Dicoria Group

Opinie o Dicoria Group

Leon

Trochę słyszałem o Dicoria Group i to dobrze słyszałem.

Dominika

@Wiedzacynie jestem pracownikiem firmy Dicoria Group. Dlaczego według Ciebie firma jest niepoważna? Z czego dokładnie jesteś niezadowolony? A może ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w Dicoria Group?

wiedzący
@Dominika 25.09.2017 13:57

Cieżko zostawić opinie, jeśli przez cały czas rekrutują, a nie ma odpowiedzi z ich strony, trochę takie czekaj, czekaj ale się nie doczekasz. To mała firma to kto ma się wypowiedzieć? Ze strony trudno się czegoś dowiedzieć.

Wiedzacy

Dominika Ty tam pracujesz, że pytasz czy ktoś jest zainteresowany pracą na takim stanowisku? Moim zdaniem firma jest niepoważna-raczej osoby, które zajmują się rekrutacją. Z tego co wiem, to firma rodzinna - mama, tata i syn plus chyba ze 2 osoby o innych nazwiskach.

Dominika

Aktualnie firma Dicoria Group poszukuje na stanowisko Specjalista ds. Kontaktów z Klientami. Z oferty można wyczytać, że oferują oni zatrudnienie w oparciu o dogodną formę zatrudnienia, szkolenia wstępne i okresowe, podnoszące kompetencje, udział w innowacyjnym projekcie, wynagrodzenie stałe oraz system premiowy zależny od wyników pracy. Czy jest ktoś zainteresowany taką posadą?

Leon

Słyszałem sporo dobrego o firmie i w związku z tym mam pytanko. Czy pracuje sie tu w dobrej atmosferze? Czy na etacie kontakt z klientami da się w miarę zarobić?

Dominika

Dicoria Group zajmuje się wsparciem przedsiębiorstw w zakresie kreowania świadomej polityki personalnej w celu wypracowania jak najbardziej efektywnych metod rozwoju.

Szkolony przez DG
@Dominika 11.03.2017 16:25

A ja mam pytanie do przedmówcy. Dlaczego sami jako szkoleniowcy nie stosujecie swoich metod w swojej pracy? Teorie przekazujemy pięknie, ale praktyka pokazuje co innego

Diesel

Mam marzenie, mam nadzieję że się spełni, ale chciałbym tutaj pracowac, bo już bardzo długo jestem bez pracy i mam takie pytanie - czy ktoś wie jak się tutaj w miarę prosto dostać czy nie macie takich informacji?

kw

a jak kolego z płatnościami u nich

Mario6202
@admin 05.06.2015 17:35
Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Dicoria Group Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię....

Dzien dobry Czytajac opinie daje sie zauwazyc, ze nikt nie wspomina. "Dicoria Group" to posrednik szukajacy pracownikow dla swoich zleceniodawcow

Zostaw opinię o Dicoria Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dicoria Group