Opinie o "Leks" Sp. z o.o. w Tarnów Bycki E. Plater 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy "Leks" Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Leks" Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Leks" Sp. z o.o. w Tarnów Bycki E. Plater 4

ludzie w tym zakładzie to jakaś masakra zmienili godziny pracy nawet na 24 musisz przychodzić, kto to widział żeby w nocy do pracy wstawać ludzie są zmęczeni a jak podpadniesz to zaraz ci premie zabierze.tylko ci co donoszą to mają dobrze dupolizcy! a takich jest tam wielu .przyjmują młodych którzy nie chcą robić i patrzą aby 8 godz i iść do domu a ten co już jakiś czas pracuje to musi zapier..... bo robota musi być zrobiona .

KUBIK

tak o prace za 1600 teraz cos tam podniesli te pseudo podwyzki o 30 zł to niby awans dyrekcja chodzi usmiechnieta ze dali podwyzki po 30 zl :) smiech nic wiecej, Wazne ze nowe auta maja

gorzow

To samo mamy w Gorzowie porazka

natalka1988

w dalszym ciągu to samo a nawet gorzej, pomimo, że były kierownik był młody to miał lepsze podejście do ludzi no i premie były nieco wyższe, Dyrektorzy zmieniają kadrę kierowniczą tylko po to aby sie pokazać przed szefem. Nic sie nie zmianiło a nawet bym powiedziała, że idzie w dużo gorszym kierunku.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
apollo

kuleczka komu się nie spodobałaś?

kuleczka

witam pracuje w leksie a szkoda słów co tam się dzieje. jak nie podobasz się komuś to cie wyrzuci.

???????

I teraz Kolego Napisałeś coś sensownego. Zgadzam się z tobą Tak na prawdę to każdemu jest ciężko.Mieć a nie mieć tego nędznego grosza to jest różnica. Jednak że nie możemy Dawać się (usunięte przez administratora) Bo to nie poprawi naszej sytuacji. Jak zarząd zobaczy że się boimy to będzie poprzeczkę podnosił coraz wyżej. Dojdzie jeszcze do tego że będziemy zasuwali po 24 h za te nędzne grosze. Jednak że błędem jest mówienie pracodawcy i rozgłaszanie na produkcji o swojej sytuacji finansowej.Jak to co niektórzy robią. A co za tym idzie kierownictwo taka wiadomość jest po tym wykorzystywana przeciwko nam. A co do wykształcenia to trzeba przez cały czas się dokształcać. No niestety takie a nie inne mamy czasy

prawda jest wtedy kiedy pójdziesz i powiesz w oczy a nie (usunięte przez moderatora) kogoś za plecamiiii!ale na to nikt nie ma odwagi bo straci pracę więc po co piszecie!!!o ile mi wiadomo to jest tylko pare osób w tej piekarnii które nie boją sie powiedzieć kierownictwu co ich boli.jak jesteście tacy odważni na forum to zróbcie zebranie i powiedzcie co się wam nie podoba .na pewno wszystkich nie zwolnią bo kto będzie tyrał jak wół?

????????

to pewnie jakiś fartuch się tak oburzył. dostał cios poniżej pasa i zabolało.

???????

czego się ciskasz stary?? Prawda boli no nie??

hej ludzie po co pierzecie brudy z pracy na forum, jak się wam nie podoba to się zwolnijcie a nie oczerniacie; bo w oczy kierownikowi nikt nie powie tylko wypisujecie albo gadacie za plecami a jak co do czego to wszystko jest ok

?
@pracownik

Jeśli powie się kierownikowi słowo to zaraz wszystkim powtórzy i wyjdzie się na kapusia więc tutaj nie da rady dochodzić swoich praw , ponieważ jak w każdym miejscu pracy są soje grupki i "klany " rodzinne " oraz znajomych , którzy trzymają się między sobą i gadają za plecami o każdym po kolei .

anonimowo

co już cisza?? parę osób zwolnili i strach was opętał??

W pełni popieram swojego przedmówce ! mógłbym używać nazwisk i przytaczać wydarzenia które miały miejsce w firmie "Leks" Lecz na tym forum nic by to nie dało -proponuję spotkanie (kontaktowe na forum) oraz przedstawienie sprawy w PIP-e w Zielonej Górze zapraszam

Były pracownik tej śmiesznej firmy Leks

Chętnie bym się z Panem Prawnikiem Spotkał na osobności i porozmawiał na temat firmy Leks. To co tam się dzieje to jest jedna wielka paranoja. (usunięte przez administratora)

obserwator

Problem w tym, że jeśli pracownik zainterweniuje i zgłosi sprawę w odpowiednich organach to może się praktycznie pożegnać z pracą. Prędzej czy później zostanie zwolniony, a nikt nie będzie się narażał dla innych przecież. Wpadnie kontrola, może coś się zmieni, ale nie dla tej osoby, która nadstawiła karku. Gdyby postawili się wszyscy, albo chociaż większość, wtedy sytuacja wyglądałaby nieco inaczej. Nie wiem, jakąś petycje napisać czy coś. Coś w rodzaju "Albo się to zmieni albo zgłaszamy to do PIP. Z poważaniem, pracownicy firmy LEKS". Podpisać i rzucić kierownikowi na biurko.

Wiele można by pisać o tym zakładzie ale jedno na pewno się tam sprawdza w 100 % i nie tylko tam bo w pozostałych zakładach również RYBA ZAWSZE SIĘ PSUJE OD GŁOWY

wolf

Z tego co wiem to jak na zakład w okolicy bez przemysłu to coś często ludzi szukają do pracy to chyba rotacja spora

Tajemnicza Obserwatorka

A zresztą co tu mówić cała zmiana nie powinna przyjść do pracy jednego dnia do pracy, to może dało by im to troszeczkę do myślenia i zaczęli by się z ludźmi liczyć. Ale tak nie będzie nigdy ponieważ ludzie są zastraszeni bo jedyny zakład tak można powiedzieć jest w okolicy.

Tajemnicza Obserwatorka

po prostu zabierają ci z setek za wolne dają na roboczym dniu do tak im każe góra Pan każe sługa robi. nie wiecie jak to wszystko się odbywa??

Tajemnicza Obserwatorka

A był taki czas że dawali dwie listy do podpisania. W tym jedna dla nich a druga była zabezpieczeniem w przypadku jakiejś kontroli.

Zostaw merytoryczną opinię o "Leks" Sp. z o.o. - Tarnów Bycki

• Jak się pracuje w "Leks" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Leks" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Leks" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w "Leks" Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Leks" Sp. z o.o.