CD Partner

Toruń

Opinie o CD Partner

lepek
użytkownik zarejestrowany

Ciekawe jest to, że wypłata u nich jest i tak adekwatna do powierzanych obowiązków, ciekawe tylko jakich zarobków można się spodziewać, wiecie? Dzięki

Mariusz Nyka

Witam-gratuluję wszystkim "znawcom" warunków pracy i płacy w CD Partner. Jak wnioskuję z Waszych wpisów-nigdy tam nie pracowaliście ,a Wasze opinie -żeby użyć eufemizmu-oszczędnie gospodarują prawdą... Wyjaśniam : firma nie działa od 16 lat tylko od 23 (powstała jako CD Partner w 1993 r, a przedtem funkcjonowała jako Partner od 1989 r) . Realizuje (stale rosnące ) obroty na poziomie 80.000.000 zł netto /rok i ma ponad 2.000 stałych, ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. Ciekaw jestem jak Ci" eksperci", twierdzący jakoby był to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z permanentną rotacją kadr wytłumaczą,że na 18 przedstawicieli handlowych, którzy aktualnie pracują najmłodszy stażem jest tam od 1,5 roku( drugi najmłodszy ponad 4 lata), a najstarszy od ponad 20 .Większość po kilka ,kilkanaście lat. Rozumiem,że wg tych" fachowców", są to wyprani z mózgu, poddawani terrorowi i permanentnemu mobingowani, bezwolni idioci, oszukiwani co miesiąc na kasie ,nie potrafiący wyzwolić się z jarzma CD Partner. Prawda że przekonujące ? A może po prostu SĄ ZADOWOLENI i nie widzą potrzeby szukania innego zajęci ?. Podobnie jak kierowcy, magazynierzy i inni pracownicy współpracujący z nami od WIELU LAT . Pozdrawiam wszystkich naszych "fanów"-speców od czarnego pijaru, oraz nierobów ,złodziei i pijaków, których (co prawda niewielu-dzięki starannej selekcji kadr) złapawszy na gorącym uczynku- wywaliliśmy na zbity pysk. To właśnie ONI są teraz,, dla tych naprawdę szukających pracy, drogowskazem i źródłem "dobrych "rad. Pamiętajcie że na dobrą rekomendację z ich strony mogą liczyć WYŁĄCZNIE takie firmy w których IM było dobrze- tzn mogli tam: nic nie robić, oszukiwać , kraść i pić ! APELUJĘ zatem do tych naprawdę szukających stałej pracy , godziwej zapłaty i możliwości rozwoju-nie zważajcie na te plugawe oszczerstwa i śmiało zgłaszajcie się na rozmowy kwalifikacyjne- dobra praca czeka ! I pamiętajcie ,że autorzy w/w negatywnych opinii są NIEWIARYGODNI ponieważ NIGDY w tej firmie nie pracowali-z bardzo prostego powodu: CD Partner NIGDY nie miał oddziału w Toruniu... pozdrawiam i zapraszam

mr.
@Mariusz Nyka 12.09.2016, 15:15

Zgadzam sie z panem Mariuszem pracowalem wiele lat w sumie od poczatku jeszcze jako firma EB partner w Poznaniu pan Nyka spoko gosc tylko Krutnik daje popalic a pan Nyka duzo nie wie jak krutnik ludzi traktuje a tak ogolnie to Praca spoko pozdro

drajwer

Witam-owszem szukają kierowców i pomagają (finansowo też) w zrobieniu C.Tylko,ze nie oferują umowy o pracę tylko kontrakt-musisz mieć swoją działalność. Jak to nie jest dla ciebie problem-to ok,możesz wyciągnac 4tys na rączkę,a w sezonie nawet więcej.Oczywiście w porównaniu z kierowcą międzynarodowym TIRA, kokosy to nie są ( ale oni w swojej kabince robią wszytko: śpią pracują, myją się ,gotują, baraszkują itd i jak policzysz na godziny,ale nie te jazdy ,tylko te spędzone w samochodzie,to wyjdzie ci 12 zł/godzinę -a mi dwa razy tyle .No i pracujesz 8-10 godzin/dzień,pięć dni w tygodniu,weekendy wolne, codziennie śpiśz w swoim łóżku, jesz obiad w domu i widzisz swoją kobite i dzieciaki,w sobotę idziesz na Lecha... Bezcenne...

A.C.A.B.

nie pracowałeś?zastanów się,pilnuj się!zapamiętaj nyka,szambelan,krutnik(Wysogotowo)

gajowy

CD Partner nigdy nie miał i nie ma oddziału w Toruniu ,więc nie wiem skąd te wytrzepane opinie o nich ? No chyba ,że to wszystko piszą bajkopisarze,którzy nigdy tam nie pracowali. Jak nie wiesz-to nie pisz głupot

To widocznie pan prez.. ma słabą pamięć...Pozdrawiam

były pracownik

Atmosfera na magazynie i w biurze TRAGEDIA .Pracowałem długo ale jak sie zwolniłem to dopiero wiem co to jest zycie i jak moze wygladac praca w innej firmie. NIE POLECAM

krychu
@były pracownik 28.12.2014, 17:15

Zwolniłes sie ?Ciekawe pracuje tu 3 lata i nie przypominam sobie nikogo ,kto sam by zrezygnował.Chyba,ze to ciebie wywalili-za złodziejstwo, alkohol,albo dwie lewe i teraz wypisujesz głupoty. Idz do Amazona-tam cię wyleczom po tygodniu !

Rafik

Witam a ile można liczyć na magazynie i czy praca jest bardzo ciężka? Co trzeba robić ??

kolo

Chyba nie znacie realiów-CD Partner,pewnie nie jest bez wad,ale skoro mi jako magazynierowi(i wszystkim innym) daje UMOWE o PRACE ( a nie jakoś tam zlecenia,o dzieło,przez pośredników,gdzie ci przedłużajom-albo i nie-co 2 tygodnie),płaci za nadgodziny,soboty i termnowo przelwea kasę,to chyba nie macie zadnego porównania z innymi.Idzcie,spróbujcie gdzie indziej-to moze zmondrzejecie..Polecam np Lechpol-wrócicie na kolanach,tam jest dopiero jazda!

nowosolanin

Witam Czy ktoś wie czy zmieniło się coś w realiach funkcjonowania oddziału w Zielonej Górze bo jutro mam rozmowę na stanowisko kierowcy. A może lepiej mają tam magazynierzy bo szukają na obydwa stanowiska.

kitka

halo halo, zaglada tu ktoś? jutro mam rozmowe o prace w charakterze fakturzystki-kasjerki, praca na dwie zmiany, czy wie ktos jak to wyglada w tej firmie?

bpr

Tutaj piszą Ci, co nie chcieli być dłużej wykorzystywani,i co chcą ustrzec przed popełnieniem błędu,który może wiele kosztować!!!!!!!!! A ponadto chęć do pracy, ludzi wypowiadajacych się wyżej nie ma nic wspólnego z tym, że firma cd partner (celowo z małych liter) zawiązuje [usunięte przez moderatora] umowy z przedstawicielami

lucjusz

Ta firma to jakieś nieporozumienie.

Mariusz

Wszyscy ktorzy zapragną popracowac i sie mocno sparzyc zyciowo i finansowo to zapraszam do tej firmy pana MN. Mlodzi i naiwni nie wiezcie w jakies bajeczki nikogo z tej firmy i nie podpisujcie zadnych umow i tak bedziecie w [usunięte przez moderatora] bici.6 lat tam pracowałem;( pozdrawiam serdecznie .

byla pr

zmywają oczywiście a dyrektor o/zielona góra zakupił nawet specjalną farbę i pieczątkę do nabijania nowych dat

aaa

wlasna dzialalnosc dlugi czas pracy

xx

To napisz tu jakie warunki, bo też mam tam iść na rozmowę:)

aaa

he a ja tam jutro ide na rozmowe o prace w charakterze kierowcy ciekawe co mi powiedza

ppppp

chyba z tą pomocą przesadziłeś.... no chyba że zrobiłeś [usunięte przez moderatora]

mauro zarate

Pod żadnym pozorem nie idźcie do CD partner!Rotacja wśród przedstawicieli co 2-3 miesiące,wszyscy uciekają jak zobaczą co jest grane na początku, zamiast zarabiać tylko dokładasz swoją kasę a to na paliwo, ato na swoja pensję,wszyscy ex cd P wiedza o co chodzi :) i raczej do smiechu im nie jest

16 lat nie ma w tej firmie pracownika z takim stażem(rok zał.2004) no chyba,że sami prezesi co daje do myślenia kto piszę chwalebne teksty!!!

lulu
@anonim 17.08.2011, 09:47

I tu sie mylisz -firma działa od 1993 roku!A ludzi z takim stażem jest co najmniej kilku-sam znam 2 w magazynie,kasjerkę,kilku przedstawicieli. Jak nie wiesz-to nie gadaj

Tak o firmie może pisać tylko sam prezes, który w śmieszny sposób się broni przed racjami innych.Pozdrawiam panie [usunięte przez moderatora]!!!

Witam. prosze napisz mi informacje na temat firmy na emaila mat102@poczta.onet.pl

zbygowart

Pracowalem tam 8 lata do marca2011 r-wspominam dobrze ,niezla atmosfera,warunki srednie(finansowo).Odszedłem,bo miałem lepsza propozycje-niestety jak sie okazało tylko " na gebę"-jak przyszło do wypłaty to dostałem 60 % tego co obiecywali i bylem 1000 zl w plecy.Wiec szukam dalej-chociaz chetnie bym wrocił do CD partner-niestety maja juz goscia na moje miejsce-szkoda

dsd

uwaga uwaga.....zaczyna sie sezon i juz szukaja zeby kogos [usunięte przez moderatora];/....uwzajcie na tych kretaczy..;/

Denzo

Proszę o dodatkowe informacje o firmie cd partner na emalia dykoo@o2.pl z góry dzięki

kapsel

Pamiętam, choć rekrutowali mnie mnie naprawdę bardzo dawno. Zrobili mi 3h szkolenie i propozycję pracy. Faktycznie było tak, że PH płaci za nieuczciwych sklepikarzy. Nie wziąłem tej roboty więc zażądali dużo stów za to wygięte szkolenie. A ja na to, że nie wiem o czym mowa ;). Ich miny - bezcenne!

o

ciekawe czy jeszcze zmywaja zmywaczem daty na piwku:D........

jeśli masz informację to napisz proszę na maila bajbri@wp.pl Pozdrawiam

patiii

NIE IDZ TAM, NIE, NIE. To co sie tam dzieje przechodzi ludzkie pojecie, odradzam mase nerwów i stracona kasa, zawsze cos znajada zeby udupic. wiem co mowie jak chcecie wiedziec wiecej to podajcie meila

ares

A może wiesz coś o oddziale w Zielonej Górze. Podobno szukają kierownika?

c

Odradzam wspolprace z ta firma...pracowalem tam rok. Jezeli chcesz odejsc to stracisz kase ktora wypracowales. Marne warunki wspolpracy - za czasow (usunięte przez moderatora) zabierano cale pieniadze jakie zarobiles w przypadku nie splacenia faktur klientow obslugiwanych przez przedstawiciela (zdarzalo sie ze chlopaki mieli wstrzymywane pensje na cale miesiace). Jak klient zwinal sie z rynku -zapomnij o kasie. Auta firmowe z milionem kilometrow na liczniku,pordzewiale, luksusem byly opony z bieznikiem 2mm. Najgorsza firma ze wszystkich na rynku alkoholi. Radze przeczytac dokladnie umowe wspolpracy - o ile pozwola wam wziasc ja do domu.

dsd

........ogolnie kierowca ostatnio,byl tam zatrudniony na czarno...po czym zwolniony bez powdu...i oczywiscie jak to w tej firmie bywa...nie dostal wynagrodzenia.....reszte prosze sobioe dopowiedziec samemu na temat tej pseudo firmy.....

zainteresowany

Napisz dlaczego i jako kto tam pracowałeś. Mam propozycję współpracy z nimi jako kierowca.

ania

.radze omijac z daleka ta firme........zostaniecie oszukani i wcyckani na maxa......pzdr

Zostaw opinię o CD Partner - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CD Partner