Akces

Toruń

Opinie o Akces

paula

teraz to do magazynu ludzie są potrzebni na cięcie płyt

derek

zmartwię Cię ale to , że nikt nie piszę tutaj na forum od pewnego czasu to nie znaczy niestety , że firma już padła. Sklep internetowy Akces Piekarska funckjonuje bez zarzutów. Łatwo znajdziesz tam informacje zarówno o nich jak i o tym czym właściwie się zajmują. Także pomyśl nad takim sposobem zbierania informacji

miron

jak dla mnie to jeśli ta firma AKCES - PIEKARSKA 27 istnieje, to nic nie robo od jakiegoś czasu, bo nie ma ani ogłoszęń, ani jakiś większych reklam, generalnie wydaje mi się, z eo nich w internecie jest po prostu cisza i nie ma nowych informacji, chyba, ze ktoś z Was tam pracuje i mógłby napisać co nie co więcej..

F16

żenada http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,416146

tomasz w.

to właściciel umieszcza takie ogłoszenia. taki jest poziom.

AKCES

Ta firmeka Akces takie idiotyczne ogłoszenia o pracę daję jak nikt inny a w rzeczywistości nikogo nie poszukują do pracy.[usunięte przez admina]

Poprzednicy mają rację .Akces daje głupie ogłoszenia o pracę a nikogo nie szukają.Nie polecam

tomek

ale ten anonim plecie. bardzo fajna i porządna firma. a własciciel super i uczciwy do bólu ,serdeczny dla ludzi.wszyscy go lubią i szanują.a wielu pracuje aż od klikunastu lat.

Ci�gle glupie ogloszenia o prac� i robienie z ludzi żartow

Zostaw opinię o Akces - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces