vintore

Górsk

Opinie o vintore

mela

nie zgadzam się z tobą @celina. Jeżeli jesteś np. studentem lub emerytem jest to mniej ważne ale normalnie to jest jedna z ważniejszych rzeczy. Ubezpieczenie zdrowotne i emerytura

anonim...

umowa o prace to marzenie scietej glowy ja z zapaleniem pluc musialam isc do pracy bo bym niemiala czego szukac w firmie vintore

anonim...

Właściciel firmy Vintore jest nieprzyjemnym człowiekiem, który wykorzystuje swoich pracowników. Obiecuje umowy o prace i tylko na obietnicach się kończy. Nie ważne jest dla Niego zdrowie pracownika, lecz zysk.

gość

upublicznianie cudzych danych jest karane Art. 23. Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

Nie polecam! Pracodawca jest niegodny swojego stanowiska, wybuchy złości kieruje w stronę pracowników, ważny jest zysk , człowiek jest tylko dla niego przedmiotem.Nie kieruje się wybuchu złości w swoich pracowników, ponieważ oni tworzą firmę.

właściciel Firmy
@anonim 18.04.2014 09:52

Napisałem swój komentarz ale został,l usunięty.Czy to jest portal dający szansę wymiany poglądów ,czy tylko oszczerstw na pracodawców

Zostaw opinię o vintore - Górsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vintore