Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Zygdfryd poznański

Jakie są kulisy "odejścia" jedynego kierownika? Ktoś zna? Co to za głupota, ręce opadają!

zgadzam się

Jak to jest, że ponoć K pisze żeby sie nie martwić a ponoć T pisze maile że nie przedłuży umów! I jak sie tu nie martwić?! Czy prawdą jest ze powszechna juz stala sie opinia, ze czas szukac nowej roboty i miec przy sobie L4. Czy jest prawdą że już nikt nikomu nie ufa a szczegolnie tym z biura?

Nie ufaj kadrze

Radziłbym mieć L4!

Hmmm

CBA wchodzi już do PZU, powoli wszędzie...

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
WTF

Nie rozumie dlaczego nie chce firma dać nowych produktów do sprzedaży. Zespół aż się pali do wprowadzenia czegoś nowego a tu IBS i koniec! Dajcie coś jeszcze!

WTF

Firma wykupiła nam ubezpieczenia!

Ani gruby ani chudy

Żal mi was byli pracownicy, którzy nawet z domu w teren nie wyjeżdżali, Biedulki firma nie chciała już płacić za siedzenie w domu. Jaka szkoda... . POZATYM OD DWOCH LAT W FIRMIE WSZYSCY SĄ NA UMOWIE O PRACĘ. A niestety jak ktoś jest na umowie to go mailem zwolnić nie można Więc takie oczernianie bnie posiadając elementarnej wiedzy dalej świadczy o waszym niskim poziomie jaki reprezentowaliście przed laty. Nie pozdrawiam

była pracownica

tak e-mailem. bo pracownicy działają na zasadzie własnej działalnosci,więc firma poprostu dziękuję za współporacę.

Mailem?!!!!!!!

była pracownica

potwierdzam ,ze firma zwalnia z dnia na dzień wysyłając e-maila. sama byłam tą osobą.

były PF

odradzam. Firma zwalnia pracowników z dnia na dzień wysyłając e-maila!!!!!!!

polotheniathebestownia

Tak sobie myślę - te wpisy powyżej...! - jak to ująć, żeby nie być pociągniętym do odpowiedzialnośc?! MASAKRA, i odechciwa mi się, nie jest to warte pierdnięcia...!

jupijają

DOBRA FIRMA - JEST STABILNIE! myslący managment, wprowadza nowe dobre product. - to gwarancją rozwoju! Producty są premium - z tym się miło pacuje, ma sie przekonanie do nich to jest ważne w codzienności pracy yeahhh..!

Może nic a może coś?!

Czy firma zamierza płacić 500+ ?! Wiadomo że od 2 kwartału, ale czy będzie...?!! Bo ponoć zus teges do góry jak mówią tvn np.

HOLE of Moja dupa

Wow! I cóź z tego?!

lubię tańvczyc

Firma jest klasa! Świadczy o tym wiele, wiele, rzeczy...! Pobory np. w grudniu - wtedy kiedy każdy potrzebował - były tak bardzo w odpowiednim czasie!!! Natomiast jest tu git atmosfera, dużo by pisać... jest tak, że mnie stąd końmi nie wyciągną!!! Będę dymał!

Kochani moii pomocy

Na kogo mam głosować kochani? Kto wedlug was zmien polski rynek farmaceutyczny? Podpowiedzcie mnie!!!

ola

Właśnie wróciłam od lekarza z zaleceniem brania ecomeru. Kupiłam w aptece. Żałuję,że dopiero teraz zaczęłam czytać o tym "leku", jestem wściekła. Niech was wszystkich szlag trafi, oszuści, zdejmijcie ten badziew z rynku bo to nie etyczne zarabiać kasę na ludzkim zdrowiu!

JA
@ola

czyżby znowu zawiedziony ex-pracownik..

rotary

Zapytaj o to Kazimierza który został zdradzony o świcie.

Chciałabym podjąć temat wynagrodzenia. Ktoś napisał wcześniej pytanie czy 3000 to jest dużo? Znajomi mówią, że "jak nie ma 4 z przodu netto podstawy, to trzeba szukać dalej, bo nie po to się pracuje, aby liczyć od pierwszego do pierwszego"... Napiszcie, czy warto aplikować

Kochoamkrotex
@Kasia

To niech Cię znajomi za 4 tysiące zatrudią

AAA
@Kasia

Życzę długiego szukania pracy, oczekiwania 5700 brutto na początek to wyzwanie :) Masz dobrych znajomych oderwanych od rzeczywistości

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland