Gdańsk

Opinie o Sklep Pasmanteryjno-Odzieżowy Elżbieta Gomulińska Agencja Ochrony Alfa Elżbieta Gomulińska

Olga

@Mirek z Jastrzebia Czy pracując na tym stanowisku, można liczyć na dodatkowe benefity pozapłacowe, albo możliwości rozwoju? Jestem ciekaw, ponieważ rynek pracy dynamicznie się zmienia i firmy też często modyfikują warunki zatrudnienia. @andrzej skąd masz takie informacje? Jesteś w stanie to poprzeć argumentami?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Agencja Ochrony ALFA o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

dfghj

a może co do tej umowy @ Mirek K - to tylko kwestian dogadania ?

Mirek K

Umowa śmieciowa . Nie przyjmujcie sie do pracy na ochrone ALFA do obiektów , maszyn budowlanych zostalismy oszukani nie wytpłacono nam wszystkich pieniedzy !!! ostrzegam. Nie pracujcie za friko .Skandal i żal dlaczego w tym kraju tak sie dzieje .

Jarząbek

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.

Mirek z Jastrzebia

pracowałem w tej firmie w ochronie, dobra współpraca, wypłaty uczciwie zawsze w terminie, nie mam żadnych zastrzeżeń, nasza współpraca była bardzo dobra,

andrzej

ta firma zatrudnia swoich znajomych i oszukuje tez troche na wyplatach

pracodawczyni do kitu boi sie wlasnego cienia za pracownikiem nie stanie w obronie .PRACOWNICY SAMI PIJAKI I JEDEN DONOSICIEL .UCZCIWI WYLATUJA Z PRACY TOTALNE DNO TA FIRMA

Słowa kojarzące się z Agencja Ochrony ALFA (np:.solidna, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...3 . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... 5. Od jakiej stawki można negocjować pensję?1300zł/mc Najbardziej podobało mi się w Agencja Ochrony ALFA :atmosfera w miejscu pracy Najbardziej nie podobało mi się w Agencja Ochrony ALFA : szef

Zostaw opinię o Sklep Pasmanteryjno-Odzieżowy Elżbieta Gomulińska Agencja Ochrony Alfa Elżbieta Gomulińska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Pasmanteryjno-Odzieżowy Elżbieta Gomulińska Agencja Ochrony Alfa Elżbieta Gomulińska