Opinie o CD Partner w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CD Partner. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CD Partner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CD Partner w Poznań

do połowy lutego szuka firma dwóch przedstawicieli, ale uwaga- na B2B. Nie ma u Was zwyczaju, że kandydat może wybrać między uop a samozatrudnieniem? A przy okazji, jakie autko oferują do pracy?

nyka mariusz

Co tam u ciebie czarny tez nie polecam tej firmy firma to byla jak bylo EB partner a nie teraz klamia jak znut nic dziwnego ze na magazynie sie dogadują z kierowcami i szykują im więcej towaru a kierowca za polowe i sie dzielą

@nyka mariusz

Brak odwagi cywilnej,czy grzechy na sumieniu,że podszywasz się pod kogoś innego ?

nyka mariusz

Odwagę to ty masz pewnie donosisz i sprzedajesz pracowników Krzysztof każdego maglowal w biurze i obiecywał premie za donos

Nyka Nowy wpis

Ty to się zamknij ????????????????

Weronika Nowy wpis

@Igor, na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? Czy jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą w firmie? A może wysłałeś już swoje CV? @fakturzystka, bardzo często zamiast merytorycznych opinii spotykamy na forach komentarze pełne negatywnych emocji. Warto pamiętać, że rzadko w firmie pracuje się wyłącznie źle albo wyłącznie dobrze - czasami dobrze jest zwrócić uwagę także na neutralne aspekty pracy w danym miejscu. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe były dostępne dla pracowników w czasie gdy pracowałaś w CD Partnerze?

Igor Nowy wpis

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Warto aplikować, może ktoś doda coś istotnego?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CD Partner się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
fakturzystka

Pracowałam tam kilka lat-po przeprowadzce do Wysogotowa musiałam zrezygnować ze względu na dojazdy. Nie rozumiem tych , którzy tu plują na tom firme. Mam same dobre wspomnienia-miła atmosfera, sympatyczni ludzie, wypłata na czas. Gdyby nie fatalny dojazd to bym tam pracowała do dziś. Pozdrawiam dziewczyny z działu sprzedaży.

Majk

Panie Nyka i krutnik wstyd i jeszcze raz wstyd

Weronika

A jak wygląda możliwość rozwoju pracownika w firmie?

magazynier

Pracuje od niedawna w magazynie. Warunki socjalne dobre, wynagrodzenie niezłe, płacone terminowo,ze wszystkimi dodatkami typu nadgodziny, ewentualnie za sobotę. A zę trzeba pracować, a nie się op......Mnie to nie odstrasza. POLECAM !

PRACOWNIK

PRACUJE W FIRMIE JAKO KIEROWCA I NIE NARZEKAM PIENIADZE MAM NA CZAS KAZDY WIEDZIAL ZA ILE SIE ZATRUDNIA

ktos kto was nie lubi

Tak nie polecam tego zakładu bo to nie firma 0 szacunku pracowałem tam długo byli tam naprawde swietni ludzie kierowcy tacy jak Piotr i Rzak i na magazynie byla atmosfera potem sie wszystko ........... No ale do rzeczy nie polecam

czarny

Nie polecam ale idzie kraść.....

rzeczywisty pracownik
@czarny

To już wiemy, czemu tam nie pracujesz... Nie rób wody z mózgu szukającym UCZCIWEJ pracy. A złodziei wszędzie tępią-więc długo miejsca w CD Partner nie zagrzałeś...

czarny
@rzeczywisty pracownik

Kolego 9 lat pracowałem tam poczatki EB partner i sam sie zwolnilem haaa

TOM

CD Partner dziadowska firma P. Zbyszewski mścity człowiek nosi wyżej (usunięte przez administratora) niż głowę pseudo dyrektorek protegowany właściciela bo inaczej ktoś taki by nie dostał się na dyrektora, doprowadzi firmę do bankructwa klienci zamawiają coraz mnie towaru przez niego. A jak brak mu argumentów to mówi ciągle to samo

amant

No dobra, ale czy niedługo pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się zwłąszcza, że dbają o stabilne zatrudnienie, a umowa jest w pełni respektowana. Wiedzą, że trzeba dbać o niezłe warunki finansowe.

mariuszLp

Polecam kierowcę poczatki trudne ale potem..... No cóż a co dokładnie sie robilo no wiesz nie wypada Tu pisac wredny krutnk to czyta ale pan Nyka spoko pozdrawiam

mariusz LP

Siemanko ja tam nie narzekałem a pracowałem tam dość długo i na magazynie i jako pomocnik kierowcy zyc nie umierać jak sie miało głowę na karku to i sie zarobilo i to podwójnie hehe pozdrawiam pana Krupnika??? Czy jakos tak aaa Krutnika- nie pamięta wòł jak cielęciem był..... Pan Nyka spoko gość pozdr dla czarnego Jacka i dla wszystkich których poznałem i wtajemniczałem.... Było warto

krzysztof krutnik
@mariusz LP

Nie polecam firmy cd partner

Abcd

Panie Nyka. Jak to Pan napisał uczciwa płaca. Gdzie ona jest? Płaca w wysogotowie jest uzależniona od wyników, które w okresie letnim nie są złe lecz płaca razem z tym w parze nie idzie. Tłumacze jako nowy pracownik mając tyle samo jednostek co starzy zawodnicy, nie dostaniecie pensji proponcojnalnej do starych wyjadaczy. Jednostki często są przypisywane na kakretne osoby by miały więcej jednostek w miesiącu. Chodzi o hurty. Wózki często są zepsute, olej wycieka, czas eksploatacji został przekroczony dwukrotnie a wózki nie widziały serwisu. Za to jak to się ma do nierobów. Dam przykład wspaniały logistyk w wysogotowie któremu nigdy nie chce si (usunięte przez administratora) ruszyć do roboty bo to pan i nie pobrudzi sobie rączek. Było sporo pracy mógł chociaż rozłożyć skrzynki na zewnątrz to nie zrobił tego i jeszcze z tekstem do chłopaków ze maja szybciej robić, i są nierobami. Tak więc tam patrzą na człowieka z góry. Gdyż logistyk jak i główny prezes Pan Nyka są osobami wyksztalconymi a żeby się dowartościować zatrudniają osoby do pracy fizycznej przeważnie po gimnazjum bądź średnim niepełnym i się z nich wysmiewaja ze nie są wykształceni niczego się nie dorobili. I o czym my tu mówimy? Pracodawca tuszuje prawdę jak morze. Kobietę z biura wyrzucili gdyż jak to prezes powiedział ( JEST PANI NIE EKONOMICZNA ) po prawie 20 latach jej pracy w tej firmie. Wstyd i hańba. Między prawdą a Bogiem Panie Nyka i tak czeka nas wszystkich ten sam piach, mimo tego czy ktoś jest czy nie jest bogaty. Nie rzycze tego Panu, niech Pan żyje pełnią życia. Lecz ludzi mógłby Pan traktować z szacunkiem jak i Pana podwładni. Pozdrawiam

CD Partner

Tak-zapraszamy ! pozdrawiamy

kecaj

Ja tam pracowałem nie polecam....

kecaj

Komentarze typu ph cd partner to chyba pan Mariusz pisze...

Sarenka

Witam,pracowałam w tej firmie tylko dlatego że byłam desperatką!!! Nigdy nie wiadomo ile się zarabia, czy pani/pan dyrektor ma akurat gest przyznać premię!!!???? a ile "BÓG JEDEN WIE" Pieniądze poniżej godności człowieka!!!! Brak szacunku do pracownika!Zero szkoleń!Zero procedur! ZERO !!! Nie polecam. Firma Krzak.

Zostaw merytoryczną opinię o CD Partner - Poznań

CD Partner