Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

xoxo Nowy wpis

Czy w najblizszym czasie planowane sa nowe zatrudnienia ?

Nowy wpis

@xoxo

W chwili obecnej poszukujemy Pracownika Produkcyjno-Magazynowego z orzeczonym stopniem o niepełnosprawności.

Michaśka Nowy wpis

Witam, teraz z partnerem nie jesteśmy pewni, nie ma obecnie żadnych ofert? jakiś czas temu zaproszono to podesłania dokumentów ale gdy zerkaliśmy na stronę to jest na niej napisane, że firma nie posiada teraz ofert. wiadomo kiedy będą kogoś szukać?

LA Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Witam wszystkich chciałbym zapytać jak wygląda sytuacja w firmie na dzień dzisiejszy ? czy są jakieś zmiany na lepsze/gorsze jak wygląda atmosfera ?

soso

witam na jakie benefity oraz wynagrodzenia moze liczyc osoba bez doswiadczenia ?

@soso

W Fischer Automotive jest bardzo bogaty pakiet benefitów. Zapraszamy do złożenia dokumentów rekrutacyjnych w celu zapoznania się ze szczegółami.

QQ
@Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

Widnieje teraz oferta dla pracownika produkcyjno-magazynowego, w treści zostało wskazane, że doświadczenie jest mile widziane. czy na początku występuje jakaś różnica w oferowanej stawce jeśli kandyduje osoba bez doświadczenia oraz wraz z nim?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
yyzz

A te dodadki do paliwa na jakiej zasadzie sa rozliczane ? ile mniej wiecej mozna sie spodziewac

@yyzz

Dodatek do paliwa jest jednym z wielu benefitów w naszej firmie. Zapraszamy do złożenia dokumentów rekrutacyjnych w celu zapoznania się ze szczegółami.

ciekawy0

witam jak wygląda zmianowość w firmie od której do której godziny się pracuje ?

@ciekawy0

Na stanowiskach biurowych praca jest jednozmianowa w godzinach 8-16, natomiast na produkcji są dwie zmiany w godzinach 6.00-14.15 oraz 13.00.-21.15

VO
@Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

I tydzień przychodzi się na rano, a następny tydzień na popołudnie? Czy w jakimś innym trybie są grafiki układane? + czy zdarzają się nadgodziny na produkcji?

ciekawy
@Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

a na magazynie rowniez takie same zmiany ?

On
@VO

Jak się nie wyrobisz z zamówieniem to zostajesz aż skończysz

xxx
@On

Nie podkreślasz przy tym, że wliczać się będzie to w nadgodziny? Występuje tu bardziej podejście akordowe czy i co chodzi? normy są poustalane tak, że raczej powinieneś zdążyć?

Fischer Automotive sp. z o.o sp. k. chce zatrudnić na stanowisko Pracownik magazynu kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4000 będą osiągalne?

ciekawy

a jesli chodzi o osobe poczatkujaca bez doswiadczenia na jakie wynagrodzenie mozna liczyc i benefity ??

Wiki

Wy tu o kwocie na rękę piszecie, prawda? :D a nawet więcej to ile i przy jakich warunkach? od nowego roku sporo podskoczyło?

W mieście Końskie poszukiwano kandydatów do pracy jako Główny Księgowy. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.? Jak wrażenia z rekrutacji?

yo

Hej, pytanie do osób, które pracują jako Asystenci Sprzedaży albo w tym dziale chociaż. Chyba, że ktoś wie z innych źródeł. Patrzę w ogłoszenie i nie widzę, żeby podali godziny pracy, czy w takim wypadku to praca typowa od 8 do 16? Czy jakoś inaczej? Dzięki jak coś.

@yo

Na wskazanym stanowisku praca jest wykonywana w godzinach 8-16

XH
@Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

Dobrze wiedzieć, a nadgodziny się zdarzają czy nie ma czegoś takiego w tej firmie? Chciałbym wiedzieć, bo zależy mi, żeby wyjść po 8 godzinach i mieć czas dla rodziny. No i jak z pracą w święta?

momo

Witam forumowiczów , jak wygląda sytuacja po nowym roku? czy nastąpiły jakieś zmiany? na lepsze/ gorsze? czy ktoś może podzielić się wiedza?

Zainteresowana

Czy obecnie poszukiwani są pracownicy biurowi ?

Justyna
@Zainteresowana

Nie wiem czy wtedy byli ale czy teraz może szukają? Opisałby ktoś aktualne warunki i jak praca wygląda?

Katarzyna B.
@Justyna

Szukam pracy biurowej, mieszkam w tej okolicy jestem osobą kompetentną oraz posiadam kwalifikacje

@Justyna

Praca jak to w każdym magazynie, zbierasz części do zamówienia i pakujesz .Wynagrodzenie od 3500 netto ,premie, dodatki do paliwa na dojazdy, na święta, wczasy.Jedyny minus to wymagają od Ciebie jakbyś był po studiach inżynierii no i te kobiety które tam pracują że wsi to stwarzają okropną atmosferę- plotkary

Natalia
@Nikt ważny

Ogólnie polecasz? Piszesz. Tutaj o słabej atmosferze - na wszystkich zmianach tak jest? Możesz dać znać gdzie ta atmosfera jest najlepsza?

@Natalia

Tak na każdej zmianie tak jest ,czy polecam ? hmm.. to zależy od Twojej psychiki

Iwona
@Nikt ważny

A ta pensja 3500 zł netto rośnie? Są podwyżki, jak ma się staż pracy w firmie dłuższy i czy firma do docenia? Albo może są premie za frekwencje, jak nie ma się żadnych absencji?

Bez imienia
@Nikt ważny

Niestety ale z tymi szeptuchami to szczera prawda. To się chyba nigdy nie zmieni i nie tylko w tej firmie - obrabianie tyłków za plecami, nie jest to zatem wina pracodawcy, tylko jak to bywa najczęściej ludzi pracujących.

Justyna
@Iwona

A to 3500 do ręki plus premie i socjale to mało ????? Znasz firmę która płaci więcej????? Premie możesz mieć 1000zl to razem 4500zl To malo dla Ciebie ????

@Bez imienia

Zgadza się w 100% !! Nie jest to wina pracodawcy ale mógłby wprowadzić większą dyscyplinę bo nie widzi tego że pracownice po kątach się chowają i szepcą haha

Natalia
@Justyna

Możesz dać znać od czego zależy ta premia? Ona jest co miesiąc taka sama?? Czy zależna od czegoś? Można mieć wstrzymaną i nie otrzymać?

Bez imienia
@Nikt ważny

Bo szeptaja kiedy nie ma szefostwa, co robić. ????Robić swoje i mieć resztę koło czterech liter. Jesteś w pracy czy na ploteczkach?

BY

Zwróć dodatkowo uwagę, że to stawka pisana jeszcze a marcu, wiecie jak może to wyglądać teraz? mnie zagadnienie związane z ta całą dyscyplina zastanawia. Faktycznie powinna być większa? Na dzień dzisiejszy jak te warunki są pilnowane? Jaka jest atmosfera?

xxxx
@Nikt ważny

a nowo przyjety pracownik jakie ma warunki moze wiesz cos na ten temat? i jakie to wymagania o ktorych mowisz ?

LJ

Hej, widzę że szukają Główną Księgowa/Księgowy i zastanawiam się nad aplikacją ale zastanawia mnie fakt dlaczego tak sporo ogłoszeń jest do nich na to stanowisko? Firma się na tyle rozwija, że tworzy tyle nowych wakatów? Pisaliście o zarobkach około 3500 plus premia, czy takie stawki dotyczą również księgowości? Oferują możliwość pracy hybrydowej, ile dni można pracować z domu?

@LJ

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Głównej Księgowej. Szczegóły pracy na tym stanowisku przedstawimy na spotkaniu rekrutacyjnym.

lolo

witam chcialbym zapytac z jakich okolic dojezdzaja pracownicy i ewentualnie czy mozna by sie z kims zabierac jakby cos ?? prosze o odpowiedz

ON

Dzień Dobry jakie są warunki zarobkowe w firmie na magazynie i jak wyglada atmosfera czy ktos ma jakies informacje ?

@ON

Firma Fischer Automotive zapewnia pracownikom zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Atmosferę tworzą ludzie, a Firma stwarza możliwości żeby atmosfera sprzyjała pracy.

hanio

a jakie zmiany obowiazuja ? jedna czy dwie ?

xx

Witam. chciałbym zapytać o ogłoszenie w sprawie pracy pracownik produkcyjno magazynowy lokalizacja jest podana konskie czy firma ma jakas filie w miejscowosci Końskie ?

KQ
@xx

No ja właśnie też natrafiłem na to ogłoszenie. Oferują w nim, z tego co pamiętam, wszechstronne możliwości podnoszenia kwalifikacji. Wysyłają pracowników na jakieś kursy czy szkolenia - ktoś wie? Jakie to mogą być przykładowo szkolenia?

@xx

Witam, Lokalizacja dotyczy miejscowości Mroczków 4a, 26-120 Bliżyn.

@KQ

Witam, na szkolenia kierujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb każdego pracownika.

Jestem zainteresowana pracą i konkretnie to ciekawi mnie praca jako Specjalista ds. księgowości. Czy jest tu ktoś, kto wie coś o tej posadzie? I o benefitach, bo dają dofinansowanie urlopu. Ile jest tej kasy na urlop dla pracownika?

@Gość

Jeśli spełniasz wymagania obligatoryjne zapraszamy do składania ofert, na wszystkie pytania odpowiemy na spotkaniu.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Fischer Automotive sp. z o.o sp. k. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Opiekun Klienta.

Anka

Opiekun klienta i osoby w biurze zarabiają od 4500netto

Damian

Jaka jest rotacja pracowników w tej firmie? W ogłoszeniu na Specjalistę IT podają, że atmosfera jest przyjazna, a rotacja pracowników niska. A druga sprawa, na czym polega możliwość wspólnego opracowania kariery i ile firma płaci?

@Damian

Zapraszamy do składania ofert, na wszystkie pytania odpowiemy na spotkaniu ale już możemy potwierdzić, że rotacja pracowników jest na niskim poziomie a atmosfera bardzo dobra.

Koo

Tak dobrze i wspaniałe w tej firmie jest????a starzy pracownicy odchodzą dziwne????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Fischer Automotive sp. z o.o sp. k. - Mroczków k. Bliżyna

• Jak się pracuje w Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fischer Automotive sp. z o.o sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.?

Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.