Pizzeria "Da grasso"

Opinie o Pizzeria "Da grasso"

lakkah

uu to słabo @3e że trzeba mieć własne auto :/ A jak jest z paliwem? Rozumiem, że koszty paliwa pokrywa firma? Tak czy inaczej to dostawca ponosi koszty amortyzacji auta...

Słowa kojarzące się z Pizzeria "Da grasso" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Pizzeria "Da grasso": Najbardziej nie podobało mi się w Pizzeria "Da grasso":

Zostaw opinię o Pizzeria "Da grasso" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria "Da grasso"