Opinie o DKM Impresja w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DKM Impresja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DKM Impresja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja dzianiny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DKM Impresja w Łódź

Not so funny

Przykro mi ale nie :(

Jedyne co Impresja posiadała cennego to ludzie. Zgrany zespół pracowników, handlowców i KR-ów mógł wiele zdziałać, [usunięte przez moderatora] . A tak lata ciężkiej pracy wielu ludzi poszły na marne. Wystarczyły 2 lata i \\\"fuzja\\\" z Dekor Plusem by rozpieprzyć wszystko w pył .

Ktoś

Dzieki wszystkim współpracownikom za kilka lat pracy w miłej atmosferze. Pamiętajcie,to nie [usunięte przez moderatora] ani dyrektorzy tworzyli tą firmę,TYLKO MY PRACOWNICY!!! Pan Prezes [usunięte przez moderatora] i jego dyrekcja Hurtowni są ojcami upadku impresji. Wiec kto tu mówi o wybitnej intligencji prezesa i dyrekcji a raczej o zwykłym cwaniactwie.[usunięte przez moderatora]

człowiek

To prawda, dzisiaj się zarabia największe pieniądze albo na rozwinięciu Firmy a później czerpaniu korzyści albo na położeniu Firmy i zastrzyku gotówki w związku z tym. Pan Prezes wie co robi..., i ma pieniążki..., ale nie na rozliczenie się z pracownikami. Jego "czarujące, gentelmeńskie" oblicze na niewiele się zda jeśli ktoś pracuje na cyfrach. Firma "Domillenium" zarejestrowana jest na obecnego dyrektora "Impresji"[usunięte przez moderatora]. Pan [usunięte przez moderatora] ma pieniążki na utrzymanie i rozwijanie nowej Firmy, ale na płace dla pracowników starej Impresji tłumaczy że nie ma i szuka naiwniaków którzy uwierzą iż dostaną zaległości po transakcji z Biedronką. Odradzam współprace z tymi Firmami

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DKM Impresja? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
adrian

Przez 11 lat firma prężnie działała. Miała zadowolonych klientów i była potentatem na rynku. Pozytywnie rozpatrywała prośby o wymianę lub zwrot towaru. Wielu klientów miało to zagwarantowane w umowie. Przy aktualnych kłopotach finansowych Impresjii firma nie rozpatruje w/w wniosków i egzekwuje zapłatę za towar nawet jeśli klient miał prawo zwrotu lub wymiany.

[usunięte przez moderatora] próbuje dogadać sie z nimi od kilku miesięcy i nic z tego. Wiszą mi towar za który zapłaciłem pół roku temu. Dłużej nie czekam, zakładam sprawe w sądzie. przestrzegam wszystkie firmy które chcą nawiązać współpracę z DKM Impresją czy też już ich nową firmą DOMILLENIUM sp.z o.o.

ah

Szkoda bo firma, która prężnie działała ponad 11 lat została w ciągu roku rozłożona na łopatki. Kilku nowych "kreatywnych" dyrektorków i po firmie.

mpv

Firma DKM IMPRESJA ma obecnie kłopoty finansowe. Nie wywiązuje się z umów. Obecnie jest taki bajzel, że szkoda gadać. Masa niezałatwionych spraw magazynowo-księgowych jeszcze sprzed 2 lat. Klienci znienacka otrzymują pisma windykacyjne za towar, który ODDALI 2 lata temu !!!

oszukany

Mam pytanie czy jest jakaś szansa, że impresja wypłaci w końcu zaległe pieniądze z przed paru miesięcy?!!

marduk

Firma od 2 lat jest źle zarządzana. Przedstawiciele, którzy budowali jej potęgę już dawno pracują w innych firmach. Aktualni mają bardzo ciężko. Szacunek dla wszystkich (byłych i obecnych).

Mnie nadal wiszą wynagrodzenie i za luty i za marzec... [usunięte przez moderatora]

Święta wśród pracowników Impresji smutne i biedne. Znów nie mają pieniędzy z wypłaty.

karmelka

Impresjo oddawaj nasz pieniądze!!!!! Jak długo można oszukiwać, zwodzi i wyzyskiwać pracowników.

ale to jeszcze jacyś jelenie w ogóle tam pracują???? Ja mogę z czystym sumieniem polecić pracę w Impresji - jeśli ktoś chce zobaczyć jak NIE zarządzać firmą, jak BEZNADZIEJNIE przebiega komunikacja między fikcyjnymi działami i co najważniejsze... jak pracuje się za darmo!!!!!!

angry

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie!!!!! To co najważniejsze czyli pensja jest niewypłacana! do tej pory oczekuję wynagrodzenia za styczeń i chyba sprawa skończy się w sądzie! OMIJAJCIE IMPRESJE!!!

Rambo

Są jeszcze ludzie na świecie którym trzeba poświęcić cały dzień aby wytłumaczyć budowe gwoździa, konstrukcje cepa etc... Ale i o pomoc socjalną łatwiej wtedy :)

Oj coś czuję, ze chyba Pan Prezes ma Obrońcę.. albo prędzej Obrończynię:D która wybiela Go na łamach gowork a tu każdy wie jak jest:) nie ma co tu już bronić ani Impresji ani Prezesa:D

James Blood

Masz rację to nie jest moralne a raczej nie fair, masz prawo zarządać odsetek nawet na drodze sądowej i już teraz powiem iż masz sprawę z góry wygraną. Ale Twoje zachowanie mi się podoba. Miałaś jakieś zarzuty do firmy, nie podobało Ci się etc..., złożyłaś wypowiedzenie i mam nadzieję iż znajdziesz uczciwą pracę. Zachowałaś się dorośle i podziwiam. Denerwują mnie tylko ludzie którzy narzekają, utyskują piorą brudy na forum a dalej tam pracują. Chyba tylko po to aby dalej narzekać. Ktoś mądry dobrze napisał wyżej, mam na myśli kilka podanych rozwiązań. Pozdrawiam

niepracująca tam

Mówicie o moralności pracowników? Spójrzcie czy moralnym jest nie płacić za wykonaną pracę. Rozstałam się z firmą już a ostatnie wynagrodzenie za luty dostałam w ratach i to na początku kwietnia. Czy to jest moralne?

calinek

Pracuję w firmie X - chce za to kase Nie płacą - pertraktuje lub idę do sądu lub składam wypowiedzenie Dalej nie płacą - idę do sądu lub /.../ Podoba mi się - pracuję dalej Nie podoba mi się - składam wypowiedzenie, zmieniam Firmę Proszę macie rozwiązania. Ludzie po co ta gadanina, co wy chcecie. Jesteście Panami (Paniami), swojego losu. Od Was zależy co będziecie robić i jak i gdzie. Nie trzeba pracować dalej w Firmie żeby odzyskać kasę. Rozwiązania macie wyżej. No i już nikt nie powinien mieć problemu z wyborami :)

Zostaw merytoryczną opinię o DKM Impresja - Łódź

DKM Impresja