defor

Śrem

Opinie o defor

Hanna

@baca, nie odniosłeś się do zamieszczonego przeze mnie komentarza dotyczącego podsumowania oferowanych przez defor warunków, a teraz mają sporo aktualnych ofert pracy na stronie internetowej. Może ktoś mógłby teraz napisać czy warto do nich przesyłać cv?

Hanna

@baca, podsumowując polecasz pracę w defor?

Hanna

@bacha, powiesz coś więcej na temat atmosfery?

Marta

Czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w tej firmie? O zarobkach już zdążyłam się naczytać. Interesuje mnie czy praca ciężka, czy osobom nowym ciężko ogarnąć zakres obowiązków czy raczej szybko da się wszystkiego nauczyć? Wiem, że przyjmują kobiety i zastanawiam się jak się ma ta praca na produkcji do kobiet. Ktoś coś? ;)

bacha
@Marta 25.02.2017 20:07

ja tam pracowałam 2 miesiące i sama się zwolniłam,godziny pracy ok i sama praca jest tez do ogarnięcia ale atmosfera jaka tam panuje to jest po prostu żenująca. idź,spróbuj zobacz,może tobie będzie odpowiadać,zależy gdzie i do kogo trafisz.powodzenia.

dobry człowiek

tragedia i jeszcze raz tragedia wypłata 500 na 2 tygodnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nawet mało powiedziane prawie co 2 musi sobie gdzieś jeszcze dorobić bo ma rodzinę i mu nie starcza jak by to zamknęli to największą przysługę zrobili biednym pracownikom którzy robią prawie za tyle pieniędzy co uczniowie na praktykach naprawdę ale wiecie że głupi co będzie za tyle robił zawsze się znajdzie pozdrawiam najgorszą firmę w Polsce

odp
@dobry człowiek 08.12.2016 07:07

stawka od której sie zaczyna to 12,00zł na godzinę i dodtkowa premia miesieczna ok 200zł ale po okresie próbnym mozna dostać podwyżke. Na prpodukcji jest duzo kobiet w różnym wieku i dają rade. Praca od 6 do 14, czasami też w soboty.

baca
@odp 03.03.2017 13:52

Premie nie byly złe,ale przymusowy urlop bo niebyło roboty to przeginka,a latem jak chcesz urlop to dostaniesz ale bezplatny bo juz wypoczynkowego niemasz.

cśśś

Dla mnie najważniejsze jest to, że zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków co znacznie urozmaica zatrudnienie, a ak atmosfera dopisuje to jeszcze lepiej o nich świadczy. W końcu prawidłowe stosunki z pracownikami są najważniejsze. A premie? Dzięki

kk
@cśśś 12.10.2016 11:19

ile nie więcej zarabia?

pracownikodlewni

Przyznam, że jestem szczerze zaskoczony takimi negatywnymi opiniami. Pracuję w odlewni od 2015 roku i nie przypomina ona zakładu o którym piszą poprzednicy. Jestem zadowolony ze współpracy, firma się rozwija i widać zmiany na lepsze.

aaa

Najlepiej na ich stronie, tam wiszą aktualne ogłoszenia.

gall anonim

a co z warunkami pracy dla biurowych? ile godzin w tygodniu, co z nadgodzinami, płatne? jakie zarobki? jaka atmosfera

andrzej

rotacja jest duża bo na produkcji zostawiają tylko tych potrafią pracować a za soboty płacą setki

Stefek

Jest rotacja stąd ogłoszenia pójdziesz, popracujesz - będziesz wiedział dlaczego powodzenia

x

widać w tej firmie trwa wieczna rekrutacja, czyżby taka rotacja pracowników nawet w biurach?

mity

własnie aktualnie poszukują pracownika działu technicznego, złożyłem dokumenty lecz tak naprawde za bardzo nie posiadam informacji dot.pracy tam! Czy odpowie mi ktoś na pyt.: czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo (i jakie są to kwoty), jaki jest kontakt z przełożonymi oraz w jaki sposób odbywa się rekrutacja? Z góry dzięki.

raf

Defor organizacja pracy bez sensowna brakuje narzędzi często materiału do produkcji o co obwinie się oczywiście pracownika. Wynagrodzenia niby na czas ale jakie na produkcji od 1400 do 1800 zł z premiami nie wiadomo jak naliczanymi, soboty prawie obowiązkowe, za które niby się płaci czyli zmniejsza premie i jak by nie liczyć będzie się zgadzać. Wymagania co do jakości i ilości tak jak byśmy zarabiali z 5 tyś. Ogólnie w firmie czym więcej robisz tym mniej zarabiasz.

Marcin P.

@Anonim - zwariowałeś?!?! Jak dostaniesz 2 tyg. to będzie dobrze. Dziwię się, że jeszcze nie skontrolowali tej firemki, to co się tutaj dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Cieszę się, że za 2 tyg. się zwalniam, porażka jakaś. Nie ma co marnować zycia dla takiej pracy.

praca za 1100zł a wymagania jakbyśmy zarabiali 5000zł. Brak premii bo kierownik musi mieć na wakacje. nie szanują ludzi i odnoszą się do ludzi jak do zwierząt. niektórym władza do głowy uderzyła szczególnie Panu (usunięte przez administratora) szkoda gadać!!!! żed jeszcze strajku tam nie było to sie dziwie!!! ale jak zawsze ludzie cykają i tak będą (usunięte przez administratora) za te 1000zł. żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a najlepsze że zwalniają doświadczonych ludzi co robią tam już kilka lat a zatrudniają nowych co nie mają pojęcia o niczym i zwiększają normę przy mniejszej ilości osób masz zrobić więcej, według nich to logiczne. katastrofa!!!!!!!!!

smiech smiech smiech:) nic madrego w tej firmie sie nie dzieje. zarobki pozostaly w miejscu a nawet nizsze, premie to szkoda gadac jałmużna ciagle tylko wymagaja by bylo lepiej i szybciej a nawet nie ma odpowiedniego sprzętu do pracy. więcej w tej firmie porobiło się kierasów,zastepców i brygadzistów niż pracowników.

święta święta

(usunięte przez administratora)świąt nie będzie dajcie sobie spokój. czy premia świąteczna została przelana wraz z zasiłkiem??

miłyi7be2

zarobki w tej firmie to jest kpina no ale musimy utrzymać niepotrzebny sztab dyrektorów i ich zastępców którzy oprócz wyjazdów na wczasy za naszą kasę nie robią nic prawa jest taka jeśli nie zbierzemy się razem, ALU i PVC i nie wywalczymy podwyżek to ich pensje będą rosły a nasze zasiłki zostaną na tym samym poziomie a jeszcze będą talony na święta no tak chociaż by się nie ośmieszali tym 30 000 tys.zł na tylu pracowników to śmiech a firma na plusie cza to wszystko przemyśleć bo chyba strajk wszystkich pracowników ALU i PVC mógłby coś tutaj załatwić

PK81

Byłem wczoraj w tej firmie na rozmowie i to co tu piszecie to jest tylko potwierdzeniem mojej opinii oferują 2000 zł brutto na stanowisko pracownik działu aluminium. Kpina. Może zatrudnia kogoś kto będzie miał nóż na gardle albo jakiegoś studenta któremu taka pensja wystarczy...

Grzybiarz

Panie a sa zapisy na grzybobranie??

kandydat

A ja chciałem sie zatrudnić do tej firmy, bo poszukują teraz 2 osoby na magazyn, ale widzę, ze chyba nie ma po co sie pchac, bo obecnie na magazynie pod Poznaniem zarabiam 2500 do reki, ale chcialem robote w śremie, wiadomo na miejscu.

CNC

sobie taki - 2012-05-04 00:45:36 To z czyms grubszym jest problem;P Pupcia w biegu podcierana.... Hmmmm,moim zdaniem to sa zawody w zalatwianiu sie na czas;)a możesz gdzieś zamieścić zdjęcie z tym zeszytem, bo coś nie chce mi się wierzyć

Jeszcze pracownik

Żałosna firma.. naprawdę darujcie sobie pracę w tej nędznej firmie...

sobie taki

_DeFoR_

Nawet w spokoju nie mozna zalatwic potrzeb fizjologicznych. Przed wejsciem do WC jest zeszyt wpisow z czasem o ktorej sie wchodzi i wychodzi. buhahah Ogolnie jedna wielka porazka!!!

z

Pozdrowienia dla największego (usunięte przez administratora) i nieroba w Deforze (usunięte przez administratora).Znam wiele dziwnych kobiet,ale ta to ewenement na skalę ogólnopolską.Wyrazy współczucia dla małżonka-wporzo koleś. Jeśli ktoś się tam przyjie do pracy,to niech na siebie uważa,bo takich "ludzi" tam o wiele więcej. (usunięte przez administratora)

i\'m

Po prostu śmiech ludzi którzy dla nich pracują mają gdzieś oni na świątecznym stole będą obładowani a my co suchy chleb chyba jeść będziemy takie będą święta żadnych bonów nic a socjalne pewnie nadal jest i my z tego nic nie mamy. Przykre jest co się dzieje ale w końcu im to wyjdzie(usunięte przez administratora)

i`m

to ile jeszcze pociągnie Def... ?

bukake

a co?? wszyscy byli chorzy??

odp

większość działów nie miała premii

i`m

PREMIA ?????????? Generalne rzecz biorąc PREMIA to pojęcie względne ... 100-500pln PREMIA ??? Tssssss........ 3500 to są opłaty obecnie... . a premia w kwocie 100-500 to już przelewki co ?

zrezygnowany

ja pierd..le , .. lata we firmie 1250 zł wypłaty , ludzie jeżeli to czytacie nie podejmujcie pracy w tej chorej firmie bo podzielicie los innych nie dawno przyjętych a już zwolnionych. Z ludźmi robią co chcą. A do tego wszystkiego jeszcze te zastraszania za strony (usunięte przez administratora)

hmmmmmm niebawem starych pracowników nie będzie - a gdzie jeszcze zatrudnianie nowych?! Ciekawe które działy podzielą los opustoszonego działu ofertowania - księgowość? zaopatrzenie?

l`m...tak długo jak tylko nam się spodoba....to nie strona "moja ulubiona telenowela" lub "telezakupy mango".... nie wyrażamy opinii o produkcie do czyszczenia butów tylko przestrzegamy potencjalne "nowe" osoby, których chyba i tak już nie będzie, że sytuacja wcale taka ciekawa nie jest jak się wszystkim wydaje i wcale nas tak dobrze nie traktują jak to na stronie int. napisane jest, ale widzę że ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie podoba się? Wypraszam. ;)

Realista

W sumie masz rację - nie ma nad czym już płakać. Trzeba spakować walizeczki i uciekać w siną dal - to co się teraz dzieje tylko do takiego rozwiązania prowadzi. Albo sam się zwolnisz albo Ciebie zwolnią. Ciekawe który następny dział poleci, ahhhhh. Oby tak dalej a Defor zniknie z powierzchni Ziemi.

I`m

JAK DŁUGO BĘDZIECIE PŁAKAĆ NA TEJ STRONIE ??????????

anonim - 2011-09-14 23:09:00 defor- najwieksza zenada w ktorej przyszlo mi pracowac wyplata zawsze zalosna warunki jak w PRL a kierownictwo w tym przypadku (usunięte przez administratora)to ha ha ha co on tam robi??? niech juz lepiej idzie na emeryture bo i tak nikt nie liczy sie z tym zalosnym czlowieczkiem tudziez (usunięte przez administratora) ... nir potrafi nic zalatwic nadaje sie wylacznie do zamiatania ulic i to na wsiach... Słuchaj no!!! Robię w tej firmie parę ładnych lat i proszę ciebie,nie wypowiadaj się na temat kierasa!!! Nie znasz go i nie pisz takich bzdur. Jak trzeba to wstawi się za pracownikiem. Co do (usunięte przez administratora) to też nie masz racji. Ciekawe czy ty stawiałbyś się swojemu szefowi?? pewnie nie bo wyleciałbyś na zbity ..... . Ja nie narzekam na współpracę z kierasem. Czasami za dużo truje,ale takie jego stanowisko i funkcja. A ty widać pracujesz krótko wiec się nie wypowiadaj. Pozdro dla (usunięte przez administratora)

pinkus

Panowie i Panie o czym my tu wogóle mówimy my ostatnie ogniwo łańcucha czyli zwykli robole zawsze bedziemy dostawać po (usunięte przez administratora) tak zawsze było i nie ma o czym dyskutować jestesmy (usunięte przez administratora) do roboty i (usunięte przez administratora) mamy do powiedzenia robia z nami wszystko co im sie podopa i tak nikt sie nie sprzeciwi władzy nad nami bo moze polecieć chociaż jest okazja bo i tak niedługo za duzo nas nie bedzie ...nie ma co dyskutować (usunięte przez administratora) robolowi niech nie moze wziaść urlopu bo nie ma bo firma mu juz go wykorzystała, nie ma prawa zachorować po straci premie ma prawo jedynie wziaść urlop bezpłatny i cieszyć sie ze zyje...szkoda słów... pozd dla ekipy z PVC

kukula

sie zastanawiam po co jest takie jedno stanowisko na hali pvc??

Nie narzekaj na kierownika tego, bo mozesz miec gorszego:)

taki se

witam:) no i sie zaczyna,jak nie obnizka to premia za chorobowe (usunięte przez administratora) do zera!!! Nie lepiej kontrolowac tych co sa na chorobowym?? Nieeeeee,lepiej (usunięte przez administratora) naprawde choremu ktory nic za to nie moze ze akurat zachorowal!!! jeden dzien wystarczy by motywacja do pracy spadla do zera.... ŻAL!!!!! teraz to lepiej chorowac miesiac albo wziac urlop,ale branie urlopu to tez podstepna zagrywka. Wszyscy wiecie jaka. Usiasc i plakac,to tylko pozostaje. Pozdrawiam:)

Magazynier

Haha a ja chyba wszystkich zadziwię stwierdzeniem, że bardzo chętnie bym wrócił na magazyn pvc ;]' Nawet za te pieniądze, które miałem i do tych ludzi, w których otoczeniu pracowałem ;) wózeczkiem też bym chętnie pojeździł :D ale cóż teraz pozostaje mi dyganie (ciężka praca) na dachach ^^ Pozdrawiam(usunięte przez administratora)

gall

Kary nie zamierzam sobie wymierzać. Masz rację, brakuje jej wszystkiego, ale Panią kierownik jest i tego nie zmienisz. Podobno (usunięte przez administratora) nie umie przyznać się do błędów swojego działu i często zamyka się w swoim biurze udając, że jej nie ma - potwierdzacie to? Tak to już jest w naszej firmie - nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miejscu.

Czester

Tak bubel ! Wieści było by sporo, ale żal pisać o tej Waszej firmie !!! Szkoda klepać w klawiature ! A co do(usunięte przez administratora) - Kto ją nazwał tutaj kierownikiem niech sobie sam wymierzy karę !!! Kierownik powinien być : Wykształcony, mieć aparycję i kulturę osobistą, a przede wszystkim znać się na swojej pracy i pracy swoich podwładnych !!! (usunięte przez administratora) niestety brakuje wszystkiego ! ( z tego co się orientuję ) Pozdrawiam myślących pracowników żałosnej firmy Defor ( cóż pracować gdzieś trzeba żeby mieć na chleb - TYLKO dlaczego za takie NĘDZNE pieniądze pracujecie to ja nie wiem )

gall

pięknie Czester pięknie Pani kierownik na pewno ucieszy się z tej wypowiedzi hihi. W końcu to 100% prawda. A co powiecie na temat innych kierowników, koordynatorów?

no fear

NO, TO CZESTER POJECHAŁ PO BANDZIE:P;P:P KOZAK:)

blubel

Nooo Czester, nieźle jesteś zorientowany:) Jakieś nowe wieści???

Czester

Nie dziwota że jest źle skoro zwalnia się ludzi którzy mają pojęcie o pracy ale nie pasują (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o defor - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie defor