzekaja . Trzeba ich pilnować na każdym kroku . taka jest prawda milem przyjemność pracować z powykonawca . i widzialem co sie dzieje . ale cale szczescie prezes go zwolnił i mam nadzieje ze mu nie zapłaci . (usunięte przez administratora)

Boniecki100

dokładnie tak jest,współpraca z nimi to gehenna,trzeba się ratować kredytami ,żeby przy wsółpracy z nimi nie zbankrutować.

podwykonawca

Chroń Panie Boże przed tą firmą każdego,nie dośc że usługi lub dostawy materiałów chcą otrzymac na tzw.\"zero\" przy terminie płatności co najmniej 90 dni to i tak w najlepszym przypadku następne 90 dni a kasę i tak trzeba wyrywac jak psu z gardła,nie dajcie się omamic.

wykiwany

Bardzo nie rzetelna Firma zdecydowanie nie polecam wiszą od ponad 7 miesięcy mi jeszcze 25000zł za wykonaną pracę na ich rzecz i żadnych widoków na ich odzyskanie współpraca z nimi to pakowanie się w kłopoty!!!

KRAFMER

Bardzo nie rzetelni i nie uczciwi ludzie. Szemrane towarzystwo , zatrudniają na czarno i nie płacą. Szkoda słów.

Zostaw opinię o ELPOMIAR - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELPOMIAR