Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

nowmorde

Ej Polbałki co z wami! Kolejny łikend, a tu żadnych pijackich komentów ani faków na baulajtrów ani kierowników? Normalnie się zawiodłem... :/

Maja79

Witam,chcialabym podzielic sie z panstwem krotka refleksja na temat opinii zamieszczonych na forum.Po pierwsze nic z nich nie wynika, nie ma konkretnych i rzetelnych informacji na temat warunków pracy nie mowiac juz o placy .Dobre wychowanie nakazuje udzielic konkretnej spojnej odpowiedzi nie pozostawiajacej rzadnych watpliwosci ani niedomowien.Sama jestem osoba poszukujaca pracy i jestem zawiedziona poniewaz opinie zamieszczone na forum nie udzielaja rzadnych odpowiedzi nawet podstawowych. Po drugie dlaczego wystepuje tyle nienawisci i pogardy dla drugiego czlowieka?Mam wrazenie ze panstwa opinie sa podyktowane zloscia i zawiscia.Nikt tak jak Polak nie potrafi obrazic i upodlic swojego rodaka.I nie mowie tego aby sie wywyzszac przed panstwem ale po to by zwrocic uwage na brak tolerancji na drugiego czlowieka,zawisc i pyche.Jestesny narodem zawistnym,zakompleksionym i wielce nietolerancyjnym wobec samych siebie rodakow a coz dopiero mowic o innych narodach.Nie potrafimy z soba prowadzic rzetelnej konkretnej rozmowy opartej na faktach. Wstyd. Zawisc i zlosc odbiera rozum.A konktretow jak nie bylo tak nie ma.Po co odpowiadac konkretnie i rzetelnie na proste zadawane pytania?Jesli nie chcecie udzielic istotnych i konkretnych informacji nie umieszczajcie na forum niedorzecznych wpisow - farmazonow/ bedziemy wdzieczni za poprawna postawe i kulture osobista/.Od tyle.Pozdrawiam Panstwa i zycze wiecej kontretow,pokory i tolerancji wobec samych siebie i innych...Bo ktoz bedzie nas szanowal jako narod jesli my sami siebie nie szanujemy?

@Maja79

Panno Maju79: przecież 95% tych odpowiedzi to tylko debilny trolling i tyle. Zaden jad i nienawisc tylko robienie beki. Przeciez to forum to jedna wielka wylegarnia i zlot patologii. Niby czego Ty myslisz, ze sie tu dowiesz? Niczego, taka prawda. Poza tym ani pół konkretnego pytania tu nie widzę. Spoko, potrafimy ze sobą rozmawiać rozsądnie, ale do tego trzeba ludzi na poziomie. A tu mamy do czynienia z pozbawionymi zasad ćwierćmózgami, którzy nawet wypowiedzieć się nie potrafią, więc o czym tu gadać? Szkoda nerwów i czasu, niekoniecznie w tej kolejności. Pozdrawiam i życzę cierpliwości do "internautów".

@Guciu

I tu Ciebie Guciu popieram. Może nie wszyscy ale większość tych wiecznie niezadowolonych ludzi.

andrzejleg

Ja przez warunki mieszkaniowe złożyłem wypowiedzenie

czarnn1313
@andrzejleg

Witamy na forum operatora z Legnicy , który dwa lata znosił karaluchy , szacun...

@andrzejleg

I nie rób ludziom wody z mózgu : skończyły Ci się dwa lata i musiałeś zakończyć kontrakt a nie dałeś wypowiedzenie. Powiedz jaki masz interes by tak ludziom mieszać i stwarzać zły obraz firmy , która przez ostatnie lata dawała Tobie dobrą pracę ?

andrzejleg
@czarny1313

To powiedz prawdę jakie są warunki mieszkaniowe bo ja po pięciu tygodniach w Bonn opuściłem tę firmę. Jak Ci odpowiada mieszkanie w chlewie to pracuj dalej.

@andrzejleg

Ale przecież nikt Tobie nie każe mieszkać w kampach Polbau. Możesz sobie wynająć mieszkanie. Firma nie ma obowiązku zapewnić każdemu zakwaterowanie. Jesteś wolnym człowiekiem. W niemieckiej firmie nikt nikogo nie pyta gdzie będzie spał bo to jest zmartwienie tylko pracownika a nie pracodawcy. "Cieńki Bolek" jesteś panie operatorze...

@czarny1313

A ty nie wiesz, że każdy pracownik który wynajął mieszkanie w pobliżu budowy,był przerzucany, na drugi koniec niemiec, bo nie chciał płacić polbauowi za nocleg. A tak w ogóle to zejdź ze mnie.

@polbauowiec

Nie znam nikogo, kogo by było stać na wynajęcie mieszkania w Niemczech, więc nie opowiadaj bzdur.

@czarny1313

A jaki problem wynająć mieszkanie za 500 euro na dwóch, wyjdzie taniej niż w polbaule

@polbauowiec

Już widzę jak wynajmujesz ! Podaj mi gdzie to zrobiłeś a już tam idziemy i też wynajmiemy. Tylko powiedz : dzisiaj pracujemy w Monachium a za miesiąc jedziemy do pracy do Berlina. I co zrobić z mieszkaniem ? Można je wypowiedzieć z dnia na dzień ale wtedy przepada kaucja , a ta jest 3-miesięczna. Stać Cię na wyrzucenia 1500 € ? Bo mnie nie. Więc nie pisz takich głupot o wynajmowaniu , bo nie masz o tym pojęcia.

Do czarnego
@czarny1313

Proszę bardzo: Offenbach, Flurstrasse. Kaucja zaplacona za jeden miesiąc, płacimy 750E na dwóch, dwa pokoje z kuchnia+czesc piwnicy do naszego użytku (tak, tak, toaleta tez jest jakby się ktoś pytal). Również jednomiesieczne wypowiedzenie, wlasciciel bardzo w porzadku człowiek. Wiec nie pitol mi tu, ze "nie mam pojęcia". "Dzisiaj robota tu, a za miesiąc tam" - no to chyba nie wynajmuje z nastawieniem, ze za chwile będę się musial zmywac, pawda? Tylko raczej mam długoterminowe plany. A skoro mam gwarantowana robote w tym miejscu na dwa lata, to nie mam zamiaru mieszkac w jakiejś norze. Za stary na to jestem, a te +-400E za odrobine komfortu absolutnie mnie nie bola.

@Do czarnego

Oj, jak Ty głupio gadasz. Pokaz mi budowę w Niemczech gdzie robota trwa 2 lata ? Którego z inwestorów na to stać ?

LOL!!

Center Manager??? Co Ty człwoieku gadasz, chyba o innej firmie mówimy! Polbau z Opola? Zbierający chłopów z Orawy spod wiejskich sklepó i wysyłający ich jako wykwalifikowaną siłę roboczą na roboty do Niemiec? Center Manager, hahaha! Dobre gościu, uśmiałem się :D

czarny

To prawda, że za hotel jest teraz 10E za dzień

Biały
@czarny

Czarnuszku wróciłeś!! Dzięki za cynk, ale ja słyszałem, że jest 12E za noc. To daje 22E za dobę!!! Zgroza! Pozdrówcie Geparda Gerarda!

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
polbauowiec

W polbale zarobki w Niemczech są jedne z słabszych w porównaniu z innymi firmami

Pala

A wynagrodzenie niemieckie jest super :D Wiem, bo mam :D. Oczywiscie nie w Polbałku, bo stamtad juz dawno ucieklem :].

zenio

Nic sie nie dzieje w Niemczech, mamy wolne :D

mowi

Co sie dzieje na budowach w Niemczech w Polbale.Prosze o info

kolo

To kumpel sciemnia bonow ani paczek nie bylo

Neo

Zadnych bonów ani paczek dla dzieci niebylo.To jakieś glupoty ktoś pisze.

johny

Najlepszego w nowym roku dla wszystkich polbaukow zycze

johny

wesolych swiat polbauki

Jasiu
@johny

Dzięki i nawzajem! Oby nam się!!!

12@
@johny

GOCU CO PODWIESZKA HUBA LIŻESZ DDDD

@12@

Włąśnie o takich ćwierćmózgach jak Ty pisałem. Ladnie to tak pić z niedzieli na poniedziałek? I zanowu pewnie nie wstałeś do pracy i w końcu Cię wywalą. Samozaoranie.

f2
@Guciu

MYLISZ SAM PJESZ NIE TRAFIŁES TAM PRACUJE INI MILISZ SIĘ TU SIĘ MYLISZ NIE TRAFIŁEŚ DUPO LIZIE TAKT HIENY JAK TY SA WŚRÓD NAMI PRACOWNIKAMI DUPO LIZIE DUPO LIZIE DUPO LIZIE

@f2

No i widzisz, znowu się nawaliles i Ci się literki myla, piszesz bzdury bez sens albo się sheftales na klawiature. Wstyd i hanba. Odstaw wodke, zacznij trzeźwo zyc! :D.

roro

Czy ktoś morze mi udzielić informacji jakie są stawki POLBAU w Krakowie

roro

dzięki za odpowiedz ale mnie interesują konkrety jestem starym pracownikiem POLBAU

Mazowsze
@roro

Nie morze, tylko jezioro. :D

Kameleon

A nieprawda gekonku. Pierwsz elepsze info z oficjalnej strony: Przyjmiemy do pracy od zaraz inżyniera z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacyjnych i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Stawka wynagrodzenia do ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej. Wymagana praktyka min. 3 lata. Hę? :D

ExPolbau

:D Też znalazłem tę ofertę :D. Przykro mi, ale "ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K." to nie "Zakład Techniczno-Budowlany Polbau", więc jesteście oboje w złym miejscu. Poza tym to ogłoszenie to jakaś paranoja: - wymagania - Znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie, A dalej: -aplikacje prosimy przysyłać w języku niemieckim. Przykro mi misie - zła grupa.

ExPolbau

Dział koordynacji w Polbau? To istnieje tam coś takiego? Tam rządzi Chaos i Przypadek :D. A tak serio: o pracy poza granicami możesz zapomnieć, bo wszystko w Niemczech obstawione, a na dodatek roboty mało. Możesz się jedynie załapać cudem w Opolu, lub Krakowie. Ślij cefałkę przez oficjalną stronę albo śmigaj do Opola na audiencję do Pana (powstań!) Mirka W. (spocznij!) i kto wie.

eee

Typowi Polbau-owcy,zamiast zetelnie opisac opinie to kłucą się miedzy sobą...

Jasiuzielonka
@eee

AAAA Zetelnie, klUca! Moje oczy krwawiOM!

Orawiak

Naucz się czytac w polbale nie pracuje,tylko w Austri pracuje jak kazdy sznujący sie Orawiak,a co tam w polbale..

Ojeeej
@Orawiak

Heheheh, wiedziałem, że nie skumasz gamoniu i będziesz mnie próbował pouczać. Po pierwsze: AustriI przez dwa i! To raz. A dwa: prawidłowo powinno być: "Już nie. W Austrii teraz pracujĘ". Skoro nie użyłeś żadnego znaku interpunkcyjnego, to wydźwięk Twoje wypowiedzi jest taki, że już teraz NIE pracujesz w Austrii. Kolejne zdanie też jest super: "Naucz się czytac w polbale nie pracuje". Polbau robi szkolenia z czytania, ale nie pracuje, tak? Ty może lepiej się już nie wypowiadaj, bo straszną biedą umysłową jedzie... A w Polbale wypas! Od kiedy Orawiaki odeszły podniesli nam pensje :]

Orawiak

Juz nie w Austri teraz pracuje

Ojeeeej
@Orawiak

Skoro "Juz nie w AutriI teraz" to gdzie?

Orawiak

Roboty sie zlapcie a nie glupoty wypisujcie,nie wyksztalcenie jest wazne tylko spryt w zyciu itd

Ojeeeeej
@Orawiak

Złapać to możesz Ewelinkę za pupkę jak Ci pozwoli. Nie robotę, tylko pracę, to raz. A dwa to, że wykształcenia nie masz, to już wiemy, ciekawe jak CI z tym sprytem idzie. W Polbauku chociaż robisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.