Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

Opinie o Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

Damian

Jaka jest rotacja pracowników w tej firmie? W ogłoszeniu na Specjalistę IT podają, że atmosfera jest przyjazna, a rotacja pracowników niska. A druga sprawa, na czym polega możliwość wspólnego opracowania kariery i ile firma płaci?

@Damian

Zapraszamy do składania ofert, na wszystkie pytania odpowiemy na spotkaniu ale już możemy potwierdzić, że rotacja pracowników jest na niskim poziomie a atmosfera bardzo dobra.

Koo

Tak dobrze i wspaniałe w tej firmie jest????a starzy pracownicy odchodzą dziwne????????????

Witam serdecznie ,chciałabym zapytać o zarobki w tej firmie ,jakie wynagrodzenie dla nowo przyjętych pracowników ?

Jaki dress code obowiązuje w Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.?

Pracujący

W biurze obowiązuje strój swobodny. Nie mamy odgórnie narzuconych standardów ubioru.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Koo

Nie polecam niektórym się w głowach poprzewracała pracuje w tej firmie trochę ale szukam pracy chcę odejść z tamtąd jak najszybciej na magazynie wredni ludzie kable niesamowici nie polecam jeszcze te egzaminy śmieszne porażka

Pracuje w Fa już kilka lat i nie zauważyłam żeby ktoś miał 2 zmianę cały miesiąc. Zawsze można pójść do pani Kamili i ustalić swoje zmiany. Poza tym Pani Kamila nie krzyczy na nikogo, wręcz wysłucha i doradzi każdemu a grafik robi sprawiedliwie wyliczając kto ile miał drugich zmian. Dlatego proszę nie oczerniac tu nikogo tylko przyjrzeć się swoim zmianom. Przykro jest czytać taka opinie od Gościa ponieważ uważam że napisał to w nerwach bez zastanowienia. Prawda jest inna. Zachęcam nowe osoby to odwiedzenia nas i sprawdzenia jak wygląda praca u nas. Zawsze pomożemy wesprzemy i wytłumaczy wszystko. Nie pozwolimy żeby nowy pracownik został sam sobie. Poza tym każdy z pracowników ma umowę, wszystkie świadczenia, ubezpieczenie, pracuje 5 dni w tygodniu, wypłatę ma na czas. Raz w roku jest wyjazd integracyjny, nasze dzieci mają Mikołajki my dostajemy prezenty... Nie rozumiem osób którzy źle nas opiniują. O panu dyrektorzy z Warszawy też mogę napisać że to dobry człowiek. To on zmienil tu wiele rzeczy na lepsze, ułatwil nam prace i przyspieszył ja w jakimś stopniu. Rozmawia z nami i jak jest tylko możliwość pomaga nam. Naprawdę pracowałam w wielu miejscach ale ta firmę stawiam na pierwszym miejscu i polecam ją każdemu.

NICO

To ze dzieci dostaja prezenty mają mikolajki albo ze pracuje sie po 8 godz. jestes ubezpieczona itd to uwazasz ze jest wspaniale ??? Co do pani kierowniczki to tez nie masz racji , ale nie warto sie wypowiadac.To pisze chyba jakis lizus albo (usunięte przez administratora) haha

Patryk

Nikt na siłę nie trzyma w firmie i w dodatku w tak świetnej firmie. Złośliwe wpisy to zemsta za utratę pracy w firmie.

Zadowolonaona

W firmie pracuję już prawie rok i nie jest to mój pierwszy pracodawca, więc mam porównanie. To co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło już na samym początku to wszechobecny uśmiech i pozytywne nastawienie pracowników. Czujesz, że oni chcą tu być, że są tu z wyboru, a nie z przymusu. Jako nowy pracownik znalazłam pomoc i wsparcie. Według mnie każdy z nas, pracowników czuje, że jest ważny. W naszym Zespole pracy jest dużo, ale możesz liczyć że będziesz doceniony za swoje zaangażowanie.

Prawda o tej firmie jest troszkę inna a niżeli się czyta w tych usłodzonych opiniach które są tutaj napisane tylko jest problem z wyrażeniem tejże prawdy gdyż natychmiast jest taka opinia usuwana. Zastanawiam się tylko w jaki sposób się to dzieje że na stronie na której powinna być wolność słowa przecedza się to w taki sposób że wszystko jest takie słodkie

Sebastian
@Gość

Witam na stronie gowork jest ogłoszenie na asystenta administracji w Mroczkowie, następnie poniżej pisze że w Kunowie, proszę o informacje gdzie faktycznie jest ta oferta pracy. https://www.gowork.pl/oferta/asystent-administracji-kunow,5zh0wsTKZ8Tafg4Rc9ZQmX,kunow?utm_source=Indeed&utm_medium=organic&utm_campaign=Indeed

HR & PR Manager FA1
@Sebastian

Firma mieści się w miejscowości Mroczków k. Bliżyna, Skarżyska Kam i tylko tam. Pomimo, że w naszych ogłoszeniach pojawia się dużo miast ( jest to robota automatów Gowork) adres jest jeden i to jest fizyczne miejsce pracy.

wieloletni pracownik FA1
@Gość

Moja opinia jest taka - a pracuję tu już trochę i nie jest to jedyne miejsce w którym w życiu pracowałem, że mimo wszystko, że nawet jeżeli nie jest zawsze idealnie to w w sumie jest ok. Firma rośnie szybko, można się rozwijać, szkolić, awansować. Dla mnie to ważne. Pracuje się też 5 dni w tygodniu po 8 godzin. Dla mnie to też ważne, że mam czas na moje własne życie. Wypłata jest zawsze na czas. To też ważne. Atmosfera pracy jest też dobra a że zgrzyty się zdarzają … no zdarzają się … fakt … ale da się odezwać, pogadać, wyjaśnić bo jest z kim gadać. Dla mnie to też ważne. Czy oczekuję więcej od miejsca pracy? Zawsze mogłoby być lepiej - i dlatego zgłaszam potencjały aby było i część z nich jest wdrażanych, więc wierzę że będzie lepiej i szczerze to nie rozumiem co autor poprzedniej wiadomości tak do końca myślał, bo jak tu pracuje to wie, że się da wszystko wyjaśnić i nawet zaproponować zmianę.

@Sebastian

Owszem, to już są nowe zasady i polityka dodawania ogłoszeń serwisu gowork, dlatego też w treści ogłoszenia podkreślamy i pogrubiamy miejsce pracy- na chwilę obecną to jedyny sposób od strony technicznej. pozdrawiam

@Gość

Szanowny "Gościu", żadnych opinii nie usuwamy. Mało tego - zawsze się podpisujemy co piszemy:)

Pracownik FA,

Pracownik FA, Pracuję w firmie Fischer Automotive od roku, poprzednio spędziłem kilkanaście lat w dużej korporacji. Czytając niektóre negatywne komentarze czy słysząc negatywne opinie osób które już nie pracują chcę powiedzieć, iż nie widzę tu wyzysku, zostawania po godzinach pod przymusem czy jak to zostało określone jakiegoś „(usunięte przez administratora)”. Fischer Automotive to rzetelny pracodawca, firmę buduje na zasadzie, iż to ludzie są najważniejsi, inwestują w pracownika poprzez szkolenia, także tym bardziej dziwie się kilku negatywnych informacją jakie przeczytałem.

Michał Ś.

Wysłałem do Państwa dokumenty w celu rekrutacji na stanowisko inżyniera. Jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną i ewentualną rozmowę?

Aktualność
To już 20 lat... tyle lat już jesteśmy na rynku nie tylko rodzimym ale i międzynarodowym!!! Z tej okazji zorganizowaliśmy piknik dla Pracowników FA wraz z ich rodzinami i przyjaciółmi. Impreza objęła ponad 750 osób i było na co popatrzeć:)Pracownicy wraz ze swoimi gośćmi mogli zbadać tajemnice iluzjonistycznego przedstawienia, zbliżyć się do indiańskich rytuałów i kowbojskich zwyczajów, zatańczyć jak oni i wziąć udział w wielu konkurencjach rodem z Dzikiego Zachodu. Oczywiście wspaniałe nagrody dla najbardziej wytrwałych też były...
Jeśli chcesz razem z nami tak świętować kolejne lata istnienia firmy zapraszamy do złożenia aplikacji! Nie może Cię tu zabraknąć!
Lidia

@pracownik, nastały tylko i wyłącznie zmiany w wynagrodzeniach? Bądź także w atmosferze oraz organizacji pracy? Prosiłabym o napisanie jak aktualnie wygląda sytuacja z rekrutacją nowych pracowników do firmy Fischer Automotive oraz jakie są tam warunki pracy. Będę wdzięczna za odpowiedź!

@Lidia

Wszystkie aktualne rekrutacje widoczne są zarówno w portalu gowork jak i na naszej stronie www.fa1.pl (zakładka: praca). W skrócie: należy złożyć c.v wraz z listem motywacyjnym, odbyć rozmowę kwalifikacyjną i podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy. Przejście przez poszczególne etapy skutkuje możliwością zatrudnienia. Jako ciągle rozwijająca się firma idziemy z duchem czasu i wszelkie zmiany na rynku widoczne są również w zarządzaniu firmą, zarządzaniu pracownikami i organizacji struktury firmy.Jeśłi chodzi o atmosferę to stanowimy ją my,pracownicy- więc dbamy o nasze wspólne relacje:)

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

tak...uległy :) tylko i wyłącznie na plus...np. po ostatnich zmianach strukturalnych kilkanaście osób objęło funkcje Liderów Zespołów/Sekcji co wiąże się ze zmianą wynagrodzeń

FA1

Transport : rzeczywiście wielkim ułatwieniem jest własny samochód, choć komunikacja w postaci busów istnieje a przystanek znajduje się kilkaset metrów od firmy. Oprócz tego wielu ludzi dojeżdża do firmy organizując wspólny transport i zwykle można się do takiej inicjatywy przyłączyć. Godziny pracy w magazynie: pierwsza zmiana rozpoczyna pracę o godz. 6.30 lub 7.00 rano a druga o 11.30 i 12.00. Tak wygląda to teraz przy czym jest rozważane wprowadzenie w pełni dwuzmianowego systemu pracy, co podane godziny w takim przypadku zmieni. Stanowisko magazyniera: jest wydzielonych kilka zespołów pracowników magazynu. W zależności od przynależności do danej grupy funkcjonalnej zakres obowiązków i odpowiedzialności jest różny. Niezalenie od wszystkiego firma ma w swojej ofercie niewielkie gabarytowo elementy, co sprawia, że pracę tą są w stanie i często wykonują również kobiety. Na magazynie jest czysto i ciepło (również w zimie). Trochę więcej wyobrażenia da na pewno poniższy film: https://youtu.be/_tvE7EvhKxc (w celu jego obejrzenia proszę skopiować link i przekleić do przeglądarki). W przypadku dodatkowych pytań - chętnie odpowiem :) Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

gosc
@FA1

To ja zapytam o te busy. Skarżysko- Mroczków nie ma, bo pytałem kierowców. Może podajcie nazwę przewoźnika to sobie coś znajdę.

@gosc

firma DARJAN - busy na trasie: - SKARŻYSKO-KOŃSKIE-SKARŻYSKO - SKARŻYSKO-STĄPORKÓW-SKARŻYSKO zatrzymują się w MROCZKOWIE, 150 m od naszej firmy

takrzetego

Obawiam się, że należy przygotować się na niezwykle mocno rozwiniętą sieć kablowania, poczty pantoflowej i przeinaczania Twoich działań i wypowiedzi na Twoją niekorzyść etc. Ktoś pewnie powie "ale w każdej firmie tak jest". Zgadza się, ale tutaj to już przesada.

od 4 lat pracownik FA1
@takrzetego

Nie obawiaj się. Obecnie wiele się zmieniło w tym temacie. Dzięki nowej strukturze wszystko jest jasne i przejrzyste...nie ma potrzeby kablowania :)

Martyna

Czy mógłby ktoś wyjaśnić jaka jest przyczyna tak dużej oferty dla opiekunów klienta z niemieckim? Trochę mnie to zainteresowało ale dobrze znać szczegóły.

@Martyna

Droga Martyno, Rynek niemiecki w naszej firmie to jeden z najszybciej rozwijających się rynków. Zapraszam Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji :)

gość1

Czy są jeszcze przyjęcia do tej firmy?

@gość1

Drogi Gościu, Planujemy dalszy rozwój więc nadal będziemy rekrutować :) Aktualne ogłoszenia znajdziesz na naszej stronie www.fa1.pl/praca jak również na portalu gowork.pl

XXI Ogólnopolskie Targi Pracy -Kielce 2018- 25.04.218

MY BĘDZIEMY a WY?
To dobra okazja do spotkania się z Nami i porozmawiania o wszystkim co Was interesuje:)

CZEKAMY  NA  WAS!!!
Rekrutacje są otwarte:)

Aktualność
Wystawa, zorganizowana przez ITEMF Expo, ITE Group i Messe Frankfurt, tradycyjnie prezentuje szeroką gamę produktów z czołowych rosyjskich i międzynarodowych producentów. Ekspozycja obejmuje następujące grupy produktów: części samochodowych i części motocyklowych, mycie samochodów, wyposażenie warsztatów i stacji paliw, produktów i usług IT, akcesoria i tuning.
Fakty i liczby z 2017 roku:
– Powierzchnia wystawowa: ponad 46 500 tysięcy metrów kwadratowych w 4 pawilonach wystawowych i ekspozycjach plenerowych
– Wystawcy: 1323 firmy z 41 krajów
– Odwiedzający: 25965 odwiedzających w ciągu 4 dni
Fakty z 2018 roku:
– My również tam będziemy!  Zapraszamy na nasze stoisko…

Zostaw merytoryczną opinię o Fischer Automotive sp. z o.o sp. k. - Mroczków k. Bliżyna

• Jak się pracuje w Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fischer Automotive sp. z o.o sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.?

Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.