Opinie o HIP Poland w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HIP Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HIP Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HIP Poland w Bielany Wrocławskie

Patrycja

A znowu kogoś szukają do księgowości?

gosc
@Patrycja

Tak, co chwile jest ogłoszenie. Wiadomo co sie tam dzieje?

@Patrycja

Rotacja pracowników presja stres przełożony. Tam ściany mają uszy.

Czy często w firmie HIP Poland zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tylko jako magazynier

QA

Często magazynier czasem do działu jakości. Wszędzie tam gdzie nie płacą to szukają ludzi. Teroria jest taka że obiecują wszystko i nagle po kilku miesiącach realia

Jak szefostwo w HIP Poland? Spoko traktują ludzi?

ziuta.gs@interia.pl

To zależy na jakim stanowisku pracujesz

QA

Słabo nawet nie ma dzień dobry.

Czy można liczyć w HIP Poland na prywatną opiekę medyczną?

Biscaya

Tak, jest Medicover:)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HIP Poland? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Logistyk

Niestety, ale nie polecam pracy w logistyce w firmie HI-P średni okres pracy na stanowiskach planista, zakupowiec, obsługa klienta czy transport nie przekracza 6 miesięcy. To co się dzieje w magazynie woła o pomstę do nieba, codziennie zdarzają się zdarzenia niebezpieczne. Bijatyki w magazynie gdzie lecą zęby to nie jest nic niezwykłego. Nie toleruje się tam obcokrajowców ani nowych pracowników. Szef logistyki niestety ale bardzo niekompetenty na tak poważnym stanowisku, nie rozmawia że swoimi ludźmi, nie posiada wystarczającej wiedzy a najgorsze ze (usunięte przez administratora) pracowników. Dziwię się tylko że sternicy zakładu widzac tą sytuację nadal ja tolerują. Wydaje się że nie wszystkim zależy na utrzymaniu swoich pracowników, wychodząc z założenia e jak nie ten to przyjdzie kolejny, a co na to wszystko dziunia al HR? Czy tam nie widać rotacji pracowników w logistyce? Czy szefowa HR sie tym nie interesuje? Czy służby BHP nie widzą zagrożenia płynącego z magazynu? Proszę was tylko o jedno, jak dojdzie do wypadły z udziałem wózka widłowego to nie mówcie potem że nie wiedziliscie o zagrożeniu że nie było jasnych sygnałów o zagrożeniach. Są też pozytywne strony oracy6w tej firmie, chaos jakiego można doświadczyć w logistyce uczy szkoły życia jakiej nie dostaniemy w innej firmie. Ja już się z wami żegnami trzymam kciuki za praciwnikow którzy pozistaja6na poklafzie6- wytrwałości życzę! I żeby nie było że tak jest od zawsze, ja osobiście byłem zatrudniany przez kompetentną osobę która była moim szefem, nie zawsze byliśmy zgodni ale zawsze miałem wsparcie którego teraz brakuje. Pozdrawiam Logistyk z niewielkim stażem w firmie.

@Logistyk

Opisujesz sytuacje, które nie powinny mieć w firmie miejsca. Do pracy w magazynie są przyjmowane tylko osoby, które mają uprawnienia na wózki widłowe, czy można także liczyć na zatrudnienie nie mając doświadczenia, a kurs na wózki zrobić już pracując? Napisz o tym proszę.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi informacjami o HIP Poland? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

operator

Tu nikt nie wypowiada sie bo ludzie szybko szukają innej roboty 1-2 mies i cały dział wymienia się. Kierownika wyprowadza w asyscie ochrony inni porzucają pracę. Taka firma takie realia żę gonią miedzy maszynami operatorów i opiernicz dlaczego nie ma normy dlaczego tak dużo odpadów.

@operator

Faktycznie średni czas pracy tam to 1-2 miesiące? Dlaczego ludzie tak często odchodzą? Chodzi o tą kiepska atmosferę, o której wspomniałeś?

molding
@Jakub

Są ludzie którzy pracują już ponad 12 lat. Ja pracuję już 2 lata ale szukam lepiej płatnej. Ale nowi pracownicy rzeczywiście długo nie zostają.

Mam nadzieję że mowisz o linii 6000 ze zmiany p Barbary

tak linia 6000 p.Barbary nienosna plotkara to ta nowa tleniona gruba z bielawy

@bolo

to nie tylko tleniona jest plotkara tam duzo jest lizuskow p Basi co niektorzy sa heppi ze odeszli z tej linii

Mix
@bolo

Jest jeszcze jedna z oleszny wszystko wie

@bolo

(usunięte przez administratora) i jej najlepsza koleżanka (usunięte przez administratora)coś takie ostatnio nerwowe chodzą, Szef się zmienił i nie ma już przesiadywania w ciemnym kącie. Nareszcie wszyscy są traktowani jednakowo, miło było zobaczyć kierowniczkę (usunięte przez administratora) pracująca na linii jako operator.

Xx

Witam Czy w firmie prowadzona jest rekrutacja? Jaki jest system pracy i zarobki? Jest realna szansa na rozwój?

Jaruś

Może słyszał ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Jak przebiega i jaką umowę proponują?

Edek
@Jaruś

Tak prowadzi rekrutacje bo biuro czy techniczni szybko zmieniają pracę. Czasem nawet CV nie wymagają byle by pionek był i oczywiście wybierają kandydata z najniższą proponowaną stawką. Do okoła są ine wtryskownie gdzie zarabiasz tyle samo zamiast brutto to netto i spokojna praca.

Cud
@Jaruś

Niech każdy omija tę firmę szerokim łukiem produkcja bubli wiedzą co wysyłają potem pretensji do ludzi bo reklamacja każdy dział przeżywa kryzys. Flaki sobie wszyscy wyrywaja zabiera się pracę do domu po 13 godzinach i tak źle, króluje ignorancja. Jak dobrze to szefo odcina kupony od wygranej. Pojawia się problem chłopina orkiestra jedno osobowa wszystkiemu da radę. Zero szacunku o dobrym słowie zapomnij. Bądź mądry człowieku i uciekaj to miejsce bez przyszłości zarobki byle jakie, nic ująć nic dodać nie ma działu w którym jest super wszędzie źle. Nie polecam.

@Edek

Czy mogłbyś opisać dokładniej, jak wyglądał przebieg rekrutacji? Jak wyglądają poszczególne etapy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

operator

Jakieś parę dni wstecz dodano negatywne opinie. ciekawe dlaczego znikają? Pewnie Pani z HR zastawania się dlaczego negatywne .. bo taka firma i taka prawda. Ilość osób które sie wymienia w w ciągu 6 mies to 1/2 załogi pozostałą cześć zwolniła sie i nie ma pracowników. Standard to zamieszanie bałagan brak kasy brak inwestycji.

W Amazonie pracuje się 12godz tak dla przypomnienia

beka z hip
@Ziuta

Tak dla przypomnienia w amazonie pracuje sie 10.5 godziny sa trzy przerwy dwie po 15 min. i jedna polgodzinna praca odbywa sie w klimatyzowanej hali w hip klima dziala tak ze wykrecasz skarpetki po pracy

@beka z hip

to ja juz nie wiem o co tutaj chodzi skoro jest tak zle to szukam innej pracy np w zmazonie skoro sie tak nim chwalisz bo narzekac to kazdy potrafi a ipolecam prace w jednym z lg tam dopiero jest jazda pozdro

Fuckyou

Sory memory w amazonie nie pracuje sie 12 h

Zuzanna

@Pracuś a w jaki sposób Ty jesteś związany z firmą? Czy dobrze rozumiem, że masz na myśli to, że HIP Poland obecnie ma problem ze znalezieniem pracowników? Obecnie wielu pracodawców jest właśnie w takiej sytuacji. W swoim wpisie wspominasz też o produkcji. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tym dziale?

Pracuś

Za te pieniądze co oferują na produkcji to nawet Ukraińcy nie chcą robić.

Zuzanna

@Ziutamógłbyś powiedzieć coś więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie? Na jakie benefity mogą aktualnie liczyć pracownicy?

pspa

No najlepsi ludzie tam mają umowę o pracę @lenka to fakt.

bolo

nie pisz bzdur @Amm umowy smieciowe przez agencje tymczasowa human pro na miesiac czasu nazywasz stabilnym zatrudnieniem najpierw sie przyjmij i popracuj nastepnie napisz opinie

bolo

a gdzie tam podwyzki? wystarcza nam sama satysfakcja ze pracujemy dla swiatowej firmy za garsc ryzu

Ziuta

No nie wiem czy pracownicy agencji sa zle traktowani wyrownali im place do stalych pracowników to czego jeszcze chca a po drugie firma ledwo zipie moze jeszcze chcieli by podwyżek?

ziuta

ja pracuje w tej firmie 6 lat i atmosfera w firmie bywala roznie jak to sie mowi raz pod wozem raz na wozie ja ogolnie nie narzekam jak sie ma troche mordy to ogolnie da sie wytrzymac

bolo

jezeli podloga i sufit to to samo to atmosfera w tej firmie - montowni stoi na bardzo wysokim poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o HIP Poland - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w HIP Poland?

Zobacz opinie na temat firmy HIP Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HIP Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HIP Poland