Wyższa Szkoła Finansów i Administracji

Sopot

Opinie o Wyższa Szkoła Finansów i Administracji

Słowa kojarzące się z Wyższa Szkoła Finansów i Administracji (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .Beznadziejna Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... pracownicy ok. gorzej z szefostwem Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 (!) Najbardziej podobało mi się w Wyższa Szkoła Finansów i Administracji: kontakt z klientami Najbardziej nie podobało mi się w Wyższa Szkoła Finansów i Administracji: brak kompetencji zarządzających co doprowadzi niedługo do zamknięcia placówki

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła Finansów i Administracji - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyższa Szkoła Finansów i Administracji