Online Solutions Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Online Solutions Sp. z o.o.
3 2 6 1

Opinie o Online Solutions Sp. z o.o.

Roman

Coś zmieniło się od ostatniego wpisu? Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o Online Solutions? Jak wygląda sam proces rekrutacji? Czy jest tu jakaś osoba, która może ostatnio była na rozmowie w tej firmie? Podzielcie się opinią z innym użytkownikami. Ułatwi to im podjęcie decyzji odnośnie aplikacji do tego pracodawcy.

Ilusi0n

Normalnie nie piszę opinii w Internecie na żaden temat ale „skuszony” opisem kolegi opiszę swoje odczucia. Pracowałem w Online Solutions (nie mylić z Online Solutions pro) ponad 2 lata. W odróżnieniu od kolegi pracowałem zarówno w polskim jak i szwajcarskich teamach. Firma owszem jest mała ale projekty są duże (trwające dłużej niż 1,5/2 lata) i małe (1-3 miesiące). Od czasu do czasu wpada coś średniego kalibru (kilka miesięcy do roku). „Brak płynności finansowej” w poprzedniej wypowiedzi trochę mnie rozbawił. Nie zanotowałem w trakcie mojej kariery takich problemów. Kasa zawsze była na czas a i premia wpadła nie raz. Powiem szczerze, że trochę mnie rozbawiła opinia powyżej ponieważ, kto w ogole wie takie rzeczy :D?. U mnie na przykład nie było problemu z „dofinansowaniem” jak chciałem pojechać na konferencje/prelekcje do innego miasta. Z tego co wiem także to DEVy/Admini mogą w zasadzie także od ręki robić kursy Microsoft-u. Także chyba nie jest najgorzej. A i multisport jest! Co do samej jakości projektów to klient dostaje to co zamówił a jakość z reguły zależy od szeregu czynników. Projekty małe owszem są robione szybko ale co do ich jakości to bym polemizował. W małych projektach z reguły jest jeden, góra dwóch programistów (na raz). Jeśli projekt jest naprawdę mały ma jednego dev-a. Jeśli dev jest słaby to sami rozumiecie ;). Na szczęście są inni koledzy, którzy zawsze pomogą oraz testerzy. Ale i tak podobno zawsze nasza wina – testerów wina – jeśli coś nie wyjdzie ;). Wracając jeszcze do jakości W ciągu mojej pracy żadnych błędów krytycznych (chyba) spowodowanych błędem naszej aplikacji nie zaliczyliśmy. Przynajmniej ja sobie nie przypominam (chyba). Co do „presji” – to dla mnie pracuje tam mega zgrana ekipa naprawdę fajnych ludzi. Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś z PMów czy szef wywierał na mnie jakąś presję :D Ale to chyba kwestia indywidualna. Online to nie korporacja, raczej „studio” z naprawdę super ludźmi i dobrą płacą.

Zostaw opinię o Online Solutions Sp. z o.o. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Online Solutions Sp. z o.o.