LIDL Polska

Gliwice

Opinie o LIDL Polska

wer

no to probuj uwazam ze taki staz to super sprawa zlwascza w takim znanmy miejscu..zawsze mozesz przciez zdobyc odpiwnednie dosiwadczenie do dalszej pracy

przyszly pracownik

witam, czy mozecie mi napisac w jakich godzinach najczesciej wypada praca dla dysponenta nocnego patrzac na przecietny miesiac? Ile dniowek jak nocki to od ktorej do ktorej i jak duzo jest nocek w porownaniu do pierwszych zmian, pozdrawiam

czy ktos pracował na stanowisku Asystentki do biura ekspansjii???Na czym ta praca poelga,?Jak z wynagrodzeniem Warto???? Jak sie pracuje np. w Katowicach???? Jak wygląda taka rozmowa o prace?jak z jezykiem? Bede wdzieczna za info:)

Zyzio

Pracodawca wymusza na pracownikach długie godziny spędzone w pracy, nie ma mowy o zrobieniu swoich godzin i wyjściu z pracy, za nadgodziny co miesiąc pracownicy dostają kartkę do podpisania, na której muszą zgodzić się na odebranie nadgodzin jako dzień wolny, zazwyczaj wydawanych według potrzeb pracodawcy, często pracuje się bez dnia wolnego w tygodniu, czyli od poniedziałku do soboty włącznie a jedynym dniem wolnym jest niedziela. Więc krótko i zwięźle: masa nadgodzin i stresu. Nie polecam.

zibi

LIDL Gliwice to dziwna firma, w ubiegłym roku organizowała spotkanie tzw. imprezę dla pracowników, lecz bez rodzin i osób towarzyszących. W chwili obecnej jest to samo. W styczniu 2010 r. organizuję zabawę dla pracowników, lecz bez rodzin. Czy kierownictwo tej firmy chcę stworzyć własną rodzinę ze swoich pracowników ? Już wcześniej niektórzy pracownicy z tego tytułu mieli problemy rodzinne. Zabawy takie organizują w porze nocnej. Czy to jest normalne? A gdzie rodziny pracowników LID-La - chyba nie liczą się dla kierownictwa? Albo zabawy te są potrzebne dla kierownictwa, aby stworzyć sobie przyjemne chwile na osobności z niektórymi pracownikami?

Zostaw opinię o LIDL Polska - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIDL Polska