Reeko S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o Reeko S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reeko S.A.

oho

A wiecie jaka teraz panuje atmosfera w firmie? Dzięki

recu

Ja zapytam troszkę inaczej, chciałbym poznać działanie firmy reeko, jako przyszły specjalista inżynierii środowiska chciałbym się dowiedzieć jak oceniacie działanie reeko w recycligu opakowan, czy ta firma jest popularna. znalazłem firme w wyszukiwarce i bardzo mnie intersuje jak ona sobie radzi na rynku co o tym mowią internauci.

rysiek

@sebastian masz rację, ze najniższa krajowa nie jest żadnym przestępstwem, ale wydaje mi się, że można by w tej firmie za robić więcej. Dałbym rade wyciągnąc u nich jakieś 1700 zł netto jako nowy pracownik czy raczej nie ma na to żadnych szans za bardzo? Kurcze, bez Was to nie wiem co bym zorbił, serio.

maciek

a słuchajcie, ja jestem ciekawy jak teraz wygląda praca u nich, bo ostatnie oferty to widziałem, ale chyba sporo się zmieniło od tego czasu jak sądzę.. no sam nie wiem co teraz z tym mam zrobić, bo z jednej strony bym sam chciał pracować, a z drugiej już nie wiem.. dajcie znać jak to wszystko wygląda u nich.

Milano

To taki apel do wszystkich tu piszących. Jeśli nie macie kredytu ,dzieci, innych ważnych zobowiązań, opamiętajcie się. Trzeba w końcu takiej Pani dyrektor i jej podobnym dać w końcu do zrozumienia i to dobitnie, że my młodzi z doświadczeniem pracy od 5-10 lat nie będziemy pracować za najniższą krajową, bo Ona ma taki kaprys aby zarobić na naszej pracy i to kilkukrotnie. Opowiem w skrócie taką sytuację z innej pracy dorywczej, gdzie organizowałam seminaria dla mojej szefowej(osoba z ogromnym doświadczeniem i kontaktami biznesowymi, wykształcona poza granicami kraju), która prowadząc szkolenia/konferencje z dyrektorami banków oraz z firmami prywatnymi, opowiadała taka rzecz, że nie opłaca się zatrudniać pracownika na UMOWĘ o Pracę tylko najlepiej na Umowę Cywilnoprawną, bo taki pracownik bardziej się stara jak nie ma stałej umowy. Jednym słowem to zmowa pracodawców, by nie zatrudniać ludzi na Umowy o Pracę i płacić takiemu pracownikowi tak jak opowiadają moi przedmówcy. Jeżeli osoba, którą podziwiałam w momencie początków pracy, była dla mnie autorytetem, opowiada takie mądrości wśród innych pracodawców, to jak ma być dobrze. Podsumowując nie dajmy się wykorzystywać!!!.

lovers

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, żenująca kobieta ta szefowa. Nie umiała nic konkretnie wytłumaczyć czym tak na prawdę miałbym się zajmować tej firmie. Jak usłyszałem wynagrodzenie ,podziękowałem i wyszedłem.

mix2000

Po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko referenta administracyjno-biurowego okazało się, że moim zadaniem byłoby przyjmowanie pieniędzy za faktury, rozliczanie kasy, księgowanie dokumentów, robienie kawy szefowej itd. oraz co najważniejsze czego nie zamieszczono w ofercie to sprzedaż produktów przez telefon, praca na bazie kontaktów,którą sama sobie dostarczę i to wszystko za 1200zł bez szansy na większe dochody. Zrezygnowałam przede wszystkim dla tego, że zachowanie szefowej było mało konkretne, niezdecydowane i uważam,że szuka sobie fajerki do wszystkiego i to za płacę godną stanowiska sprzątaczki lub ochroniarza. Niech szuka dalej. Ambitnym osobom odradzam pracę w ty miejscu.

hm?
@mix2000 20.08.2014 16:35
Po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko referenta administracyjno-biurowego okazało się, że moim zadaniem byłoby przyjmowanie...

A mówią, że kandydaci do pracy kłamią w CV. A co kłamstwami lub niepełnymi informacjami w ofertach pracy?

ken

czy ktoś pracował w tej firmie (mowa o ph). i może wypowiedzieć się na temat pracy? Zarobki? czy są premie, czy są podwyżki, czy fajna atmosfera, czy są pakiety typu benefit i luxmed? Pozdrawiam

anonim

Rozwiń proszę wypowiedź....

mały

nie życzę nikomu tej pracy...

Nick

krótko... rozmowa rekrutacyjna dotyczy chyba innej firmy, bo omawiane zarobki i system prowizji nijak się ma do panujących realiów.

michał

f - 2010-08-25 17:03:11 wszystko ok... niestety śladowe zarobki. czy mógł byś rozwinąć temat;) a może ktoś inny tam pracował...

mm

czyli? co wg Ciebie oznacza śladowe?

f

wszystko ok... niestety śladowe zarobki.

Michal

czy ktoś pracuje, bądz pracował w tej firmie??

Zostaw opinię o Reeko S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reeko S.A.