Extramedia

Opinie o Extramedia

wxo

To prawda, że wtedy praca zdalna jest bardzo fajna. Jednak Extramedia szuka teraz przedstawiciela handlowego, a to nie jest praca zdalna, bo polega głównie na aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami serwisu na powierzonym terenie.

graf

Chodzi o wydawnictwo Extra Media Sp. z oo. Lepiej trzymać się z daleka. Płacą źle, o ile płacą w ogóle.

Chcesz wypowiedzieć się o firmie Extramedia? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Extramedia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Extramedia