"Pelikan" Ekologiczna Pralnia Chemiczna

Czeladź

Opinie o "Pelikan" Ekologiczna Pralnia Chemiczna

Klientka

Witam wszystkich którzy chcą się pozbyć ubrań, wtedy gorąco mogę polecić tę pralnie.Ja oddalam tam okrycie wierzchnie które tanie nie bylo i bylo ładne. Po tej niby profesjonalnnej usludze dostalam zupelnie pozbawione fasonu ubranie.Moje zaskoczenie nie mialo granic,po rozmowie z bardzo nie mila i nie grzeczna Panią wlascicielka dowiedzialam sie że to nie ich wina .Porazka przez duże P.Uslyszycie pralnia Pelikan z Czeladzi uciekajcie!!!!

Pether

Chodnik po 10 dniach odebrany w Sosnowcu w punkcie Kolporter na rogu Kaliskiej i Barbary. Pierwsze co zwróciło moją uwagę to, że był oklejony dokładnie tak jak go oddałem. Po odpakowaniu okazało się, że NIE BYŁ PRANY! Miejsce które wymagało czyszczenia nadal miało nieprzyjemny zapach, dookoła czuło się zapach mydła którym próbowaliśmy go wyczyścić w domu, a reszta chodnika jedynie złapała zapach jakiejś stęchlizny z magazynu. Na chodniku były nawet resztki gąbki, którą go czyściliśmy! Po oświadczeniu, że nie zapłacę za to oszustwo właścicielka punktu odbioru potraktowała mnie publicznie jak złodzieja. Nie polecam ani tej pseudopralni, ani współpracującego z nimi sklepu.

anett

Nie polecam tej firmy! Zupełny brak organizacji, na usługę czekałam ok 2 tygodni!!!!!!!!!!!!!!! Odbiór prania- zapewnienia że będą jeszcze w ten sam dzień, oczywiście można czekać w nieskończoność! Tragedia!

Anty - PELIKAN

DRODZY PAŃSTWO NIE POLECAM !!! Jeżeli nie chcecie mieć Państwo zniszczonych ubrań nie oddawajcie ubrań do tej pralni chemicznej. Mój garnitur został zniszczony , a odpowiedź reklamacyjna nacechowana jest arogancją i bezczelnością. Od dzisiaj stawiam sobie za cel ostrzeganie przed korzystaniem z usług tej firmy.

gosia

MASAKRA !!!! !!!!! Oddałam do prania dywaniki które po dwóch tygodniach wróciły w jeszcze gorszym stanie.W odpowiedzi od dyrekcji firmy usłyszałam,że to tak ma być. Obsługa firmy zupełnie się tym nie przejęła. Nie korzystajcie z ich usług NIGDY !!!!!

Yaro

Kilka dni temu odebrałem zniszczony koc!! Gdy zapytałem co mam teraz z tą zniszczoną rzeczą zrobić, pracownica wręcz na mnie nakrzyczała, stwierdziła że jak mi się nie podoba to mam Sobie kupić nowy!! Bardzo chamskie zachowanie,koc oddałem do prania w Chorzowie Batorym, ODRADZAM!! Sprawę skieruję do rzecznika praw konsumenta!!

Zostaw opinię o "Pelikan" Ekologiczna Pralnia Chemiczna - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Pelikan" Ekologiczna Pralnia Chemiczna