FARMA KOLONIALNA

Toruń

FARMA KOLONIALNA

Opinie o FARMA KOLONIALNA

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w FARMA KOLONIALNA? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

miro

mal-vinka czy dobrze zrozumiałem ze składałaś CV do Farmy Kolonialnej? Mnie też to bardzo interesuje. Ciekaw jestem co się u nich dzieje bo zamknęli część salonów. I nie wiem czy jest sens składać teraz CV

mateart

Cwaniaczku nie bądź taki mądry. Jak masz za dużo kasy to się nią podziel. Biedronka jest ok. Może jednak ktoś się znajdzie.

ktoś

A po co ci to? Od tego są właśnie sklepy i obsługa w nich która w ten sposób pracuje i zarabia czyli ma płacę. Jak chcesz tanio to idź do Biedronki albo kup to na co cię stać.

matej

Witam Czy mógłbym uzyskać informację u jakich producentów zaopatruje się się farma, chodzi mi o narożniki. pozdrawiam

Zostaw opinię o FARMA KOLONIALNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARMA KOLONIALNA