PUH NORDYŃSKI

Łódź

Opinie o PUH NORDYŃSKI

andrzej

niestety nie ma na stronie ofert, ale mają tak szeroki zakres usług w motoryzacji że nja pewno kogoś potrzebują zawsze

mir

Ja równiez mam niepochlebne opinie o tym miejscu. Panuje tam niesamowity "rozgardiasz". [usunięte przez moderatora]" nie ma zielonego pojęcia o obsłudze klienta czy zarzadzaniu zespołem. Przez jego "kompleksową obsługę" i "niestandardowe podejście" tracą nie tylko pracownicy ale i klienci.

Niestety miałem wątpliwą przyjemność pracować tam na szczeście krótko. Jeżeli jesteś odpowedzalną , kulturalną, ambitną i wykształcona osobą omijaj to miejsce z daleka!!!! To nie jest praca dla Ciebie!!!! \\\"Nikt Ci tyle nie da co Ci w PUH Nordyński obiecaja\\\" :)

JA

Jak chcesz nabawić się nerwicy to idealne miejsce do pracy dla Ciebie. Totalne wyniszczenie i zero szacunku dla pracowników. Zarobki bardzo dobre gdy wykonasz plan niemożliwy do zrealizowania.

Zostaw opinię o PUH NORDYŃSKI - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH NORDYŃSKI