Precy-Tech Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Precy-Tech Sp. z o.o.

kinlos
użytkownik zarejestrowany

ktoś, zawsze warto próbować o ile nie ma nic lepszego na horyzoncie

ktoś

@olka pracowałem tam kilka lat temu.A raczej dorabiałem sobie po godzinach.Nie mam jakichś szczególnie negatywnych wspomnień.Aczkolwiek jednego kolesia pamiętam doskonale-Damian czyli "rube prosie" :)Człowiek ,który po prostu prosi się o ciężkie mordobicie.Reasumując -jak będę naprawdę zdesperowany to zaniosę tam CV.

Plecy Śmieć

Zabawna firma. Do opinii już istniejących dodam że, ogólnie kolesiostwo i denne niektóre postaci. Szczególnie te roobe prosiee z piekar i jego kolega wyglądający jak przybłęda z dworca. sztab śmiesznych majstrów i kierownika który nie ma żadnej siły przebicia nad powszechnie obowiązujące pijaństwo i chamstwo. Firma bez organizacji dla ludzi bez honoru i nie mających wyjścia jak pracować w takim garażu.

Hans

Żeście się namęczyli nad zamianą miast z Bytomia na Toruń. Jedyna firma w polsce jaka istnieje pod nazwa Precy Tech znajduje się w Bytomiu a nie w Toruniu

Zgadzam się z opinią przedmówcy. Właściciel firmy pochodzenia niemieckiego nie uznaje zadnych polskich praw pracownika. Za premie uznaje nadgodziny które sa gołymi godzinami (nie wypłaca 50 i 100%). Właściciel zamiast w ogrzewanie zainwestowal w kamery i czytniki na linie papilarne. Zdecydowanie ODRADZAM!!!

realista

generalnie omijać szerokim łukiem

Zostaw opinię o Precy-Tech Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Precy-Tech Sp. z o.o.