DYRBERG/KERN
counter
2 8 5 5 1
Wiola Nowy wpis

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie DYRBERG/KERN, pisaliście jakiś czas temu na forum, ale myślę, że mogło się pozmieniać od tamtego czasu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
... Nowy wpis

Wszystko co napisały poprzedniczki zgadza się w 100%. Szefowa nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu interesu, każe zapieprzać swoim pracownikom bo przecież trzeba zarobić na jej torebki i ciuchy. W tej firmie nie szanuje się nikogo, wiecznie tylko wyzwiska i krytyka. Lizanie (usunięte przez administratora) y szefowej Kindze to normalka, w końcu wtedy od razu dostajesz podwyżkę jak na kogoś doniesiesz. Każda dziewczyna zarabia inaczej, dlatego nie wolno rozmawiać o tym między sobą. Oczekują nie wiadomo jakich utargów nie dając nic od siebie. Praca w tej firmie tylko dla mało ambitnych !

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik ktorego szukasz Nowy wpis

Odradzam ci pojscie. Prawda nie wiadomo dla kogo sie pracuje a szanowna Kinia nawet nie zna swoich pracownikow. Trzyma w firmie zlodziejki i leserki i jeszcze uwaza ze sa najlepsze. Wyciaganie pieniedzy z kasy jest notoryczne a ty pozniej musisz dokladac braki. Jak cos zginie ze stoiska to owszem starsze stazem kolezanki zwala to na ciebie bo jestes \"nowa\" odradzam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
szara Nowy wpis

Witam. Potwierdzam cześć informacji podanych powyżej. Praca bardzo ciężka firma Dyrberg/kern niby renomowana ae nie szanuje się pracowników. Nie wiadomo kto jest szefem i komu się podlega raz jakiś facet, raz kobitka, potem jeszcze ktoś inny i za każdym razem mówią, że szefostwo przyjechało. Straszono nas w firmie Dyrberg/kern monitoringiem i podsłuchem na stoiskach, nawet nie wiem czy to jest zgodne z prawem. Regularnie przy każdej inwentaryzacji wychodziły błędy systemu i brakuący przez to towar a ja straciłam pracę pod zarzutem kradzieży, mimo iż nic nigdy nie ukradłam, potem dowiedziałam się od koleżanek, które nadal pracują, że wszystko się wyjaśniło i nic nie zginęło. Ale zwalniana byłam przez właścicielkę wysłuchując obelg, obraźliwych stwierdzeń, epitetów itd. To praca przejściowa dobra dla studentek, ale nie na stałe.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
megii

mam pytanko : w jakim miescie i w jakim miejscu? tez wybieram sie na rozmowe , ale troszke mnie przeraziłas ;/ napisz cos więcej ...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o DYRBERG/KERN - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

DYRBERG/KERN