Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Paulina

Kochani, ktoś jeździł z nimi do Niemiec? Piszą na stronie, że stawka dla pracownika budowlanego od 14,50 EU za godz. Prawda to? I zastanawia mnie te prawko jazdy kat. I. To jakieś niemieckie oznaczenie? Mąż ma B...

aleksander bedla

uwaga na firme..to nie firma tylko wielkie (usunięte przez administratora)....firma sciąga ludzi zeby z nich pobierać za mieszkanie...tylko ze to nie miezkania tylko obory, bez minimum godności dla człowieka...byłem tam wysłali mnie to pokoju 4 osobowego...ale to bylo zbite z płyt pomieszczenie przechodnie bez drzwi bez okien z dwoma łóżkami pietrowymi jakies dezelowane lóżka smród kiła mogiła...jak z programu o bezdomnych meliniarzach w tv ...nawet sie nie rozpakowywalem i inni tez odrazu ucieklismy z tamtąd...nie chcą zeby wlasnym autem przyjezdzac bo odrazu kazdy ucieknie...móią ze jedziesz do monachium do pracy a na miejscu wyslylają na zadupie w szczery las 1o km od najblizszej wioski do jakiegos starego baru przerobionego pouciskane łóżka zeby jak bydlo ulokowac z jednym sraczem zepsutym...tam tylko emeryci i stare dziady są co dla nich w życie w chlewie to normalka i nie chodzi o czystosc ale wygląd to rozwalone szopy są jak programy o meliniarzach co po piwnicach śpią....a chodzi o to zeby ludzie pracowali tam a jeszcze kosic 180 euro za nocleg...ja nawet jakby mi tam 300e placili to bym nie został......traktują polaków jak bydło nawet gorzej...posiadam zdjecia z tamtąd jak co to udostępnie

@aleksander bedla

"z tamtąd" :D. Prychłem srogo :D. Jedyny znak interpunkcyjny jaki znasz to wielokropek? Dawaj foty, zobaczymy czy rzeczywiście tak jest.

@aleksander bedla

Chciałeś pracować za 300E? :D.

HENIEK
@PANdrzejek

Niestety ale dobrze napisał ten kolega. Warunki mieszkaniowe nie tylko w Monachium ale i stuttgart to katastrofa. Ci co byli to wiedzą o co chodzi szkoda więcej opisywać. Jak ktoś nowy przyjeżdża i zobaczy to nie ma się co dziwić ze jadą do kraju. Niestety smutna rzeczywistość.

Koło.

Wrzuć zdjęcia do netu.

Kwadrat
@Koło.

No właśnie, dawaj foty, a @czarny1313 czy coś tam niech wyjaśnia!

Grzegorz
@aleksander bedla

Firma jest zorganizowa kierownicy w wiekszosci ok majstrowie tez majstrow..niemilych okolo 20procent ludzie na dole sami tworza niemila atmosfere a potem narzekaja badzmy uprzejmi dla siebie w pracy a wtedy z pracy bedziemy zadowoleni niektorzy ludzie nie potrafia szanowac wspolpracownikow sa zadufani w sobie

@aleksander bedla

zgadzam sie jeden wielki wałek nie polecam nikomu kto chce wystartować z lepszym jutrem bo zostaniesz z dłógami

@michał s

Co to jest dłÓg? A wałek to robi PIS, a nie Polbau. To, że jesteś leń i wałkoń to nie oznacza, że innym się tu źle pracuje.

Ploga
@aleksander bedla

Ja mam tam jechać jest sens??

Janusz Mieszkała
@HENIEK

Jak jest w hotelach? Sa filmy na jubie wystarczy wpisać mój nick w wyszukiwarke. Powodzenia i dużo euraków.

Janusz Mieszała
@aleksander bedla

Głupoty gadasz. Oczerniasz firmę jak wielu tam robotników. Sa filmy na jubie wystarczy wpisać mój nick w wyszukiwarke. Firma jedną z porządniejszych. Pracownicy nie dbają o hotele. Pracodawca nie może więcej płacić, bo przestanie być konkurencyjna stawka w przeciwieństwie do niemieckich zarobków.

Gerard
@Koło.

Wpisz w jutbe Janusz Mieszkała. Na jego kanale są filmy z hoteli w Niemczech.

Gruzin
@aleksander bedla

Bo opole wysyła do pracy też w holandii tak w beznadziejnych warunkach

Robert Frączkiewicz66
@aleksander bedla

Drogi kolego to co piszesz jest najzwyklejszą nieprawdą. Proszę spójrz na filmy w jutubie Janusza Mieszały. Tam są godne warunki i super kadra kierownicza i wiem co mówię, bo też tam byłem. Natomiast te mieszkania, które opowiadasz to tak zwany kurnik i jest to jedno z lepszych hoteli. Nie strasz innych, bo ci się to nie uda.

Witam, chciałbym wyjechać do pracy jako zbrojarz do Monachium na budowę. Czy ktoś może napisać jak wygląda miejsce zamieszkania?

Vitek
@Kandydat

Normalny hotel pracowniczy, bez rewelacji, grunt, że na łeb nie pada.

abc
@Vitek

A jak by ci dali mieszkać w smietniku też byś mieszkał?. Ja przerobiłem pare ładnych lat w tej firmie . Teraz pracuję ....... I mam porównanie jaki ten polbau jest beznadziejny (usunięte przez administratora)swoich pracowników na każdym kroku . Oby polbau wykączył ten COVID :D

Lucky
@Kandydat

Polbau, nie, ma, zbrojarzy, tylko, ciesli

@Lucky

Polbau przyjmuje do pracy wszystkich tych, którzy mają coś wspólnego z robotami stanu surowego. Cieśla, zbrojarz, murarz, betoniarz ale tez młodzi, którzy cokolwiek maja wspólnego z budownictwem i nie boja się ciężkiej pracy na budowie są mile widziani. I mimo pandemii co tydzień jadą ludzie do pracy. A jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe to proszę jechać i sprawdzić. Głupoty piszą tylko Ci, którzy spodziewali się dużych pieniędzy na tzw. nic nie robienie albo tacy, którzy porzucili pracę, bo myśleli, że czeka na nich hotel co najmniej 3***.

Wiedźmin
@czarny1313

No 3 gwiazdki to sumie chyba niewielkie wymagania...

@Kandydat

4 piętrowy hotel w sąsiedztwie islamiści. Na drodze do sklepu zawsze grupka nakazanych figo tagi. Najlepiej po 16:00 nie chodzić .

@czarny1313

Ja po tygodniu podziękowałem. Ganiają jak psów. Wracasz na hotel pół żywy i kąpiesz się na krześle bo nie masz sił stać a tu zaraz trzeba wstawać na rano. Powodzenia.

PANdrzejek

NAKAZANE FIGO TAGI??? Ktoś może o na polski przetłumaczyć?

PANdrzejek

Masz krzesło pod prysznicem?

Panarcyz
@PANdrzejek

Siędzie po turecku

? Emerson
@Kandydat

Czy trdno dostac sie do polbau do pracy na fizycznego specjaliste. CZ JESTROTACJA TZN. JEDNYCH WYRZUCAJA I BIORA NOWYCH FIRMAPOLBAU JEST ZNANA LUDZI NOWYCH DO PRACY MAJA TYSIZACE TYM BARDZIEJ ZE JEST BEZROBOCIE W POLSCE KORONOWIRUS ZNISZCZYL NAWETBUDOWY DDLATEGOPROSZE O ODPOWIEDZ

@? Emerson

Piłeś? Nie pisz. Ale bełkot.

@Kandydat

nie polecam bedzie pan żałował byłem w wielu firmach ale ta po cyrk na kółkach i jeden wielki wałek ja jestem w plecy 1500zł

Darkins76
@Kandydat

Wpisz w wyszukiwarkę jutbe Janusz Mieszała. To majster jakiś co udostępnia na filmach jak jest. Dałbym linka ale zaraz moderacja usunie.

Andrzejleg

Szukam kierownika budowy A konkretnie rejon Frankfurt chodzi mi o nazwisko. Ps. Były trener piłki ręcznej

@Andrzejleg

Trenerem to on nigdy nie był. Piłkarzem i to tylko przez rok. Gwardia Opole.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Konrad Bigda

Witam, chciałem napisać że ta firma to jedno wielkie oszustwo, praca miała być w Mainz po przyjeździe do Mainz zawiezli mnie i kolegę do Hesslitenau trfiliśmy na pokój 2 osobowy po wyproszenuiu się ale cale jedzenie które kupiliśmy w Polsce nam sie psulo od 1 dnia jak próbowałem załatwić żeby ktos to sprawdził to Brygadzista zaczal "żartować" ze widział lodówki po 120euro gdzie i tak już wydalem 15 euro na czajnik ponieważ na kuchni musialem grzac wode na herbate w garnku. Na miesu dopiero mowia ze praca nie jest po 8h tylko 10h z czego przerwa nie jest płatna a ta 1 godzina idzie do baku godzin. Nic po 3 dniach nie zrobili z zepsuta lodówka czy tam chlodziarką jak oni to nazwali ale to nic nie chodziło. Z tym nic nie zrobia bo to Hotel jakiegoś Litwina i im sie ciężko z nim dogadac.Po pracy po 10h plus droga w ta i powrotem wychodzi łącznie jakoś 11h po powrocie z pracy w 1 pomieszczeniu 5 kabin prysznicowych jedna obok siebie i lustra na przeciw 5 chłopa wbija sie i na raz myje. Jak napisalem do Opola o warunkach to kazali mi napisać wypowiedzenie po napisaniu wypowiedzenia mieli nam nie zabierać za cichy wsumie i tak uzywaliśmy swoich odjeli nam 200 euro wsumie to 250 jakby licząc 5 dni po te 90 euro za dzien to i tak wychodzi 450 wysłali nam po 201 euro i zablokowali mi numer telefonu abym nie miał jak się do nich skontaktować do pracy aplilowalem przez Internet do Opola a jak oszukali nas na pieniądze to każą dzwonić do jakiegoś Wiesaden gdzie nawet nie miałem z nimi styczności. Nie polecam same problemy + wyjazd na minus jeszcze musze oddać ze swoich pieniędzy. Powrót musiałem załatwić sam bez pieniędzy i internetu bo nawet zaliczki nie chcieli dac. Radzę sie kilka razy zastanowić zanim ktoś podejmie z ta firmą współpracę.

@Konrad Bigda

Konrad Bigda i Michał Szeliga dostaliście szansę by sobie trochę zarobić. Na miejscu okazało się, że jesteście "Wielkie Pany" którym wszystko się należy. Wy się nawet do sprzątania ulic nie nadajecie. Ostrzegam wszystkie firmy : NIE ZATRUDNIAJCIE TAKICH PSEUDO FACHOWCÓW !!

@czarny1313

Facet Ty się z Nie pełnosprytnym na mózg wymieniłeś, Wielkie Pany ? Cwaniaczku od samego początku trzeba było się o wszystko kłócić wielkie obiecywanie że będzie zrobione a nic nie było robione tylko wymówka że to Hotel jakiegoś Litwina i nic nie możecie zrobić porażka totalnie . Nawet do zamiatania ulic sie nie nadajemy? To Jak widać prawie całość z waszej firmy nawet do grabienia liści bym nie dał. Pracowałeś ze mną że tak piszesz ? Pewnie (usunięte przez administratora) ponieważ nie daliśmy się (usunięte przez administratora)pierw wysłaliście 200 euro później jak z Kolega do was dzwoniliśmy to blokowanie numerów itp w ostateczności dostaliście jeszcze "niby to była pomyłka" ale nerwów przez tą pomyłkę nikt nie zwróci i Opinie były pisane właśnie mniej więcej chodziło nam jeszcze ze nas oszukali w ostateczności dostali ale po wykłócaniu się dzwoniliśmy i rozmawialiśmy z wami kilka razy po 2 tyg , pewnie trochę byliście pewnie zmęczeni że dosłaliście jeszcze jakieś pieniądze. Ale gdybyśmy nie dzwonili to sianka by nie było. Tak czy inaczej Czarny mam taka ksywe od 15 lat ;) , wiec nie dopierdzielaj się że o kij wie o co jak wiadomo że chodzi o to że negatywa Opia poszła. Opinia jest adekwatna do tego z czym w tej firmie się spotkałem. Ostrzegam Wszystkich aplikujących nie zatrudniajcie się żeby potem nie mieć takich sytuacji jak ta. I poza tym Ja chociaż napisałem swoje Imie i Nazwisko w Opini Ty masz na tyle jaj żeby podawać pseudonim . Ciąg się cwaniaczku

@czarny1313

Czarny1313 Nie nadajemy się nawet do sprzątania a tak chcieliście przetrzymać że ani zaliczki na bilet ani jakieś pomocy z załatwieniem Sindbada czy czego kolwiek i tak byście to od wypłaty mogli odciągnąć. Tak czy siak jak jesteś po jakieś szkole i piszesz takie śmieci to widać jaki reprezentujesz poziom . Jesteś cwany napisz chociaż kto to pisze bo Czarny to serio pseudonim mam od 15 lat a potrafię się przedstawić Imieniem i Nazwiskiem. Śmiech na sali

Michał Szeliga
@Konrad Bigda

Konrad nie rób jaj, bo wcale tak źle nie było,a to że Litwinów nie lubisz i robić ci się nie chce to inna sprawa myslales ze za dojazd ci beda placic? stuknij sie w leb czlowieku i tak za te 10 godzin zaplacone dobrze ze nie osiem bo co bysmy mieli robic na hotelu. Ja przyjechalem zarobic i dobrze jest a ty roszczczeniwy jestes strasznie pierwszy raz na eksporcie czy co

@Michał Szeliga

Widać że jaja to robisz sobie Ty ale to świadczy tylko o Tobie i nie masz tych jaj, komentując coś nick'iem Imienia i Nazwiska byłego pracownika jest słabe. Mam to tylko coś do tej firmy kto powiedział że nie lubię Litwinów?. Pracować się nie chciało? Prosić o wszystko juz Mi się nie chcialo. Za jaki dojazd mieli mi płacić kto to napisał puknij sie w leb i naucz czytać ze zrozumieniem i za jakie po 10h zapłacone jak godzina przerwy jest nie płatna to raz a jak wspominasz o jakiś pieniądzach to byście lepiej zwrot za badania zrobili. Załosne

@Czarnypwl

A co, Ty dziecko jesteś, że nie potrafisz sobie biletu załatwić ? Za rączkę trzeba Cię prowadzić ? Skoro umiesz tak "ładnie" pisać to pewnie i z załatwieniem biletu nie powinno być problemu, nie ? Jesteś lewus i tak już Tobie do końca życia pozostanie.

@Czarnypwl

A to Ty na urlop przyjechałeś a nie do pracy ? Wszystko miało być na tacy podane i najlepiej byś sobie leżał w łóżeczku a inni by na Ciebie pracowali ...Niby dorosły jesteś człowiek ale myślenie albo "wielkiego pana" albo małego dzieciaka z przedszkola. Takie pokolenie nam wyrosło.

@czarny1313

Po pierwsze pajacku po co kłamiesz i tyle czasu się zbierałeś żeby to napisać musieliście w kilku usiąść. Miałem problem z Internetem przez cały wyjazd i tak załatwiłem sobie wszystko od normalnego Pracownika. I jaki Sindbad za darmo + jak tak krótko pracowałem to jakie (usunięte przez administratora) 30 % jak nawet ppodatku za nas nie odprowadzaliscie. Skoncz facet pisać śmieci to i Ja juz nie będę musiał już tego komentować. Kim jestem żeby mi sie przedstawiać? Przede wszystkim Człowiekiem który potrafił podpisać sie pod swoja opinia a Ty zachowujesz się jak dziecko a anonimów nie przyjmuje bo zwykły Menel spod sklepu może mi to w tej chwili komentować tak czy siak. Po co sie podszywacie i dopisujecie, Nazwisko byłego pracownika zaznaczając jeszcze ze jest obecnym.

@czarny1313

Weź Ty się człowieku ogarnij, roboty nie masz że od 8 rano tu siedzisz i odpowiadasz na każdy kolejny komentarz i do tego tak opryskliwie?

@Helena

No, nie mam bo jestem już emerytem. A Ty babo nie wcinaj sie w sprawy, których nigdy nie zrozumiesz.

@czarny1313

A w czym jestem gorsza od Ciebie że twierdzisz że nigdy nie zrozumiem?

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Tynkarz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

czarny1313

Widzę, że Pani administratorka mało co umie czytać. Murarz - tynkarz to nie to samo co tynkarz. Proszę być bardziej uważnym.

@czarny1313

I przyszedłeś tutaj po to żeby upominać administratora? Że też Ci się chciało :D W takim razie napisz coś o stanowisku Murarz - tynkarz!

@Helena

Kobito, bo mniemam, że nią jesteś jak nie wiesz to poszukaj sobie u wujka google.

@czarny1313

Ciebie prosiłam a nie jakiegoś wujka...

Czy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Edzio

Czy mozna pracowac jako brygadzista ciesli zdalnie w razie trud'osci moi pracownicy dzwoniliby do m'ie aja bym tlimaczyl jak trzeba wykonac prace tak.wlasnie chcr pracowac bo niechce sie sczepic,

@Edzio

A co to za dziwna praca? jeszcze o czymś takim nie słyszałam, żeby cieśla pracował z domu, to się przecież wyklucza :D No chyba że mowa o jakimś kierowniku ale chyba nie ma szans na to bo kierownik powinien siedzieć na budowie a nie w domu z telefonem. Takie moje zdanie :D

Jurgen

Firma robi sobie jaja wypłaty nie są na czas trzeba dzwonić i się prosić pieniądze niewiele większe jak w kraju nie polecam nikomu

'orient
@Jurgen

Wyplaty sa 10 dnia miesiaca nie wprowadzaj ludzi w blad socjal dobry dobre obiady wstolowce po 2,5euro robota jest raczej dla ciesli ludzie ok oraz troszeczke zarozumialcow co to nie oni wszedzie byli anie maja kultury bycia

@'orient

Co ty za bzdury piszesz. W umowie o pracę jest napisane, że wypłaty mają być na 10 każdego miesiąca. W praktyce nie ma to nic wspólnego. Przez kilka pierwszych miesięcy tak było, potem już były coraz później. W końcu przychodziły nawet około 15. Płacił mi oddział w Niemczech. Facet od rozliczeń tłumaczył się tym, że jest albo sam,albo sezon urlopowy . Majster na budowie w Stuttgardzie, pan A.S, totalne nieporozumienie, ciągle chla. Radzilbym jego przełożonym dokładnie się jemu przyjrzeć. Już prawie caly magazyn z narzędziami wywiózł do Polski, Ciągłe drze ryja.

Filson
@Jurgen

Pracuj od 5 lata od Berlina Norymberga a obecnie sztudgard nie zawsze było kolorowo co do czasu pracy od 7 do 17 z ty ze godzina przerwy bezpłatna a co do dluszych godzin to indiwidulalnie chcesz zostajesz nie to nie. Warunki zakwaterowania na chwilę obecną to zakwaterowanie za darmo a chotel robotnicze to nie mieszkanie prywatne prawda taka że jak się dba tak się ma.... A od 5 lat zawsze kasa najpuznie była do 1

michał s

chcesz być w plecy za wyjazd i wgl to jedz lepszego wałku ci nie zrobią jak w firmie polbau zostaniesz z długami i sszarpanymi nerwami

@michał s

WGL? SSZarpane? Najpierw skończ podstawówkę, a potem się wypowiadaj. Nie dziwię się, że jesteś "w plecy za wyjazd" jak nawet pewnie nie widziałeś co podpisałeś :] Oj ludzie, ludzie...

@michał s

Jak masz zszargane nerwy to może przydałaby się krótka wizyta u psychiatry ? Tak by Tobie na stałe tak nie zostało.

@michał s

A ja myślałem, że firma zafundowała Tobie bezpłatnie przejazd per Sindbad ? Może się mylę ?

michał s

(usunięte przez administratora) zadłuzyłem sie na wyjazd teraz jestem w plecy niee polecam nikomu 201 euro za 5dni po 9h nie wyszło więc żeby nie poodliczali złożyłem wypowiedzenie 3dni wczesniej i wyszło że za darmo pracowałem tu ktoś (usunięte przez administratora) ludzi jak bym wiedział to po 2 bym bez słowa wrucił (usunięte przez administratora) pisza w umowie ze po 8 h sie pracuje co jest 10 z przerwa na ktora sie 30min leci zeby zdazyc

Wiesiek

A co sadzisz o majstrze ksywa budyn, ktory poniewiera przykrymi chamskimi odzywkami podwladnych

Waldemar
@Wiesiek

Na (usunięte przez administratora) odpowiadac kultura dac mu przyklad ze kultura swiadczy o danym czlowieku moze w koncu to zrzumie izmieni sie

Dźwigowy

Cześć wszystkim. Mam propozycję współpracy z firmą ZTB Polbau na budowie w Stuttgarcie w sierpniu. Jakie są warunki mieszkania kuchnia pokój prysznic ? Wiecie o co chodzi. I ile km do roboty?

@Dźwigowy

Wiemy o co chodzi. Wszystkie wymienione rzeczy sa. Niezabaradzo nadaja sie do uzyDq, ale som. 15 km.

@Dźwigowy

A dlaczego pytasz na forach a nie zapytasz kierownika zatrudnienia w Polbau ? Boisz sie ? Ja nie gryzę.

Weronika

@Zenek Niektórzy mogą mieć po prostu takie zdanie na temat pracodawcy, jakim jest firma POLBAU. Jeśli sam jesteś tam zatrudniony, to może podzielisz się nami swoją obiektywną oceną tego miejsca pracy? Jestem pewna, że inni użytkownicy forum na pewno by Ci za to podziękowali.

Zenek
@Weronika

No na pewno mi podziękują, już to widzę. Weronka, ja wiem, że masz spoko fuszkę, wpadasz tu raz na miesiąc i pa3sz czy cosik nowego nabazgrolono, prowokujesz do "niby" dyskusji, pytasz o oferty pracy blablabla. Nie tędy droga Moja... Droga... Strrrrasznie to wszystko sztucznie brzmi. Tak sztucznie jak sztuczna jest atmosfera w Polbale :D.

Arcy
@Weronika

Opinia jednej osoby nie moze byc obiektywna, a tylko i wylacznie subiektywna

Kamil
@Arcy

Wiesz, ze odpisales na post sprzed 3 lat?...

MalaMi

Kto pracuje w polbau Stuttgart przy zalewaniu kielichow ?

Miecio
@MalaMi

Ja tam byłem 2 lata.

alvaro

W firmie Polbau z Opola zakwaterowanie jest w hotelu pracowniczym o marnym standardzie z lat 90 -tych XX w. tj. w Sttutgardzie etc. Pokoje małe i obsukrne po 4 osoby jak na celi. łazienki i toalety zaspaskudzone fekliiami i brak zasów w kiblach i krzycza o remont pomieszczenia. Dalej 80 % wyposażenia pokoji jest ze śmietnika tzw. wystawki to Rumunii lepiej mieszkają. Jedyny plus jest iż jest blisko dwa sklepy Aldik i Lidl oraz kuchnia w której można tzw. stołowce pracowniczje można nabyc ciepły obiad 2,5-4 euro za porcje. Dalej Firma daje 14-15 euro brutto na polską umowę o pracę oraz łachy robocze za ktore trzeba zapłacić 200 euro kaucji jak sie wczesniej zrezygnuje z pracy oraz również potrąca za hotel 180 euro za mięsicąc. Także zarobki wahaja sie 1500-1700 euro netto potraceniu kosztów. Wszystkie soboty są w tej firmie pracujace jesli ktos nie przyjdzie to sie czepiają dobrze iz nie zaczną rozstrzeliwac za hotelem i wywozic nocą jak za Stalina. System ppracy pod nadzorem tzw. majstrów bez studiów inżynierynych ktorzy jedza po budowie jak kolarze i może byc irytujace. Co dziennie przed 6.50h jest tzw. zbrówka rozdzielenie roboty. Przerwy są 2 nie płatnie po 30 min o 9 h i 13.30h. Pracownicy tzw. stali ich wiek siega 50-55 lat srednia zatem firma sie starzeje i za 5 lat zakłąd moze miec kłopoty jednie 10% stanowią młodzi ludzie z różnych środowisk i tzw. łapaniki w intrenecie aby łątac braki pracowników. Kto moze niechaj omija tą frimie i wybierze bezposrednio kariere w niemieckiej firmie albo przez agencje itd. bo polbau to dom rencisty i emeryta. Alkohol jest na pożadzku dziennym w pracy i po takze BHP nie istnieje w polskim mniemaniu.

@alvaro

1. obsukrne - nie ma takiego słowa 2. Sttutgardzie - nie ma takiego miasta 3. zaspaskudzone fekliiami - to nie po polsku 4. zasów - ? 5. pokoji - ? 6. to Rumunii - to W Rumunii Dalej mi się nie chce, bo ręce opadają. Rzucało się na szkołę kamieniami co?

@Madziaro

Czepiasz się gramatyki. Nie o to chodzi w tym wpisie.

@Andre

"gramatyki". Następny geniusz widzę. No właśnie Polbau to idealna firma dla takich jak wy dwaj.

Lesley
@Madziaro

To kolega jakims docentem jest skoro wyklada nam filologie polska myslisz ze inni sa glupsi od ciebie docenciku , .. ''

@Lesley

Ja o tym po prostu wiem i stwierdzam fakt. Widzę to też po twojej bazgraninie, nawet dwóch zdań poprawnie nie umiesz napisać. Nie jestem docentem (jeszcze), ale pracuję nad tym.

Sebastian

Omijać z daleka. Werbownik z Opola nakreśla cud współpracę. Po przyjeździe na miejsce wita cię gość który mówi że, tu Sinbad przywozi taki ja ty autobusem co miesiąc. Następnie gość z za kwarantanna chcę od ciebie 10 euro za kucz. Następnie podpisujesz lojalkę czyli jak zrezygnował byś wcześniej ja 3 miechy płacisz. Pokoje łóżko piętrowe jak w kryminale. Płacisz 9 euro za dzień za pokój . Sprzątanie korytarzy kibli kuchni itd.wedlug grafika. Praca jak praca stare polbalowce wsluguja się przyjezdmi. Kierownik co jeden to... Porażka zwłaszcza siwy Ta firma to (usunięte przez administratora). Gdzie jest prawo polskie na takich...

@Sebastian

Guzik prawda, wcale tak zle nie jest. Jak się jest white, a nie blue collar :D. Hihihihi. Samochodzik służbowy, karta na paliwko, loty do domku. Da się żyć. A no i nie jakiś obskurny hotel z zapijaczonymi menelami, tylko normalne mieszkanko. Polabu - tak trzymać!

@Arek

I wtedy się obudziłeś z tego pięknego snu. Pozdrawiam marzyciela

@Andre

Widzisz, nie wszyscy mają taką samą sytuację jak Ty. Nie chciało się nosić teczki.... A mnie się właśnie chciało i tera mogę sobie w kadrze być i musiać pracować fizycznie, Uwierz mi kolego, takie rzeczy to norma, trzeba tylko nieco zainwestować w siebie.

@Arek

Nie będe z tobą dyskutował bo to mija się z celem. Jakby wszyscy z tymi teczkami chodzili to kto by pracował fizycznie. Trochę szacunku dla zwykłych pracowników by się przydało. No ale cóż. Nie jeden fizyczny ma więcej pojęcia niż gościu z tzw teczką. Pozdrawiam inteligenta.

@Andre

No, ale czemu nie chcesz podyskutować? I gdzie napisałem, że nie mam do kogoś szacunku? Normalni ludzie, normalni pracownicy, w czym problem?

@Sebastian

Sebastian Gorzkowski - nawet nie przepracowałeś miesiąca i taki jesteś już mądry by pisać opinie ? Po prostu nie nadajesz się do pracy.

@czarny1313

O, czarny wrócił i od razu z grubej rury. Witamy ponownie!

Michal

Najlepszaf

@Michal

Co?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Wnusio

Na gębę.

Czy pracodawca Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dzidek

Oczywiście że tak. Motywuję lepsza wydajnością w pracy. Pozdrawiam w tych trudnych czasach..

pomocnik

To zależy co kto ma na myśli mówiąc - motywacja. Jeżeli wyrażenie "bierz się do roboty albo(usunięte przez administratora)." to tak, dość często motywują, zwłaszcza gdy jesteś pierwszy raz.

Miecio
@pomocnik

Złoto komentarz, 10/10, prosto w punkt. :D

Bert

Aaaa, czy, ludzie, sa, grzeczni, dla, siebie, czy, przelozeni, szanuja, fizycznego, jaka, jestatmosfera, w, pracy, czy, donosza, wzajemnie, na, siebie,, ilewychodzi, zaplaty,

Vitek
@Bert

WIĘCEJ PRZECINKÓW!!!!

Henry
@Bert

Ludzie rozni sa tacy ze potajemnie dazy do upadku blizniego doniesie i jak judasz ci wspolczuje a zradosci brzuchem sie smieje majstrowie roznie traktuja pracownika sa ok ale jest paru bez zadnej oglady, nie, potrafia siepo ludzku odezwac

Obserwator
@Henry

Polak za granicajest super wtedy gdy nie zaszkodzil o pomocy zapomnij jestesmy podli dla siebie dlatego nigdy nas inne narody niebeda szanowac pracuje tutroche i wiem jaka jest wokol podlosc i znieczulica tak to prawdaco piszesz jest walka chamska walka o egzystencje kosztem innych ludzie badzmy ludzmi a nie wiadomo kim moze kiedys to zrozumiemy

@Obserwator

A tutaj znowu za mało przecinków. I kropek też nie ma :/

Operator żurawia

Nie polecam byłem na miejscu zastałem jeden wielki (usunięte przez administratora) smród łóżka piętrowe jak w (usunięte przez administratora) nawet nie zacząłem tam pracować tylko spakowałem się i pojechałem do domu strata czasu i pieniędzy Jeśli chodzi o warunki to dają Polska umowę płacą w euro 14-17 euro Jeśli chodzi o cały procesu rekrutacji to jest nieporozumienie chyba o nr buta mnie nie zapytała firma dla ludzi bez kwalifikacji i którzy mają tragiczny standart życia podobno są wypłacalni ale tego nie doświadczyłem Szanującym się operetorą odradzam tam pracować niech biorą po kursie

@Operator żurawia

StandarD, operatorOM. Nie dziwię się, że masz takie niskie zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.