Nowa Era sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Nowa Era sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowa Era sp. z o.o.

Krzysztof

W NE obecnie zwalniają ludzi. Generalnie cały rynek leci na łeb na szyję przez pomysły pani minister. Rządowe podręczniki to jeden wielki badziew o czy przekonali się już nauczyciele a za chwilę przekonają się również rodzice których pociechy będą miały same problemy w związku z proponowaną przez rząd edukacją. Firmy nie polecam. Zarządzają tam ludzie trochę z przypadku i bez biznesowego doświadczenia którzy dochapali się przez krętactwo i przez głoszone przez nich samych propagandy sukcesu... i to wydaje się będzie gwoździem do trumny tej firmy... ludzie ktorzy nieumiejetnie zarządzają w kryzysowym dla branży momencie.

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Nowa Era sp. z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Nowa Era sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowa Era sp. z o.o.